Sayfa 352/479 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon
Arama sonucu : 3829 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Ben tabana yapışmasını istedim çünkü bana çile çektiren işgence yapan ve hayallerimi çalan tahtacidan bu şekilde intikam alıcağımı düşündüm, hazır elimde yokken ve şelaleye malsız yakalanmış iken şans bana güldü diyip manda moku gibi löp löp düşmesini arzuladım, kurtlukta düşeni yemek kanundur yabcak bişii yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. SALİM ve CEMAR hc ya bir iki sorum olmuştu forumda yazdığım sorular..
    Aradığım kişiler ya meşgul ya ulaşılamıyor mu ne? Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herif günü en dipten kapatıyor, yazık yahu bağri taban yabta fakir fukara garip guraba sevinsin ucuzdan mal aldık deye

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tabandaki emirlerimi akşama kadar iptal etmedim spenc hc
    Sayemde bugün tabana yapıştırmamış olabilür, herif cetonumu tanıyor olmalı
    Kedi gibi düşmesini bekliyim, yalan yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. Ben ikinci taban bekledim. Ama mali birinci tabanda aldiktan sonra anladim.ertesi günde vereceklerini anladım ama iş işten geçmişti. Sebebide ben hala pay vadelisinde birini sikistirdiklarini düşünüyorum. Bu durumda her yol mübah onlar için. Tabiki yanilabiliriz ama asla birinin zarar etmesini istemem. Teknik olarak 30 cente gidebilir mi endeks 8500 altına gelirse gidebilir hemde en önden koşarak. ( Bu benim teknik gorusum) Hepimiz burda herifin kazigini yemiş insanlarız. Olmaz denen herşey oldu bu borsada.

5.  Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    Oba Makarna 21 milyar PD
    Petkim 50 milyar PD
    Astor 93 milyar TL
    Sasa 229 milyar TL PD
    Ve 9 milyona yakın hesap emeklilik fonları yatırım.fonlari var tahtacı buradaki yatırımcılarla kafa buluyor

Gerisi teferruat
    Yatırım tavsiyesi değildir
    2024 / 1. Bilanço Mayıs'ta gelir sanırım ciro 40 milyar TL olur mu ortaklar ne dersiniz ?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben tabana yapışmasını istedim çünkü bana çile çektiren işgence yapan ve hayallerimi çalan tahtacidan bu şekilde intikam alıcağımı düşündüm, hazır elimde yokken ve şelaleye malsız yakalanmış iken şans bana güldü diyip manda moku gibi löp löp düşmesini arzuladım, kurtlukta düşeni yemek kanundur yabcak bişii yok
    Maaleseftir ki 200 günlüğe düştü dün. Ve bu düşüşü oldukça hızlı oldu, normalde 50 gunlukten tepki alırdı gapli saplı tepki bile aldirmadilar. 200 günlüğe hızlı gelmesi bir yandan iyi!
    istese bunu bir iki aya yayar yapardi? Çünkü daha önce öyle yapmıştı. Karax hc nin dediği gibi olabilir birilerini sıkıştırmış olabilirler.
    Hatta ayın 26 sına bilanço açıklıyorsun ve o bilsncoda star gelecek diye vadelide pozisyonu ona göre aliyorsun, ne oldu da bu kadar hızlı düştü peki ya.
    Mali vermek olsa yedire yedire vermezmiydi diye düşünüyorum. Daha kolay olmazmiydi tahtacı için yedirip yedirip vermek. Hem madem bilsnco kötü deniliyor, nasıl verecek ki çoğunluk bilsnco kötüyse niye alsın? Kötü bilancoya alıcı bulunabilir miydi?
    İşte algı bu ya! Star karı geçmiş yıllar algısı vardı vadelide gömmüş olabilirler, ardından da hisseyi taban ile düşürmüş olmalarıyla bilanço kötü algısı ile spottan mal verme düşüncesi. İyi de kime verdi mali, yüzde 10 sakal alacağım diyenlere onlarında yarısi yüzde 5 de kol kesmiştir.

Madem bu kötü bilanço kim alır ki başka sakal alayım diyenler harici.

Diğer taraftan bilançoyu gormezden gelirsek, kar iyi geldi ama onu konuşan yok! Çünkü bilanço kötü geldiği için düşüyor havası var. İyide bu bilançoyu 3 çeyrekte acikliyor zaten kötüyse. Yeni mı farkinda olundu ya da farkındalık yaratildi.. ytd

7. Bir trafta 9 milyona yakın hesap yatırım.fonlari emeklilik fonlari
    Diğer tarafta tahtacı
    Ya donuna kadar alırlar tahtacinin bir simit parasına puhaaaaaa

Danadan büyük filden büyük bir karınca ordusu var ....
    Puhaaaaaaaa tahtayla das. Aakkk geçmeye devam etsin tahtacı

8.  Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    2024 / 1. Bilanço Mayıs'ta gelir sanırım ciro 40 milyar TL olur mu ortaklar ne dersiniz ?

Enflasyon Muhasebesi olmadan, gördünüz mü kaç gelmiş? Ytd

Sayfa 352/479 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •