Sayfa 398/528 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon
Arama sonucu : 4224 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bende küstün sandım üzülmüştüm.

Tombul kusta beklentiler satılıyor, beklenilmeyenleri de sattilar bizim gibi.
    Ama niye sattılar oradan çıkan parayi nereye sokarlar, bana sorma yoksa yine nabız tık tık atıyor. 😊
    O lokomotifi, sepetten bir tanesi de denk getirsinler başka hiç bir şey istemem.
    Herkes nasibini yer bu hayatta bizde onu yiyiyoruz diyecem yiyemedik bir turlu.. kısmet bu işler. Ytd.
    Niye küsüyüm, bugün düşmedi diye mi
    Tamam sormuycam, geçenki gibi olmasın
    Paranı nerde kaybettiysen orda ara derler, belki tekrardan kuştan çıkıp kuşa sokarlar, tabii düzeltmesi bitince

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Reis Yeni THY adayım eskiden petkimle yaristirdigimiz ttkom. Bence ttkom ve turkcele girisecekler. Petkim Ereğli şişe Kardemir surunmeye devam edecek.
    Bazi bankaları da es geçmemek lazım dolar bazlı zirvesine gelmeyen ve gelenler var! Örnek ak gözlü ile işci bank. Ha TL bazlı yok artık denilse de özellikle 2024 için iyi değil dense de faizler düşüşe geçmediği sürece para kasada toplanır. Ha ben bunu faiz arttirimlari basladiginda buraya yazmıştım öyle de devam etme olasılığı var gibi faizlerin bir de düşüş süreci olacak. Tabi arada keskin ve sert dönüşlerde olası soğutmak adına..

Tombulu şuan yokluyorlar bu habere gelen ve gidenler şeklinde. Öyle hemen Petkim gibi salmış olsalardı suan hicbirmiz nefes alıyor olmazdık. Nabizli şerbetli yoklamaca. Evet görünüşe göre tombulun dinlemeye ihtiyacı da var gibi.. ytd

gözler iyice gitmiş.. yedek parça da yok.. spenc hc mesajını alıntı yapacağım derken Sn Fantom 54 ten alıntı yapmışım..
    19.22 tepesinde.. bar üç lük atacağım diyor.. indikatör şapkayı geçiririm diyor.. izleyelim..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Şöyle de iyi bir durum olabilir tombulun düşüşü!
    Piyasada para yok, yabancı yok! Tombul dan çıkan para piyasada diğerlerine yaydirilirsa, diğer hisselerde kendi dinamikleri açısından yatırımcıda çekebilir. Çok yükselenlerden bahsetmiyorum, onlar kendi içsel durumlarından acayip yukselmisler. Esas husus çok yukselemeyenlere aktarabilmek o parayı.. tabi onu da tek hisse yspmazlarda daha dengeli daha çok yatırımcıyı cekme durumları olur. Daha çok paranın gelmesine vesile olurlar.

Para tek surahiye toplanmasin yeter ki! Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    gözler iyice gitmiş.. yedek parça da yok.. spenc hc mesajını alıntı yapacağım derken Sn Fantom 54 ten alıntı yapmışım..
    19.22 tepesinde.. bar üç lük atacağım diyor.. indikatör şapkayı geçiririm diyor.. izleyelim..

Tahtacı ile Bayramlasmam için haftalık bulut üstüne atmasi lazim. 😊 Atarsa bayramlasirim yoksa o ne diyeceğimi kestirebiliyordur.. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şöyle de iyi bir durum olabilir tombulun düşüşü!
    Piyasada para yok, yabancı yok! Tombul dan çıkan para piyasada diğerlerine yaydirilirsa, diğer hisselerde kendi dinamikleri açısından yatırımcıda çekebilir. Çok yükselenlerden bahsetmiyorum, onlar kendi içsel durumlarından acayip yukselmisler. Esas husus çok yukselemeyenlere aktarabilmek o parayı.. tabi onu da tek hisse yspmazlarda daha dengeli daha çok yatırımcıyı cekme durumları olur. Daha çok paranın gelmesine vesile olurlar.

Para tek surahiye toplanmasin yeter ki! Ytd
    Paranın tek surahiye toplanmasını istemek akılcı bir durum olmaz. Yine aval aval bakmak istemiyorum ben kendi adıma 😊
    Değişik, acı çekmiş, hüzün dolu olan 15-20 tane hadi 50 olsun. BIST 500 de yüzde 10 kadar olan sayı.
    Yeni arzlar zaten yoldular piyasayı onlar bu 50 nin içinde olmasınlar ama.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Reis Yeni THY adayım eskiden petkimle yaristirdigimiz ttkom. Bence ttkom ve turkcele girisecekler. Petkim Ereğli şişe Kardemir surunmeye devam edecek.
    Olabilir Karax abi

Yaşanmış bir olay tekrar tekabül edebilir.
    Ozan abi şubat 2022 de iki dene eşeği suyuniçinde yarıştırmak istemiş,hankisi önce 30 tale olur diye iddiayı başlatmış.
    ikiside 23 talede imiş
    Bu eşekin biri Thyao diğeri de ereğli imiş, tabii gel zaman git zaman aradan 2 yıl geçmiş
    Eşekin biri mistirdörtnal olmuş 23 taleden 290 taleye yürümüş diğeri de 23 taleden 39 taleye anca gidebilmiş.

Demem o ki

Bende geçen aylarda suyuniçinde iki eşek yarıştırmak için gong çalmıştım
    İkiside 23 talede idi
    Biri bizim uyuz diğeri de ttkom du
    Kim 50 taleye önce varırsa yarışı o kazanacak

Tabii örnekteki gibi olucak hali yok, tesadüf de olmuş olabilir.
    Nasip kısmet bu işler

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Tek eşek mı ariyonuz siz bozkurt hc hemide ayni sektörden, ayrica ekurili olmaz mı öyle?
    5 eşeğiniz olsa bir iki tanesi gitse olmaz mı? Ytd

Sayfa 398/528 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •