Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 25 - 32 arası.

Konu: EKOS Ekos Teknoloji Ve Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Son 15 dakikada gerçekleşen 6 milyon lotluk satışı yüksek satışı kim yaptı ? Vatandaşa 8 -10 lot mal dağıtırken milyonluk lotları kimler aldı.. Kurumsal yatırımcı adı altında bu soygunu kimler yapıyor??
    Kendi malına para mı veriyor...

"Gel dayı gel, burada mal alınıyor sen de al" Vapurda jilet, saat vs satıyor işte ..

Tahta da , malı alacak kadar, müşteri toplandığında , finali oynar.. "Hop olum burası

dingonun yeri diğil ki" diyen çıkmadığı sürece.. halka arzlar böyle olacak..

Halka arz furyası ile milletin elindeki parayı bağlayıp, enflasyon yaratacak serseri parayı

piyasadan çektikleri için, "meydan sizin " dendiği de ortada..

İlk ağızda dağıttıkları 10 -20 lot lada milleti buna ortak ve konu mankeni yapıyorlar.

gençler fk ya falan takılmayın,önemlı olan şirketın prospektif fk sı yanı gelecek fk sı,,bugunkı fk çok önemli değil..ayrıca bu şirketler asıl karını yıl sonu bılançosunda açıklar...zamanla bu degerler aşağı gelecektır...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Ustalar bilir diye düşünüyorum. Bugün sabah almaya niyetlendim fakat kısmet değilmiş ana 39.00 dan emir verecektim sabah seans açılıştan hemen sonra acaba max kaç lot alabilirdim? Ayrıntılı ekran gören varsa yazabilir mi?

4. Kwon3 üstad hoşgeldin. Yoktun epey. Yorumlarından mahrum kaldık epey süre. Gerçi yapıcı değil de alaycı/ kırıcı eleştiri yapanlar nedeniyle belki uzaklaştırdı. Ama bil ki oyki geldin, hoşgeldin.

5. Ekos 70 TL'ye sence gönder mi ? Kwon üstad.

--alım fırsatı veriyor...dikkatli olunmalı...

--halka açıldığında piyasa değeri 2.809 milyar iken bugün 9.656 milyar TL...

EKOS
    F/K 63,58
    FD/FAVÖK 48,79
    PD/DD 27.09
    FD/satışlar 16.2
    Net Borç/FAVÖK 1.66
    Son düzenleme : ft-2; 07-12-2023 saat: 20:42.

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --halka açıldığında piyasa değeri 2.809 milyar iken bugün 9.656 milyar TL...

EKOS
    F/K 63,58
    FD/FAVÖK 48,79
    PD/DD 27.09
    FD/satışlar 16.2
    Net Borç/FAVÖK 1.66
    Arkadaşlar eğer ben bu kafayla hareket etseydim bugün sahıp olduğum hıcbırşey elimde olmazdı !!! Tetmt de 8 kat yakaladım bunlara göre çöptür Tetmt çünkü geleceğe ve beklentıye odaklanmak zor iştir ,, herşey fk ,pd vs olsaydı en çok parayı muhasebeciler kazanırdı , siz şirkete beklentıye ,hıkayeye odaklanın ,, bugün için pahalı olan yarın ucuz olabılır ,, astor bır ara 130 fk lara çıkmıştı şuan fk 30 altına düştü ,, belki daha da düşecek !!! Kısada ne olur bılemeyız ama bu sektörde olupta 20 mılyar pd altı şirket yok gıbı ,,

Yakın zamanda ne olur bılınmez ama altı ay sonra farklı pd ve farklı fiyatlar kuvvetle muhtemel olabılır ,, kısada prımlı ama altı ay bır yıl için şirketın gelecek beklentilerinede bakılırsa hıcte fena değil bence ,, ama aldığımız malı 6 ay tutacak gücümüz yoksa dikkat etmekte fayda , yatırım yapılacak güzel bır şirket olduğu kanaatındeyım ,, sayın ft2 yı tenzıh ederim saygılar !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •