Sayfa 400/529 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon
Arama sonucu : 4226 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Karax Hc kılıç 🗡 kalkan 🛡 ile bekliyorsun düşsün diye, İntikam almak için! Bizi düşünen yok 67 hafta az bir zaman değil! Size ve dile kolay! Peki ya bunca süreçtir bekleyenler ne olacak? Ytd
    Ziraat yatırım bile 12 aylık hedef fiyatını 24 lira açıklamış. Aslında düşsün istemiyorum maliyetime (taşıma dahil) gelsin malini veriyim gidiyim derdindeyim. Okuyacak çocuk kendini belli eder bunu sanayiye çaycı bile yapmazlar gibime geliyor. Savaşmak istemiyorum ama mizaç meselesi gel savaşalım derse savastanda geri durmayiz.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Açıktan mı kazandın Fantom hc. Öyle ise tebrikler. Ben hiç bir hissemde yapmadım. Zaten yetkiniz yok diye yazıyor.. Tabi tercih meselesi. Ytd
    Açıktan değil,mevcut portvöydekilerin 2/5 sini 24.00 'den satım.bugün daha fazla bekleyemedim 18,86 geri aldım.aradaki fark benim için temettü oldu...hem de 1 haftada...Göt tahtacının artık hamballığını yapmayacağım.Yıllardır aynı yerde testere yapıp duruyor.Haaaa bakarsın sattıklarımızı geri alamayız ,o zaman da veda eder ondan daha istikrarlı güvenilir hisselerim var portvöyümde...

Bu gün 19.22 üzeri bir kapanışa itiraz etmezdim ama 23 dedi kaldı.. haftayı 1.89 ve üzeri kapamaz ise bu cüce tepkiyi sorgularım..
    iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. Tebrikler fantom hc, bu tahtacıyı öpen herkesi tebrik etmek lazım

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ziraat yatırım bile 12 aylık hedef fiyatını 24 lira açıklamış. Aslında düşsün istemiyorum maliyetime (taşıma dahil) gelsin malini veriyim gidiyim derdindeyim. Okuyacak çocuk kendini belli eder bunu sanayiye çaycı bile yapmazlar gibime geliyor. Savaşmak istemiyorum ama mizaç meselesi gel savaşalım derse savastanda geri durmayiz.
    Ziraat yatırım ya da diğer aracı kurumların bilanço öncesi beklentilerini okumak lazım. Ne demişler ne gelmiş vs. Bilanço sonrası genelde olmuşlar yazılıyor, olacaklar değil.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    Açıktan değil,mevcut portvöydekilerin 2/5 sini 24.00 'den satım.bugün daha fazla bekleyemedim 18,86 geri aldım.aradaki fark benim için temettü oldu...hem de 1 haftada...Göt tahtacının artık hamballığını yapmayacağım.Yıllardır aynı yerde testere yapıp duruyor.Haaaa bakarsın sattıklarımızı geri alamayız ,o zaman da veda eder ondan daha istikrarlı güvenilir hisselerim var portvöyümde...
    Şunun için sormuştum,
    Sattıktan bir süre sonra öptüm diye yazdınız diye hatırlıyorum ve sonra yine düşmeye devam etti malum. öptüğünüz süreci aldiginizdan ziyade açık yaptiginiza yormustum, demekki yanlış anlamışım. Bu durumda arada bir öpücük yediğiniz daha olsa gerek. Öpücüğü de ben söyledim diye Yanlış anlamayın, siz yazmistiniz. Yanlış mıyım? Ytd

7. Fantom hc yine de iyi denk getirmissin arada alınmış olsa da yukarıdan satışınız? Tebrikler.
    Peki bunun gibi birçok düşen var tekrar bu hisseye sizi çeken nedir ayıptır sorması.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    İşte yazıyorum TAHTACIYI ÖPTÜM....24-21.50 tekrar aldım sattıklarımı.Tahtacı her g*t.ünü salladığında öpeceğim...
    Şu yazidan dolayı sattiklarinizi geri aldıysanız opememissiniz.
    Valla ben öpene görmedim. Hep öpülen kısımda olduğum için.. ytd

Sayfa 400/529 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •