Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 57 - 64 arası.

Konu: EKOS Ekos Teknoloji Ve Elektrik

Şeker i sağlam öptüler
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Şirketimiz TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) Merkez tarafından düzenlenen 4 adet 154/33.6 kV, 35/50 MVA İki Üniteli Çekicili Mobil Trafo Merkezi ve Yedek Malzemeleri Alımı ihalesinde 463.111.300,00 TL bedelle en avantajlı teklifi sunarak ihalede 1. sırada yer almıştır.

29.01.2024 tarihinde kayda alınan e-teklifimiz ile ilgili olarak ihaleyi açan kurum TEİAŞ tarafından tekliflerin değerlendirmesi sürecine geçilmiş olup 01.02.2024 tarihinde yazılı olarak tarafımızdan beyan edilen bilgileri tevsik eden belgelerin sunulması talep edilmiştir.

Sözleşme sürecine ilişkin gelişmeler yatırımcılarımız ile mevzuata uygun bir şekilde paylaşılacaktır.

4. EKOS, katıldığı üç ihalede en avantajlı teklifleri vererek ilk sırada yer aldı.

Şirket'ten KAP'a yapılan açıklamalarda şöyle denildi:

"Şirketimiz TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (TEİAŞ) Merkez tarafından düzenlenen 4 adet 154/33.6 kV, 35/50 MVA İki Üniteli Çekicili Mobil Trafo Merkezi ve Yedek Malzemeleri Alımı ihalesinde 463.111.300,00 TL bedelle en avantajlı teklifi sunarak ihalede 1. sırada yer almıştır.

29.01.2024 tarihinde kayda alınan e-teklifimiz ile ilgili olarak ihaleyi açan kurum TEİAŞ tarafından tekliflerin değerlendirmesi sürecine geçilmiş olup 01.02.2024 tarihinde yazılı olarak tarafımızdan beyan edilen bilgileri tevsik eden belgelerin sunulması talep edilmiştir.

Sözleşme sürecine ilişkin gelişmeler yatırımcılarımız ile mevzuata uygun bir şekilde paylaşılacaktır.
    -----
    Şirketimiz ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (UEDAŞ) tarafından düzenlenen UEDAŞ 2024 YILI 3.ETAP YATIRIM MALZEMELERİ ALIMI (BETON KÖŞK - HÜCRE) ihalesinde 5.715.000,00 USD bedelle en avantajlı teklifi sunarak ihalede 1. sırada yer almıştır.

İhale bedeli güncel kurla toplam 173.137.068,00 TL'dir (TCMB alış kuru alınmıştır).

-----
    Şirketimiz ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (UEDAŞ) tarafından düzenlenen UEDAŞ 2024 YILI 4.ETAP YATIRIM MALZEMELERİ ALIMI (BETON KÖŞK - HÜCRE) ihalesinde 2.200.000,00 USD bedelle en avantajlı teklifi sunarak ihalede 1. sırada yer almıştır.

İhale bedeli güncel kurla toplam 66.649.440,00 TL'dir (TCMB alış kuru alınmıştır).

Sözleşme sürecine ilişkin gelişmeler yatırımcılarımız ile mevzuata uygun bir şekilde paylaşılacaktır."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    !!!
    selamlar üstat
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    selamlar üstat
    Selam dostum ,şirket iyi gelecek vadedıyor !! Hayırlısı diyelim !!

7. 72 den ben kaçtım, kalanlara bol şanş
    50-55 olursa tekrar bakarım
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

8. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •