Sayfa 372/513 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4100 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Endeks stop olmak üzere böyle kapatırsa endeks stop. Petkim için TL bazlı destek aramıyorum. Herif suyun içine aldı. Hızlı bir dönüş almazsa yanildigimi kabul ediyorum. Stratejime sadık kalarak 30 cent civarını bekleyeceğim. Fazlada yazmaya gerek yok. 30 cent civarından şimdiki paylarimin 3 katını almayı planlıyorum. En kötüyü düşünmek borsacinin hayatta kalma sanatıdır. Bol kazanclar...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şuan 59 centteyiz, buralarda bi desteği mevcuttu diye hatırlıyorum.
    Spenc hc daha iyisini bilir emme duyumlarıma göre seçimi kaybetmiş ve yas tutuyomuş dediler şaka la ben nerden biliyim spenc hc nin kime oy verdiğini
    bugün buralara uğramaz heralde
    Ankaralı Turgut klibinin sözlerini beğenmedin heralde. The End sana bu fikri vermiş olamaz. 😊

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Endeks stop olmak üzere böyle kapatırsa endeks stop. Petkim için TL bazlı destek aramıyorum. Herif suyun içine aldı. Hızlı bir dönüş almazsa yanildigimi kabul ediyorum. Stratejime sadık kalarak 30 cent civarını bekleyeceğim. Fazlada yazmaya gerek yok. 30 cent civarından şimdiki paylarimin 3 katını almayı planlıyorum. En kötüyü düşünmek borsacinin hayatta kalma sanatıdır. Bol kazanclar...
    oba makarna 22 milyar tl pd
    petkm 48 milyar tl pd

yani siz obamakarna kadar mı olur diyorsunuz bence çok makarna seviyorsunuz biraz et yemelisiniz ....

yatırım tavsiyesi değildir ....

4. Bugün endekis şorttan dehşet ötesi kar yazdım karax abi
    Buraya gömelim heriften aldıklarımızı

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Mezar burası olsun

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Star sayesinde toparlayacaktir cümlesi biraz timsah gözyaşları gibi olmuş.
    Yönetime gitmeye gerek var mı yok mu star sayesinde bu durumda..zaten starı bekliyoruz dememe rağmen.. Vay be!! Moralinizi bozmayın ilave edilmiş..
    TL ve ciroyu durumlarını yazmamış . Yandan çarklı diye Şaban'ın filmi vardı..Ytd

7. astor 97 milyar tl pd
    petkim 48 milyar tl
    odine 7,1 milyar tl ve 3 milyon hesptan halka arza katılındı puhaaaaaaaaaaaaaa

severiz güzeli geç ise .....https://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA müzik iyidir her zaman ....

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 372/513 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •