Sayfa 513/513 İlkİlk ... 13413463503511512513
Arama sonucu : 4098 madde; 4,097 - 4,098 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Suyuniçinde öpücük atarken dikkatli olmak lazım
    Ben bazan şakasına takılırım @yörük@ abi, geleceği bilme şansımız yok.yazılarımı ciddiye alan oluyor sonra açıklama gereği duymak zorunda kalıyoruz.mesela bugün ereğli hakkında bir arkadaş ile konuşurken laf fedoramca ile bağlantılı olarak spenc hc ye geldi
    Bugün spenc hc nin kulaklarını cinlattım, dedim ki
    4 nisanda fedoramca bi kamyon malı satınca tahtada yük hafifledi ondan kolay yükseliyor bizim spenc hc inat etti malı satmıyor o yüzden de yükselemiyoruz kaldık suyuniçinde dedim
    demez olaydim, yorumumu ciddiye almış
    Oysa ki her şey nasip, fedoramca satmamış olsaydı yine yükselirdi.
    Evet suyuniçinde şnorkel ile çok tehlikeli olabilir öpmek.
    Bu arada fedoramcanın kamyonunu bilmem ama beni gözünde fazla büyütme! Okyanusta damla bile değil, bakma tır dolusu mesaj yazdığıma! Sindire sindire ilerliyorum. Yavaş çıkacaksın bu merdivenleri be usta! Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hemen bir analez yapalım
    Günlük ağırlıklı ortalamamız 20.11 de kalmış,
    Aylık ağırlıklı ortalamamız 20.48 ile yukarda kaldığı için, son 1 ay yeni maliyet yapanların hepsini suyuniçine çekmiş taktaci
    Yıllık ağırlıklı ortalamamız ise 19.98 yani çok kritik yerdeyiz, bi ayağımız çukurda, heran löp diye cumburlop daha derinlere çekebilir tahtaci emmi, o yüzden biran önce 20 üstüne atması lazım.
    Çünkü 18 taleye düşerse konu komşu tüm mahalleli doluşur
    Mahalleli doluşur cümlesindeki özne ve yüklem nerede? 😂
    Sence doluşur mu? Ereğli topiği gibi burası hiç olur mu? Şöyle bir düşün! Olur mu? 🤔 ytd

Sayfa 513/513 İlkİlk ... 13413463503511512513

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •