Sayfa 12/550 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4394 madde; 89 - 96 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Ortamlar yangın yeri, dumancilarla dolu.. ytd

2.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Evet haklısınız tabiki... ama borsamızda alıştık bunlara... her hissede olta ve yem meselesi gırla gidiyor...
    biz küçük yatırımcıyı kurtaracak tek şey ucuzladıkça maliyet düşürmek ve sabırlı olmak... Kendi adıma bunu yapmaya çalışıyorum...
    Süper, zaten bu tahtaya sizin gibi dirayetli gözüpek küçük yatırımcılar gerkiyor, bu tahtaci ile başhetmek gerçekten çok zor. Başhedemeyen zaten kol bacak kesip bir güzelde küfür edip gidiyor. bunu suyuniçine girince anlıyor.
    Suyuniçindekiler hayatta kalmak için bazan ölü numarası yapar. Dikkatli olmak lazım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Gelen giden yok, ben tahtaci olsam 21 altına bi daldırıp çıkartırdım
    Tahtaci emmi aynı ben gibi düşünüyor, aferim dayu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Spenc Hc.Sesin çıkmıyor.Timsaha yem olmayız değil mi?.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    20 günlük 2094 tabi tahtacı bunların hepsini görüyordur! Ytd
    Salim hc Yazdıklarımı okumuyorsun sanırım 😉 noktasız virgulsüz kivirmasiz. 😊 Ytd

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Spenc Hc.Sesin çıkmıyor.Timsaha yem olmayız değil mi?.
    Ne yalan soyliyim timsah espirisi çok iyiydi, epeyce güldüm. Son zamanların en iyilerindendi! Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Salim hc Yazdıklarımı okumuyorsun sanırım �� noktasız virgulsüz kivirmasiz. �� Ytd
    Spenc Hc.Ben sütre gerisinden, çalı arkasından, tatilde, seyahette, her türlü ortamda her tür yazıyı okuyorum.Ayrıca seni daha keyifle sindire sindire okuyorum.Bazen kitap okurken döner tekrar okursun ya işte öyle.

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Spenc Hc.Ben sütre gerisinden, çalı arkasından, tatilde, seyahette, her türlü ortamda her tür yazıyı okuyorum.Ayrıca seni daha keyifle sindire sindire okuyorum.Bazen kitap okurken döner tekrar okursun ya işte öyle.
    Olacakları veya olası durumları hiç sonradan yazmadım ki! Hep önceden yazdım. Hepsi geçmiş 1000 kirli sayfalarda! Ama kolay olmuyor, yıpratıyor ve yıprattı da. Neyse ki o yipratmalarda da kazanç sağlamayı öğrendim. Ytd

Teşekkürler Salim hc. Son zamanlardaki aldığım en güzel iltifat için.. sağolasın..

Sayfa 12/550 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •