Sayfa 370/560 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon
Arama sonucu : 4473 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Madem bu kadar kendini ve yaptıklarını anlattın bu foruma ve özür dilediğin topluma!
    O toplumda senin söylediğin!
    CEO ların seni ingiltereden araması, birçok şirkete davet edilmen ya da Ülker den iş teklifi gibi hususlar sonrası ve öncesi ne oldu? Diye merakta ediliyiyordur! En azından kimse etmiyorsa ben ediyorum!

Sen bu bilançoları önlerine koydun mu? Forumlarına yazdın mı ? Twit attın mı? Ama özellikle hagtag yaparak attın mı?
    Seni ne için davet ettiler o kısımları anlatmadın!
    Sonrası konuşmalar görüşmeler nasıl son buldu!

Ülker’de ne konuştunuz sonra ben sattım 100 e gittiye kadar geldi konu?

Ayrıca Petkim için buraya veya başka platformlarda yazdığın yazıları, Petkim şirketine yazdın mı? Birçok şirkete yazdığına göre onlarada yazmış olman gerek!
    Çünkü bu kadar bilgiyi derleyip toplamak oldukça zaman alacak şeyler hemde elinde hisse olmadan uğraşmak daha bir ilginç!

Soru mu tekrar sorayım o şirketler ile ne görüştün, seni niye çağırdılar, ne konuşuldu, nasıl sonlandı ve niye sattın 100 oldu?
    Petkim’den çağırmadılarmı yoksa çağırdılar mı?
    Ben değil özür dilediğin topluluk merak ediyordur belki diye sordum!

2. Beni tanımıyorsun yazdıklarımdan zeka mı değerlendiriyorsun!
    Ben sana bir şey sordum mu bir değerlendirmede bulundum mu? Şahsına, onuruna birşey dedim mi?
    Kendimi mi anlattım, dedim mi mesleğim ve yaşantım gereği yaşamım boyunca on binlerce insanla muhatap oldum! Bak binlerce değil 10 binlerce! Belki de çok daha fazlası bile!
    Hiç bunları buraya yazdım mı?
    Kimseyi tanımadan, hakkında birşey bilmeden önyargı ile hakaret edemezsin! Basit bir cümle de olsa sana göre; bunu yapamazsın!

Bu kadar davet edilmişliğin , bu kadar kendince bilgeliğin bu hakkı sana kimse vermiyor!!

3. dediğim gibi ben kendimi hiç övmedim sen sordun ben cevap yazdım sen dedinki seni sallamıyorlar yok dedim bende bak sallıyorlar ki sallamayabilirler senin gibi forumlarda vs buraların sahibi benim edalarında onlarca insan gördüm tek hayatı burası

zekana hakaret etmiyorum sen kendini bana öyle gösteriyorsun ingiltereden ceo beni arayacak niye ayyy tarık bey kakao fiyatı arttı düştü bunu düşünen insana ne denir mesela

aşşağalamaya çalışan sensin sallamazlar yapazlar senkimsinki bende benim kim olduğumu sana anlatmaya çalıştım

ego kibir abidesi sensin hakkatten galatasaylısın ve yaptıkların tam o minivalde kendin yapıp yapıp sonra a bana ne yazmış bak

garip bi halin var burdaki insanlar niye bunları yazdığımı bilmelerini istedim,

murat ülker yetmediyese global holding sahibi mehmet kutman beyinde cep telefonunu paylaşabilirim

vasatla uğraşmaktan kafayı kaldıramıyoruz anca ortamı manipüle etme çalışmaları

okuyanlar senide görüyor benide

tekrar özür diliyorum hepsinden

4. Evet boş adam olmam sebebiyle bende ne yaptım!

ÜLKER topiginde neler yazmışsın diye okuma gereği hissettim.

Hisse 16 civariyken dediğin şu, olması gereken 14 iskontolu olması gereken 12-13 civarı demişsin! Ama oraları hiç görmemiş!
    Tarihler 15 Ağustos 2022 yi gosteriyor.

Ve son yazılarında yine 2023 Ülker için zor geçecek maalesef demişsin.

Bunlar sanırım son yazıların olmuş.
    Ve hisse kötü geçecek olan 2023 yılına 46 lira ile girmiş yine o yıl en düşük 25 i görmüş , en yüksek 100 ve 2023 yılını 80 civarı kapatmış.

Bunlar doğru değil mi?

12-13 iskontoyu hadi geçtim 14 olması gereken ise bu cumlelei kurduktan sonra hiç 14 olmuş mu?
    Hele ki kötü geçecek dediğin 2023 de hisse fiyatı ne olmuş! Kaç misli artmış?

Bunlar senin yazıların rumuzunu tıklayınca okunabiliyor..
    Ytd

5. Şuan sayfa 370 not aliyorum.
    Buraya iki klip atarim, bu sayfalar geride kalır araya ne yazarsan yaz önüne getirir bu yazıları koyarım.. özür dilemen gereken durumda hala kendini anlatıyorsun, beni eleştirip...

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Evet boş adam olmam sebebiyle bende ne yaptım!

ÜLKER topiginde neler yazmışsın diye okuma gereği hissettim.

Hisse 16 civariyken dediğin şu, olması gereken 14 iskontolu olması gereken 12-13 civarı demişsin! Ama oraları hiç görmemiş!
    Tarihler 15 Ağustos 2022 yi gosteriyor.

Ve son yazılarında yine 2023 Ülker için zor geçecek maalesef demişsin.

Bunlar sanırım son yazıların olmuş.
    Ve hisse kötü geçecek olan 2023 yılına 46 lira ile girmiş yine o yıl en düşük 25 i görmüş , en yüksek 100 ve 2023 yılını 80 civarı kapatmış.

Bunlar doğru değil mi?

12-13 iskontoyu hadi geçtim 14 olması gereken ise bu cumlelei kurduktan sonra hiç 14 olmuş mu?
    Hele ki kötü geçecek dediğin 2023 de hisse fiyatı ne olmuş! Kaç misli artmış?

Bunlar senin yazıların rumuzunu tıklayınca okunabiliyor..
    Ytd
    Anlamadığım iki konu var!

Birincisi!
    Ülker topiginde neden bir daha yazmadın?
    Hisse ne değişti de o rakamları gördü. Üstüne basa basa bahsettigin TL nin değer kaybı hususuna rağmen! Godivayi da yazmışsın sonuçlarını.

Ne oldu da hisse böyle oldu! Bak ben Petkim böyle olur demiyorum Tatlısu kurnazlığı yapıp ulkerden bunları çıkarım yapma sakın ha.

İkincisi!
    Ülker CEO su ile hangi tarihte görüştün?
    Onlar neden davet etti görüştügune göre!
    Madem böyle bir görüşme oldu kendin söylediğin için nasıl bir katkısı oldu.
    Bunu forumdaki arkadaşlarla görüştüğüm tarihte paylaştım mı? Paylasmadiysan da neden paylasmadin?

Eğer özel değilse aktarirsan sevinirim.. ytd

7. Ben yıllardır bu forumda ve hisselerim olduğu topiklerde yazarım. Hatta insanlar yazsın bilgi aktarsin isterim, teşekkürlerimi iletirim. Benim görmediklerim şeyleri ya da yanlış gördüğüm şeyleri görürsem öğrenirim ve sevinirim.

Ama kimseye hakaret etmem, konuşma tarzım yanlış oluyor yanlış anladığım zamanlarda oluyor insanlık hali.
    Ama yine de kişinin şahsına, onuruna saygısızlık yapmıyorum ya da dalga geçmek amaçlı da olsa yazarken bile dikkat etmeye çalışıyorum cumlerimi.

Petkimle ilgili ne bir savunma ne de başka birşey demememe rağmen burada yazmam vesilesiyle savunucu gibi bir algı olunmasin, kimse tarafından. Çok zor değil burada yazmam olur biter ne kafami raharltsiz edeyim.
    Ha bana yaz diyende yok yazma diyen de yok oysaki.
    Benimde ..okumda boncuk yok yani bunun gayet farkındayım. Yıllarca diğer yerlerde yazmam sebepli bunu biliyorum..
    Ama alismislik vs bunu çok kez defaten açıkladım zaten.

Ben kendimi savunuyorum sadece.. ytd

8. Haftalık grafta 19.71 rakamı ile 50 ortalamayı test etti, bu ortalama petkoviç için önem arz eder.
    Belirsizlik veya kriz ortamlarında, bu ortalamanın altına inişler yaptığı görülmektedir.
    Buradan vereceği yukarı doğru tepkide ise Mavi trend ve 21.06 lık fibo değeri üzeri haftalık kapanışlar izlenmelidir.

Sayfa 370/560 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •