Sayfa 297/513 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4099 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Son çeyrekte spread iyi değildi o nedenle rafineri karlılığında ışık arayacağız. 2024 ilk çeyrek ise petkimin operasyon karlılığı daha iyi çıkacaktır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    https://news-files.foreks.com/attach...KMMart2024.pdf
    Şimdiye kadarki sektörel son durum.

Spread olarak dediğin gibi iyi değildik.
    Rafineri karlılığı haricinde, yeniden değerleme ( arazi, demirbaş vs) olacak mı? Enflasyon muhasebesi? Keza star içinde bu durum geçerli! Ve son olarak star hangi tarihten itibaren dahil olacak ve star geçmişten bu zamana temettü ödeyip ödemediğini göreceğiz.

2024 de iyi olan operasyonel durumlara ise geçmiş dönemlerle karşılaştırma yaparken starı da ilave edeceğiz.. ytd

2. Sektörel durumu taa geçen sene sonunda yazdıydım ama bu bir yılımızı ömrümüzden alan starın belli olmaması ve beklentinin bekleyişi ile uzunca bir süre beklememiz!
    Önemli bir ayrıntı önceki sene (2022) son çeyrekte 67 günlük bakım vardı. Ytd

Alıntı Originally Posted by cemar Yazıyı Oku
    Son çeyrekte spread iyi değildi o nedenle rafineri karlılığında ışık arayacağız. 2024 ilk çeyrek ise petkimin operasyon karlılığı daha iyi çıkacaktır.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bir ekonomist bir zamanlar şöyle demişti:Nisan marttan iyi olacak,mayıs nisandan iyi olacak...sonra ne oldu? Bizde hep iyi olacak beklentisi ile azerilere silkeleniyoruz...

4.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    Bir ekonomist bir zamanlar şöyle demişti:Nisan marttan iyi olacak,mayıs nisandan iyi olacak...sonra ne oldu? Bizde hep iyi olacak beklentisi ile azerilere silkeleniyoruz...
    Çokomelli bir ekonomist hemde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Piyasada fiç etkisi var ama dolares gram gevşemedi. Ytd

6. Bizim tahtacının fiçle hiç alakası yok, yeterince fiçlik yaptı zaten şimdiye kadar! 😊 ytd

7. Tahtacı efendi!
    Yıllarımın Sepeti olmasa acı çekerdim ama sepet olunca ne yalan söyleyim bu hareketler hoşuma bile gidiyor! Süreç ilerledikçe daha güçleniyorum!
    Koçum benim istediğini yap! Ytd

8. Yılların fiçisin sen, tahtacı sana söylüyorum! 😊 ytd

Sayfa 297/513 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •