Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 125 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Teknik ARŞİV

1. PHP Code:
    G:=Input("fibo periyot",200,10000,200);
    D1:=HLBBot(G);
    T1:=HLBTop(G);
    Tdy:= T1-D1;
    D2:=d1-t1;
    F23:=d1+(Tdy*0.236);
    F38:=d1+(Tdy*0.382);
    F50:=d1+(Tdy*0.5);
    F62:=d1+(Tdy*0.618);
    F78:=d1+(Tdy*0.786);
    F162:=d1+(Tdy*1.618);
    D162:=t1+(D2*1.618);
    F162;t1;F78;F62;F50;F38;F23;d1;D162

ALİGATÖR KENDİ YORUM

U1
    :=Mov((H+L)/2,2*(13-1),E);
    U2:=Mov((H+L)/2,2*(12-1),E);
    U3:=Mov((H+L)/2,2*(11-1),E);
    U4:=Mov((H+L)/2,2*(10-1),E);
    U5:=Mov((H+L)/2,2*(9-1),E);
    U6:=Mov((H+L)/2,2*(8-1),E);
    U7:=Mov((H+L)/2,2*(7-1),E);
    U8:=Mov((H+L)/2,2*(6-1),E);
    U9:=Mov((H+L)/2,2*(5-1),E);
    A1:=Mov((H+L)/2,2*(4-1),E);
    A2:=Mov((H+L)/2,2*(3-1),E);
    A3:=Mov((H+L)/2,2*(2-1),E);
    U1;U2;U3;U4;U5;U6;U7;U8;U9;A1;A2;A3 

Orta-İleri Seviye : MTF (Multiple Time Frame)

Şu MTF konusunu anlatıp herkesin kafasındaki soruları cevaplayalım artık.

💠 MTF nedir? Düşük periyotlu grafik üzerinde daha yüksek periyot bir içerik eklemektir. Mesela 5 dk grafik üzerine 60 dk. bar kapanışlarına göre hesaplanmış hareketli ortalama eklemek gibi. Bir diğer örnek de 60 dk grafik üzerine günlük kapanışlara göre hesaplanmış pivot değerler olabilir.

💠 MTF ne işe yarar? Tanımından da anlaşılacağı gibi görece düşük periyotlu grafiklerde daha önemli görülen yüksek periyot verileri görüntülemek için kullanılır. Yani 1 dk. grafik üzerinde 60 dk.lık 50 periyotluk ortalamayı görmek ve kırılım durumuna bakmak isteyebilirsiniz. Çok özel bir fayda sağlar mı diye sorarsanız bence hayır ama çok merak edildiği için paylaşmakta yarar gördüm.

💠 MTF nasıl kodlanır?

1. Grafik ekranından indikatör seçerken: sağ üstte grafik periyodu alanını değiştirirseniz indikatör MTF olarak görüntülenecektir. Grafikten daha büyük bir periyot seçmeyi unutmayın aksi durumda hata alırsınız.

2. İndicator Builder : İndikatör ismi[istediğiniz periyot]. Örnek: 60 dk.lık grafikteki 50 periyotluk basit ortalama görmek isterseniz MOV[60](C,50,S)

3. System Tester : Hatalı sonuçlar elde etmemek için kapanmış barla açık formüller üzerinden kodlama yapılması yapılması gerekiyor. Aşağıda örnekler paylaşıyorum. Bazı periyotlar için zaman kalıplarını görsel olarak ekliyorum.
    Önemli Not: System Tester'da []'li formülasyon da çalışır fakat sorun yaşayabilirsiniz. Aşağıdaki formüller kapanmış bar kullandığı için repaint yapmayacaktır ve []'lı formülasyondan küçük sapmalar görebilirsiniz.

Aşağıda bazı formüller paylaşıyorum lütfen bana ...indikatörünün ... dk.sını nasıl yazabilirim gibi sorular sormayın. Sadece günlük kapanış değerlerini anlamlı bulup sistemlerde kullandığım oldu,kodu da aşağıda var zaten. Kalanları üzerinde çalıştığım ve zaman harcamak istediğim konular değil. Size de kayda değer bir katkı sağlayacağını sanmıyorum.

PHP Code:
    EMA Açık Formül:
    n1:=15;
    p1:=2/(n1+1); 
    p1*C+(1-p1)*PREV

Günlük EMA Açık Formül
    :
    Nw:=DAYOFMONTH()<>ref(DAYOFMONTH(),-1);
    n1:=15;
    If(
    nw,(p1*Ref(C,-1))+((1-p1)*PREV),PREV)

Günlük Basit Ortalama:
    Nw:=DAYOFMONTH()<>ref(DAYOFMONTH(),-1);
    n1:=5p1:=1/(n1);
    nc1:=valuewhen(n1+1,nw,Ref(C,-1));
    If(
    nw,(p1*Ref(C,-1))+(PREV-nc1*p1),PREV)

15 dkBasit Ortalama:
    N15:=MINUTE()/15=int(MINUTE()/15orHOUR()<>ref(HOUR(),-1);
    n1:=50p1:=1/(n1);
    nc1:=valuewhen(n1+1,N15,Ref(C,-1));
    If(
    N15,(p1*Ref(C,-1))+(PREV-nc1*p1),PREV)

60 dk MOST:
    Nw:=HOUR()<>ref(HOUR(),-1);
    n1:=10;
    n2:=0.5;
    x1:=If(nw,(p1*Ref(C,-1))+((1-p1)*PREV),PREV);
    MOST(x1,1,n2); x1 

Günlük Yüksek
    -Düşük:
    Nw:=DAYOFMONTH()<>ref(DAYOFMONTH(),-1) ;
    n1:=10;
    x:=1;
    WH:=ValueWhen(1,Nw,Ref(HighestSince(1,Nw,H),-1));
    C1:=ValueWhen(1,Nw,Ref(C,-1));
    WL:=ValueWhen(1,Nw,Ref(LowestSince(1,Nw,L),-1));
    H1:=if(x=1,WH,C1); L1:=if(x=1,WL,C1);
    hhv1:=ValueWhen(1,Nw,HighestSince(n1,Nw,H1));
    llv1:=ValueWhen(1,Nw,LowestSince(n1,Nw,L1));
    hhv1;llv1

60 dk RSI
    :
    n:=14;
    nw:=HOUR()<>ref(HOUR(),-1);
    p1:=1/n;
    c1:=valuewhen(1,nw,ref(c,-1));
    c2:=valuewhen(2,nw,ref(c,-1));
    po:=if(nw and (c1-c2)>0,c1-c2,0);
    neg:=if(nw and (c1-c2)<0,c2-c1,0);
    x1:=If(nw,p1*po+((1-p1)*PREV),PREV);
    x2:=If(nw,p1*(neg)+((1-p1)*PREV),PREV);
    100100/((x1/x2)+1):30:70

60 dk Stokastik
    :
    Nw:=HOUR()<>ref(HOUR(),-1);
    n2:=5n1:=5n3:=3;
    p2:=2/(n1+1);
    p3:=2/(n3+1);
    WH:=ValueWhen(1,Nw,Ref(HighestSince(n2,Nw,H),-1));
    WL:=ValueWhen(1,Nw,Ref(LowestSince(n2,Nw,L),-1));
    WCL:=ValueWhen(1,Nw,Ref(C,-1)); s:=100*(WCL-WL) /(WH-WL);
    x1:=If(nw,(p2*Ref(s,-0))+((1-p2)*PREV),PREV); x2:=If(nw,(p3*Ref(x1,-0))+((1-p3)*PREV),PREV);
    x1;x2:20:80 

2. sizlerinde başınıza gelebilir günün birinde yaşanan problem sonrasında dostumuz kendi için uyguladığı çözümü algotrading ile uğraşan ve bunu matriks veri terminalinde yapan arkadaşlar ile de basit bir otomatik yedek sistemi oluşturarak çözdük sizlerinde aklınızın bir köşesinde kalsın

Not defterine öncelikle kopyalamak istediğim kaynak ve yapıştırmak istediğim hedef konumlarını ilk 3 satırda gösterdim.
    4. satırda ise hedefe yedeklenmiş olan dosyaları onedrive hesabıma atarak buluta senkronize olmasını istedim.
    En son oluşturduğum bu yedek. bat dosyasınıda windows açılışında otomatik açılacak şekilde ayarladım. Şuan pc açılınca ilk iş olarak otomatik olarak matriksde ki user mtxcfg ve mtxdef klasörleri yedekleniyor, bu yedeklerde buluta gönderiliyor.
    Bunu daha önce yapmamış olmanın bedelini bugün kötü bir tecrübe ile ödedim.
    ilgilenen arkadaşlar şu satırları kendi konfigrasyonlarına göre düzenleyip kayıt edebilirler.

XCOPY C:\MATRIKS\USER\ C:\otoyedek\USER /s /e /Y /V
    XCOPY C:\MATRIKS\MTXCFG\ C:\otoyedek\MTXCFG /s /e /Y /V
    XCOPY C:\MATRIKS\MTXDEF\ C:\otoyedek\MTXDEF/s /e /Y /V
    XCOPY C:\otoyedek "D:\OneDrive - xxxx\OTOYEDEK-DESKTOPALGO" /s /e /Y /V

son satıra kadar tamam ama onedrive a gönderme işini halledemedim. xxxx olan yere one drive a kayıtlı email adresinizi mi yazıyorsunuz acaba?

Şu şekilde olacak.
    Onedrive hesabınızın PC de yerel olarak bulun konumunu otoyedek adlı bir klasör oluşturup ona sağ tuş tıklayp yol olarak kopyla seçeneğini seçin ve bunu not defterine ilgili satıra yapıştırın.
    Bu şekilde yaptığınız da onedrive programı buluta senkron edecek.

Borsada ünlü bir söz vardır; " Kırılmayacak destek veya direnç yoktur" O sebeple bir emtianın fiyatı düşen trend altında olduğu sürece düşüşün devam edebileceği farz ve kabulü ile benim için fiyatı PAHALI'dır.

MOST için en ideal değer NEDİR..?

MOST algotrading de kullanmıyorum ama analizler için genellikle değişken hareketli ortalamayı seçip:

- Most(3,2)
    - Most(5,3)
    - Most(7,4) şeklinde bakarım.

240 dk veya Günlük, Haftalık ideal gördüğüm periyotlar …

Saatlik grafikte kullandığım haraketli ortalamalar

PHP Code:
    MOV(C,15,E);MOV(L,66,E);MOV(L,132,E

Hisselere grafik olarak bakarken bist100 (XU100) göre bakmayı unutmayın...

Bundan on ay önce Borsa İstanbul ana endeksimiz olan #bist100'ün dolar bazlı grafiğinin dünyada eşine az rastlanır bir Wycoff Accumulation çalışması yaptığından bahsetmiştim. Gelinen noktada $305 dolar seviyesi E Fazına giriş seviyesi olarak gördüğümü belirtmek isterim. $325 seviyesi ise bu faz içinde karşılaşacağımız en güçlü direnç bölgemiz. Dolar bazlı oluşturduğum bu çalışmamda 2018-2023 yılları arasında oluşturduğumuz kanal yapısı (A-E fazları arası bölgenin) teknik analizciler arasında fincan kulp formasyonu olarak tabir edilen biir yapı olduğu görülmektedir. Bu yapının hedefi ise E fazının uzun vadeli hedefini tespit etmemizde yardımcı olabilir. Bu seviyeler de zamansal olarak değişmekle birlikte uzun vadeli hedefler olarak $393-$500-$707 olarak tespit ediyorum. Kaç yıl içinde bu seviyelere gelebileceğimiz elbette haber akışı, siyasi, askeri ve ekonomik durumumuzla doğrudan ilintili olacaktır. Bu grafiği endeksimiz $195 seviyesinde uzun vadeli bir bakış açısı ile paylaştığım unutulmamalıdır. $305 seviyesi sınavımız ve üzerinde kalıcılık sağlamamız trendin güçlenmesine ilişkin ilk emaremiz olacaktır. Bu faraziyenin bugüne değin birebir çalışması gelecekte de birebir çalışacağı anlamına gelmez. Yatırım kararlarınızı alırken aracı kurum ve bankalarımızın yatırım departmanlarına başvurmanız, burada yayımlanan raporları takip ederek hareket etmeniz riskinizi minimize eder.
    Bu çalışmayı tüm kurumlarımız ve yatırımcılarımız kaynak belirterek müşterileri ve yatırımcıları ile paylaşabilir. Yatırımcılar borsanın mevduat vb. getiri araçları gibi kesin getiriler sunmadığını risklerin de içinde bulunduğunu bilmeleri gerekmektedir. Bilinçsizce yapılan yatırımlar ava giderken avlanmanıza, portföyde erimelere ve sıkıntılı zamanlar yaşamanıza neden olabilir. Alacağınız kararların hakkınızda hayırlı neticelerle sonuçlanmasını dilerim.
    Azaltmasın, arttırsın temennisi ile sözlerimi sonlandırıyorum.

Kitap der ki;

altın bir fibonun 1,618 durağı güçlü bir destek dirençtir orası hemen geçilmez.
    tepki gelir hatta bazen gelen tepkiyle son durak orası olur ancak burada 1,618 derenin karşısına geçmemize yetmiyor 1,618 in abileri de var 2,618 3,618 gibi.

son 5 iş günü

3. LEVENT abimin annesinin nasihatı Rahmetli canım anacığım,''Oğlum insanlara, canlılara iyilik yap, yardım et .Onların hayır dualarını al'' diye nasihat ederdi Canım Anacığımın hayrına ve bu sözüne karşılık Bir kaç İndıcatör paylaşmayı düşündüm.
    İşine gelen kullanır, faydasını görürse de anacığıma bir hayır duası yaparsa mutlu olurum.

PHP Code:
    STOP İNDİCATÖRÜ VERİYORUM.FİYAT ÜSTÜNE ÇIKTIMI AL ALTINA İNDİMİ SAT

a1
    :=If(ValueWhen(1,If(CLOSE>Ref(Mov(H,10,E),-1),1,If(CLOSE<Ref(Mov(L,10,E),-1),-1,0))
    <>
    0,If(CLOSE>Ref(Mov(H,10,E),-1),1,If(CLOSE<Ref(Mov(L,10,E),-1),-1,0)))
    =-
    1,Mov(H,10,E),Mov(L,10,E));
    a1

Buradaki 10 değerini periyotunuza göre istediğiniz gibi değiştirip
    yumuşatmasını yapabilirsiniz arkadaşlar.
    Destek-Direnç olarak kullanabileceğiniz bir Indıcatör.

LookBack := Input("Look Back Periods",1,1000,10);
    Resistance :=ValueWhen(1,Cross(Mov(CLookBack,
    S),C),HHV(HLookBack));
    Support :=

ValueWhen(1,Cross(C,Mov(CLookBack,
    S)),LLV(LLookBack));
    Resistance;
    Support

A
    :=Mov(Abs(C-Ref(C,-1)),10,S);
    TPH1:=C+A;
    TPH2:=C+(2*A);
    TPL1:=C-A;
    TPL2:=C-(2*A);
    TPH1;TPH2;TPL1;TPL2 
    Levent abim derki; Arkadaşlar bunları Data serisi üzerinde yani, grafik üzerine atarak kullanın.
    Bunlar ham formüllerdir.
    Formüller içindeki değerleri, baktığınız periyotlara uygun olarak ve grafiğe göre oturtarak, yumuşatarak değiştirirsiniz.

Sizlere ayrıca bir de Explorer (Tarama) formülü vereyim.
    Hacmi ve Ağırlık ortalaması artanlar.
    PHP Code:

if(100*(V/Ref(V, -1) - 1) >= 100 and 100*(W/Ref(W, -1)-1) >=110)
    Bu formüle ayrıca daha önce paylaştığım bazı güzel nüanslarıda eklerseniz iyi sonuçlar alabilirsiniz arkadaşlar

2. Fibonacci structure trend channel Fibonacci hesaplaması ile Trend sürer.
    0.382 kanalını takip eder.
    Çünkü güçlü trend güçlü fibo seviyesinde düzeltme yapar. Özel ayarı da var.
    Trende sadık kalıp kendiniz pişirip kendiniz yiyin abilerim.

Sadece sade ve akıcı hızlıca karar verme özelliğiniz devreye sokun bu kalıpları günlükte açıp bakarsanız gün içi bakmadan hedefi görmüş oluruz..

4. Hayırlı olsun.
    Trafiği bol olsun.
    Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

5. TRADE’i düzeltmek ve devamlı para kazanan olmak için devamlı ekrandan değil, hayata bakış açısından başlamalı.

Ekran başında yapılan hataların özü aslında ekran dışındaki olaylarla, ikili ilişkilerle, hayatla olan hikayedeki hatalara dayanır.

Bunun için de kişi önce kendi karakterinin hayatının analizini açık yüreklilikle kendisine yalan söylemeden yapmalı ki bu çok zordur.

Sağlıklı öz eleştiri, sonrasında sağlıklı TRADE ve devamlı/yeterli kazancı da getirecektir.

Fiyatın yükselişinin durması değil.
    Fiyatı oluşturan, benim için önemli olan fiyatı oraya getiren ritmin karakterin değişmesi.

Karakterin değişikliğini görmezden gelip fiyatın güzelliğine yaslanmak, sükutu hayal yaşatabilir.
    Zamanında yaşattı da.

Son düzlük olduğunu bilmeden son düzlükte edilen kâr, zehir gibi piyasayı okuma açısından körlük oluşturabilir ve belki de o düzlükte iştahla daha da artacak poz büyüklüğü, olası düşüşte büyük zarar verebilir.
    Zamanında vermiştir de.

Çünkü fiyata güvenilmez.
    Fiyat bugün vardır yarın yoktur.
    Kalleştir fiyat.

Teorik bilgi;

Gizli PU nedir ?

Standart öğretiye göre; yükselen takoz ve aşağı kırar düşüncesi olur.
    Ama Gizli PU da durum farklı çalışır.

Güne bir bilgi;

Elmas formasyonu;

Yüksekliği kadar potansiyel hedefi vardır.
    Kırılım yönü önemlidir.
    Ama düşüş sonrasında oluşuyorsa yukarı ihtimali daha fazladır.
    Kırılım olmadan formasyon olmaz
    Aslına üçgen formasyonu mantığındadır.

Yükselen trend desteği
    Alçalan trend kırılımı önemi olan bir durumdur.
    Kırılım gelirse geldiği yöne doğru ilerlemesi beklenir.

Bir formasyonun varlığından söz edebilmek adına DESTEK veya DİRENÇ'in kırılması lazım.
    Kırılmadan ihtimal deriz ama olacak diye pozisyon almak risktir.
    Ya olmazsa diye.
    O nedenle evet kama yapısı.
    Kırılım önemli

6. Mehmet kardeşimizin kaleminden

BU piyasalar için otamatik fibo 100 rakamını değişebilirsiniz

otamatik FİBO ben son dibi bulup 100 rakamını deĞiştiriyorum, örnek son dipten 130 data geçmişse 100 rakamını 130 yapıyorum ..

PHP Code:
    K:=INPUT("PERIOD",1,100000,100);
    (IF(
    BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBTop(K),HLBBot(K)));
    (IF(
    BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),(IF(BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K)+(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.786,HLBTop(K)-(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.786));
    (IF(
    BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K)+(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.618,HLBTop(K)-(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.618));(IF(BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K)+(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.500,HLBTop(K)-(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.500));
    (IF(
    BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K)+(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.382,HLBTop(K)-(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.382));(IF(BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K)+(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.236,HLBTop(K)-(HLBTop(K)-HLBBOT(K))*0.236));
    (IF(
    BARSSINCE(HLBTop(K)=H)>BARSSINCE(HLBBot(K)=L),HLBBot(K),HLBTop(K))) 

ÖRNEK XU100 dipten 99 bar yükselmiş, FİBO rakamını 99 attım bugün...

YÜKSELEN üçgen ihtimaline örnek KOZAA olabilir ŞAYET Olabilmesi için kırılım şart.
    AYNI zamanda TOBO Formasyonu Aktif Üstünde oluşan bir ihtimal varsayım ..

7. Para kaybetmeden oğrenme seceneği varken ögreniyorum yalanına sığınmayın!

Net bir şekilde kumar oynuyorsunuz!

Net bir şekilde hırs yapıyorsunuz!

Net bir şekilde borsayı kücümsuüor kazanmayı kolay sanıyorsunuz!

En nihayetinde nettir ki bu kafayla KAYBEDERSINIZ!
    Önce öğrenin sonra yatırıma başlayın.
    Kendinizi sanal para ile gerçek piyasa ortamında deneyebileceğiniz yazılımlar mevcut.
    Orada geliştirin. Sonra gerçek para ile!

3 gunluk rallilere denk gelip de kazandiklarinizi kazandim zannetmeyin!

Dolandırıcının en bilindik takdiğidir.
    Önce kazandırır sonra soyar donuna kadar alır!

Bilmeyenin borsada geçirdiği her dakika kayıp hanesine yazılir.

Beni 'kaybetmeden önce anlayın! Bu isin sakası yok!

Borsa sadece paranızı almaz sizden. Her şeyinizi ama her şeyinizi
    - sağığınızı
    - ailenizi
    - saygınlık/itibarınızı
    - sevdiklerinizi

hiç abartmadan söyluyorum sağlam bir bilgi ve psikoloji ile davranmaz iseniz

- canınızı bile alır !!!

Hareket baslangici, destek ve alis noktasi birbirine ne kadar yakin, hedef noktasi da bunlardan ne kadar uzak olursa riskiniz o kadar az olur.

Alış noktası başlangıç ve destekten uzaklaşır hedefe yaklaşırsa riskiniz o kadar çok olur.

Bu mesafeleri oranlayarak hesaplayın aldığınız riski nasıl hesaplayabilirsiniz aşağıda. ...

Mesela Hisse 20 lira hareket 10 liradan başlamış temel ve teknikle hedefi 50 TL belirlediniz.
    Riskiniz kabaca: (50-20)/(20-10) =3 ... 1/3 yani. 1 lira risk edip 3 lira kazanmak.

Hisse 20 hareket 5 liradan başladı hedef 25 lira
    (25-20)/(20-5)= 5/15 = 1/3 ... riskiniz 3 yani.

Bu da 1 lira kazanabilmek için 3 lirayı riske etmek demek - yani aptalca.

Alacağınız risk 1 e en az 2 vermeli.

Ama siz gelip bana tam tersini soruyorsunuz. 10 koyup 1 alma derdindeyseniz, 1 koyup 10 almak varken!

Herkes geri zekalı da bir sen mi akıllısın ki sana her seferinde para kazandırsın!

Bu yüzden portfoy takip edin diyoruz. Hissenizi takip edin diyoruz. Hissenin hareketi diklestikce ortalamalardan ve desteklerden uzaklasir. Senin her gun stop seviyeni belirlemen lazim riskine gore.

Sürekli riskli işlemlere girersen sonun batış!
    Eşinin seni terk etmesi!
    Isten atılman
    Sokakta ya da sirkeci tren garında yatış
    Sokak serserilerden dayak
    ....

Her turlu rezalet !!!

Anladın mi?!

8. Kıvanç Özbilgiç'e Formül Paylaşımları ve diğer yardımlar için Minnettarız

Her gün mail kutuma bu tarz onlarca Google Drive paylaşım talebi düşüyor...

Drive PAYLAŞIMLARIMIN TAMAMI HERKESİN ERİŞİMİNE AÇIK ve ASLA İZNE TABİ DEĞİL.

Drive linkim sabit tweette var, oradan girildiğinde böyle bir sorun yaşanmayacaktır:
    https://x.com/kivancozbilgic/status/...487877123?s=20

Tüm dosyalar indirilebilir kopyalanabilir.

Galiba bazı linkler zamanla güncelliğini yitiriyor driveda ve bu sorun oluşuyor. Profildeki sabit tweetten erişim yapılabilir tüm dosyalara.

* YouTube:
    http://youtube.com/kivancozbilgic

📨 Telegram:
    https://t.me/AlgoRhytm

📈TradingView İndikatörler:
    http://tr.tradingview.com/u/KivancOz...lished-scripts

🔎Formül:
    @kivancozbiIgic

💾 Drive:
    https://drive.google.com/drive/u/0/f...o7VkjpuG1MqU1g

👨*🎓Algo Trade Eğitim:
    https://borfin.com.tr/egitim/Icerik....13&UrunID=2368

*#Binance %20 indirim:
    https://accounts.binance.com/en/register?ref=J3UBJME8

Google drive adresini güncelledim. Eski link erişim izni talep ediyordu. Yeni linkten erişim izni olmadan tüm paylaşımlara ulaşabilirsiniz.***
    Yedek hesabın ismini değiştirdim.
    Her iki hesap ismi de aynı görünüyor fakat bir harf değişikliği var.👍🏻

@kivancozbiIgic

@kivancozbilgic

Sayfa 5/16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz