Sayfa 958/1008 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Kontrol matik i önemli desteğinden kaldırdı adamlar.

2. Viob daki yoğun mesajlar bile yönü gösteriyor genelde kimse yoksa Gogo oluyor

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Geçen ay isim vermeden işaret etmişlerdi. Efeler Çiftliği vs diye anladım. Şimdi daha açık söyleniyor.

Geçen BBHT'ye SKTAS yöneticisi çıktı o günden beri yükseliyor gibi.

12 Aralık'da cezası bitiyor dediler, brüt takas vs cezalıymış.
    tesekkur......
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. BIST30 listesi belli ama 20 sinde açıklayacaklar.

ALARK, ARCLK Hacim vs halka açık piyasa değerinde geri kaldı. Adaya veda edebilirler. Detaylı incelemek lazım. Bazı kişiler daha düzgün hesaplama yapabiliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,648
     Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...aniyor-/298745

"Bankacı Seçil Erzan'ın "Borsadan 1 milyon TL zarar ettim. Kurtarmak için başkalarından para topladım" dediği hisse senedi HATEK, 4.25 TL'den arza olduktan sonra kısa dürede 11 lirayı gördü. 1 yıl içinde ise 80 kuruşa kadar düştü. 7 sene yatırımcısını süründürdükten sonra bugünkü fiyatı 13.75 TL."

Bu kadar sığ piyasası olan bir kağıta yüksek miktarda para sokulursa,o kağıtın sahibi o parayı sokanı batırana kadar fiyatı yükseltmez,ne zaman büyük zararla satar ancak o zaman fiyatı tekrar yükselmeye başlar.Banka müdürü olan birinin teyzesinin oğlunun sözüyle bu kadar sığ bir kağıta bu kadar para sokması hayret verici!...
    Yanlış anlaşılmak istenmem ama Mahallede-çevrenizde gördüğünüz banka müdürleri ODTÜ-BOGAZİÇİ işletme mezunu değiller.Yanından geçmezler.

Kimi jeoloji müh.(Seçil abla jeoloji müh...ve mezun oldıktan 2 sene sonra malum afilli şubeye müdür oluyor) kimisi AÇIK ÖĞRETİM mezunu.Çoğu ekonomiyi bilmez.Standar kredi verme vs. gibi 2 aylık eğitimle o işi normal bir insan rahatlıkla yapar.

Halkımız MÜDÜRRRRRRRR deyinca bir şey sanıyor...

Hele belediyelerde bir boş odaya 2 sandelye ,al sana başkanın yeğeni MÜDÜRRRRRRRRR oldu...Ciddiyim.Bizzat şahidim..

Okullardaki müdürlerde öyle çoğunluğu beden ,müzik ,coğrafya ögretmeni vs...ve mevcut sendikaya üye değilsen olamazsın.

Yani YKS de ilk 50.000 e bile giremeyen adam MÜDÜRRRRRRRRRRR olunca zamanla o halini unutur ve kendini İNGİLTERENİN KOLONİ VALİSİ sanır...(Bir DEVLET BAKANININ ifadesidir)

Sen onlara aynada görünen değilde gerçek değerde rahat davrandığında , şaşırırlar..

Çünkü emrindeki yalakalar, aylarca onların enaniyetini okşadığından o enaniyet temelsiz kabarmıştır.(Askerde yüzbaşımız vardı..2 şeyi okşarsan kabarır,derdi))

ÜLKEMDEKİ TEMEL SORUN: YETKİLİLERİN BİLGİSİ(EHLİYETİ) YOK,BİLGİLERİNİN DE YETKİSİ YOK. (Ülkemde yıllarca yaşamış bir yabancı antrenörün sözü,gözlemi)
    Az ciddiyet, Çok geyik...

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    tesekkur......
    Muhtemelen ben yazdıktan sonra %50 artmış. Bunun gideceği yok diye satınca arttı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,648
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    İnsanoğlu....YEMİYOR ARTIK BU MASALLARI.....

ZAMAN....BİLGİ ÇAĞI.....25-30 YIL SONRA HİÇBİR DEVETİN....BU DİN MASALLARINA İHTİYACI KALMAYACAK.....NEDEN.....?????

MÜRİT BULAMAYACAK.....!!!!!!!!!!!!!!
    Valla başgan, hedonizm (hazcı) ekolünün en önde gideni olurum.Hatta öyle bir giriş yaparım ki (mizaç müsait) o ekolun müdavimlerinden rolde çalarım...

Lakin şu ÖLÜM var ya..beni bitiriyor.O karanlık deliğe bir çare bulmak lazım.Zamanı gelince en sevdiklerini oraya gömüyorsun.Tüm HAZ-GÜVEN kayboluyor.

Bir yönetmen bizi sahneye alıyor.Rol veriyor,zamanı gelince seni alıp başkasını film platosuna gönderiyor.

Teknoloji-bilim gelişse de ayrılık-ölüm-hastalık hiç değişmiyor...

İşte karın doyurmayan dediğimiz dinler, hayattaki en büyük gerçek olan ÖLÜME çareyi-anlamı veriyor..

Alakamız ondan.Yoksa ''TUTMAYIN BENİ ''OLURDU
    Az ciddiyet, Çok geyik...

8. Deprem herifin oyununu bozdu normalde satıp akşam alacaktı bence, vatandaş satmış olabilir.

Sayfa 958/1008 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •