Sayfa 396/524 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon
Arama sonucu : 4192 madde; 3,161 - 3,168 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    kırmız 9029.. turkuaz 9121... sanırım ikisi de hodri meydan diyor.. otobana çıkış gişesi 9157..
    Valla Petkm olarak hiç otoban yüzü görmedik, biz kötü yola düşmüşüz!
    Bir gün gelecektir ve otobanda maviliklere sürecektir kimbilir! ama hangi gün orası muamma.. Sanırım bizim şöförden kaynaklı yollu bunun sürücüsü!! Ytd

2. Tombul kuş, tombul parmağa dönüştü. Biz ise patikalardan ara yollardan ana yola gecmek için mücadele ediyohhh. Bankalar ise miamilerde sirtaki yapıyor..
    İnsan bu hayatta nasibini yer vaziyetleri.. ytd

3. Atam kalkta ben yatam kısmındayiz hala. Bu kaçıncı gelişler gidişler.
    Unutmayacağız, saygıyla... Ytd.

4. Tombul kuşa büyük harflerle şunu yazmışlar.
    Tüm zamanların en yüksek yolcu sayısına ulaşılmış babababa laflara bak hele.. tabi kargo ağırlıklı bir etkisi de vardır bakmadım.
    Ama
    Beklentiyi mı satiyorlar şu anda, yoksa yolcu sayilarindaki inen ve binenleri mi gozluyorlar.. pandemiden bu yana 7 lerden 308 lere yükselmiş!
    41 misli yükselmiş 14 den 250 ye değil.
    Tabi durmayı becerebilene... Varsa. Ytd

5. Otoban faresi Tombul kuşu geçelim endekssel açıdan, bizim tarla faresine bakalım.
    Utaniyorlar mı acaba hiç. Tarla faresi deyince, sahipleri.. ytd

6. Hacime bak!
    Yanlışım yoksa bugün bayram tatili sebepli T2 ye düşmesinin son günü galiba ya da yarın mı hesaplamadim.
    Yani parayı koyayım mı koymamayim mı diye düşünmüyorlar hacimsizlik. Asıl bu düşüşten önce çıkardıkları para var büyük balya orası geçti artık..
    Bugün piyasayı kendi mucadedelesine birakmislardir.
    Cizgiyi çizen ve cizdiren tahtacı olması vesilesiyle duruma göre ufaktan el atmalar hasıl olabilir, bayrama nereden sokmak istediklerine bağlı o çizgi tam neresiyse artık.. ytd

7. Şimdiye kadar bir çok bayram kutladım bu forumda öncellikle forumdaslarin.
    Ama şimdiye hiç tahtacınin bayramini kutladigimi hatırlamıyorum. Özellikle de buraya yazdım bir tek kişi hariç kutlamıyorum diye. Bana o cümleyi tekrar bana kurdurma! İlavelerim olacaktir o cümlenin yanında.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tombul kuş bilançosu gelmiş! Kuşluk yaptirilmayacak kadar montanli gelmiş. Endeksi sırtlar mı yoksa sirtlatirlarmi yarın ola hayrola..
    Petkovic önden darbeli olduğu için, Endeksten çok ayrisikti zaar. Ytd
    Dün tombik kuş devasa bir kar açıklamış nerdeyse ereğlinin 22 katı kar ama bilancoyu beğenmemişler heralde spenc hc endekisin yeni lokomotif olma görevini thy den alıp kime verirler sence

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 396/524 İlkİlk ... 296346386394395396397398406446496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •