Sayfa 441/485 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Şu soyguncuyu soyan biri çıksa kurtulurduk pislik tahtacidan emme herif tahtaya çok hakim

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Bulut üstüne bile atamadık bırak 200 günlüğü.. ytd

3. Bozkurt ile spenc hc nin nefesi guvvatlı değil. Dur ben ona bir ufleyim soluğu 30 centte alsın. Aklı başına gelsin. Bu geberik düşmeden rahat etmeyecek.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bulut üstüne bile atamadık bırak 200 günlüğü.. ytd
    Ne işimiz var Bulut'un üstünde hedef magma magma indikatörü varsa ona bak. Magmaya doğru gidiyoruz

5. Herif kütürüm, tezgahı kurmuş.
    Gelenden haraç alıyor gidenden haraç alıyor, bunu ütmek imkansız dayu

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Bozkurt ile spenc hc nin nefesi guvvatlı değil. Dur ben ona bir ufleyim soluğu 30 centte alsın. Aklı başına gelsin. Bu geberik düşmeden rahat etmeyecek.
    Ne çok istiyorsun hocam düşmesini. Bizleri düşün. Bu kadar acımasız olunmaz ki! 😊
    Nefes mı kaldı bizde. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ne çok istiyorsun hocam düşmesini. Bizleri düşün. Bu kadar acımasız olunmaz ki! 😊
    Nefes mı kaldı bizde. Ytd
    İstemiyorum ama düşüyor düşüşünde bari mal alalım diyorum. Param olsa tahtaya hakim olsam neler yaparım. Kumarhanede ne çöpleri tavanlata tavanlata nerelere getirdiler. Beş altı hisseyi iblisler günah keçisi yaptılar. Petkoda bunların başında geliyor.

8. Olmaz dediğimiz şeyler oldu hep bunda! Burada olduğum süre içerisinde. İnvestinc agiziyla birşey diyecem desemde farketmiyecek. Ytd.

Sayfa 441/485 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •