Sayfa 354/479 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3825 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Korku alicida getirmez!
    Dediğim gibi mali vermek isteseler yukarıdan vermek isterlerdi!
    Neden 26 liralarda yapmadılar ve bilsncoyu o tarihlerde açıklama şansları varken? Hadi 25 olsun. Geciktirmeleri niye? Vade sonu için olmasın? Hisseyi 23 lerde tutup vadecileri inandirmislar bilançonun gelişine. Kimbilir? Ytd

2. Özellikle iskillendim hatta yazdım neden 26 si açıklanıyor? Özel bir sebebi mı var! 3 gün kalmış aysonuna, seçime üstüne bayrama.. komple kilit. Yazık. Ytd

3. Neyse ana konumuza dönelim yarın haftanin son mumu ve haftalık bulut ustcizgisi 1971 eğer paçal yani gölge yaparsa 1952, haftalık bulut altcizgisi ise yarın için yine 1820. Bunlar şimdiye kadar çalışmış. İçine girip görüp dönmelerde girmeden dönmelerde yaşamış. Ha her zaman çalışır çalışmaz bilemeyiz, olay paraya bakar her daim.. ytd

4. Şuraya bak 58 kişi. Burada oluyor muydu böyle hergun ardarda bu sayılar, olmuyordu..

Yanlış mıyım bozkurt hc.
    Hatta sen soruyordun niye yazıyorsun diye.. yazmasam nereden hatirlayacaz. Kötü bilsncoya mı geliyorlar sence? Ytd

5. Ben bu tahtayı da tahtacısını da çözemedim spenc hc
    Ama
    Yarın endekis güzel olur maviş maviş diye düşünüyorum.

16.96 Since 27 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben bu tahtayı da tahtacısını da çözemedim spenc hc
    Ama
    Yarın endekis güzel olur maviş maviş diye düşünüyorum.
    Ayın 1 nde tombul kuş bilançosu gelecek. Niye 1 nde sence 😊
    Nisan 1 şakası yapmak için değildir kanımca! Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İş sakal kısmı doğru ama tahtaci herifi herkes öpüyo herkes donunu alıyor bi ben öpemedim, sen olsan sinirlenmezmisin spenc hc
    herkese şapır şupur bana gelince yarabbi şükür

@yörük@ abi de intikam iyi bişii değil yapma böyle şeyler dedi mepette başına gelmiş anlattı.
    Ben tertemiz duygular ile petkoyu sevip aşık olmuştum ama o beni aldattı pacavra gibi kullandı, hayallerimi suya düşürdü.
    Aşkım nefrete dönüştü. Göynümü alması için enaz iki taban daha yapması lazım, sonra ben mallanıp yukarı sürsün hepberaber ihya olalım
    Bunu şimdi okuyabildim 😂
    Seninki platonik aşk olmuş. Tek taraflı.. 😊
    İki taban haftalık bulut altı olur bir taban olursa bana uyar. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Dedim ya bilanço bahane , kötü bilanco ama taban yiyecek bilanço değil. Ve bekleniyordu. Ben ilk gün patlattılar zannettim pay vadelide ki oyuncuyu ve tabandan daldim.hatta ben aldıktan sonra 21, 60 a kadar aldilar. Ama sonra tekrar tabana verdiler ve tabandaki 19 milyon lotu görünce anladım ertesi günde operasyonun devam edeceğini. Hatta ertesi gün beklediğim gibi pay vadelisini tabana verdiler. 60 bin kontrat ile. Ama taban çözüldü ve operasyonun bittigini düşünüyorum. Dediğim gibi yatırımcı değilim vur kaç için geldim. İçeri aldılar. Ekleme yapmayı düşünmüyorum yatırımcı olmam için 30 cente gelmeli. Gelmiyorsa elimizdeki mali uygun bir yerden çıkmanın peşindeyim.
    Hakkımızda hayırlısı olsun hocam, teşekkürler bilgilendirmeler için, eksik olma düşüncelerini ve gördüklerini yazarsan sevinirim. Ytd

Sayfa 354/479 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •