Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 33 - 40 arası.

Konu: EKOS Ekos Teknoloji Ve Elektrik

Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    Kwon3 üstad hoşgeldin. Yoktun epey. Yorumlarından mahrum kaldık epey süre. Gerçi yapıcı değil de alaycı/ kırıcı eleştiri yapanlar nedeniyle belki uzaklaştırdı. Ama bil ki oyki geldin, hoşgeldin.
     Alıntı Originally Posted by iletisim Yazıyı Oku
    Ekos 70 TL'ye sence gönder mi ? Kwon üstad.
    Teşekkürler dostum , onları kale almıyoruz zaten ,, zamanla çok güzel fıyatlar bekliyorum şahsen ekostan , şirket arzdan gelen paranın yüzde seksen doksanını yatırıma yonlendırecegını beyan etmıştı , bunlar gerçekleşirse güzel günler gorebılırz ,, kısmette nevarsa o olur , bızım işimiz şirkete ve beklentılere odaklanmak , hıkayeyı unutmamak !!! Fıyat ne olur bılemeyız ama güzel bir hıkaye var burda hıkaye varsa bende varım !!!

Tahtada bugün a1 den kurtulduk neredeyse arzdan bugüne ky ye fırsat vermeyen kurumdu aldıklarınıda güzel bir karla sattı ,, bundan sonra esas oyuncular tahtada yerını almaya başlayacaktır !!!

Ben olumlu taraftayım ama malum her koyun kendi bacağından asılır. Dikkatlı olmakta fayda var !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Saol tekrar hosgeldin kwon üstad. Hayırlı Cumalar olsun tüm arkadaşlara ve bereketli gün olsun inşaallah

3. Hikayesi olabilir kağıtlar gittikçe gitti. Alfas aradan sonra 130 da bozdu 330 a gitti oradan düzeltme sonrası Hikayesi ile 1000 oldu. Tarkim desen o da öyle. Astor öyle.

4. Geleceği iyi ve hikayesi olabilecek açılacak yeni halka arz olmuşlarda yani halka arz olmuş ama işlem görmemiş henüz kuzey boru ilgimi çekiyor ne diyorsun Kwon3 üstad ve arkadaşlar.

200 günlük zirvesinde veya zirvesine en yakın hisseler

tam liste : https://imagesupload.net/image/hwcY

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. Çok eski borsacıyım Astor dan para kazandım.. 35 lerden alıp 60-70 arası sattım.. Burada halka arz edilen düşük sermayeli şirketler sadece dolaşımdaki hisse sayıları az olduğu için birileri tüm malı toplayıp 8 -10 kat hatta 20 kat bile yükseltiyorlar.. Özellikle yüksek bedelsiz hisse verecek küçük sermayeli şirketlerde bu manüpülatif hareketleri yapıyorlar..Ancak gördüğüm kadarı ile Ekos u buralardan almak bana göre riskli. Yıl sonu 1 milyar ciiro ve 100 milyon net kar gelse..F/K 108 olur. Bence çok iyi araştırıp ince eleyip sık dokumak lazım.. Ekos normal elektrik ekipmanları yapan bir şirket .. Öyle yüksek bir teknoloji yapan bir şirket değil.. Belki borsadan gelen paralarla bir yatırım yapabilir..Ancak fiat çok şişmiş durumda .. Astor şu an 26 F/K da o bile göreceli olarak bana göre yüksek..

Şuan fk 60 !!,bu şirketlerde genel olarak yıl sonunda kar patlaması olur,,şuan 3ç karı 104 mılyonu geçmiş durumda şirket 200 mılyon üstü fınansal gıder yazmış ,,arz ile beraber sadece bu kısmı törpülese bile karda cıddı artış potansıyelı demek , kaldıkı şirketin gelecek vızyonu çok güzel ,,zaten bu gıbı şirketlerin borsaya açılmasındakı amaç agresıf buyuyebılmek ,, şuankı fıyat için birşey demek doğru olmaz ,düşebılır de çıkabılırde ancak ilerisi için herşey çok farklı olacak kuvvetle muhtemel , benım tecrubelırm bana öyle söylüyor ,, Bu gıbı şirketlerde şuan için Fk belırleyıcı olmaz pahalı mı değil mi 12/18 ay sonra gelecek bılançolara göre karar verebılırz ,, ayrıca sıradan bir elektrik şirketı gıbı değerlendırmek yanlış olur , izahnemeyı okumakta fayda var !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...VZhFcMxwg&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •