Sayfa 452/492 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon
Arama sonucu : 3929 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Pardon akşam yıldızı yazmışsınız. Ama petko endekseten de epeyce bir ayrismis degilmi zaten. Ytd
    Valla spenc hc petkoda çok spesifik bir durum olmazsa ve viop 30 a gömmeye başlarlarsa Petkim bundan kurtulamaz. Petkim'de de ne olabilir diye düşünüyorum hiç birşey bulamıyorum. Endekse vururlarsa petkime acımadan daha fazla vururlar düşüncem değişmedi. Dediğim gibi bu iblisin oğluyla dans ederken acele etmeyeceğim. Ya 30 centten bana mal verir ya yukarı gider malini alır ortası bende yok. İnşallah yukarı gider diyeceğim de hiç öyle bir görüntü yok.

2. Petrol haber sonrası sert yükselişini geri aldı, hatta aynı seviyelerde. Petrolün düşüşü veya yataya sarışı bizim gibi gelişmeye çalışan piyasalar için iyi. Tabi kalıcı olursa. Ytd

3. Hacimsizlik şu anlama gelir bence tahminim yani.
    Elinde malı olan bu fiyattan vermem yükselt öyle verelim diyor.
    Parası olup alıcak olanda bu fiyattan almam biraz daha düşsün iskontolu alırım diyor.

İkisinden birinin sabrı tükenir elbet bir gün

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Valla spenc hc petkoda çok spesifik bir durum olmazsa ve viop 30 a gömmeye başlarlarsa Petkim bundan kurtulamaz. Petkim'de de ne olabilir diye düşünüyorum hiç birşey bulamıyorum. Endekse vururlarsa petkime acımadan daha fazla vururlar düşüncem değişmedi. Dediğim gibi bu iblisin oğluyla dans ederken acele etmeyeceğim. Ya 30 centten bana mal verir ya yukarı gider malini alır ortası bende yok. İnşallah yukarı gider diyeceğim de hiç öyle bir görüntü yok.
    Hocam sen sakal peşindeydin, sakalını aldılar. Ben vücudumu teslim etmişim. Birde buradan bak olaya 😊 biraz daha soğukkanlı olmak gerek diyecem ama konu petkos olunca diyemiyorum. Ne desem bilemiyorum 🤔 ytd

5. Alan yok satan yok yani

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Petrol haber sonrası sert yükselişini geri aldı, hatta aynı seviyelerde. Petrolün düşüşü veya yataya sarışı bizim gibi gelişmeye çalışan piyasalar için iyi. Tabi kalıcı olursa. Ytd
    Normalde Ajda Pekkan dan aman petrol şarkısı atardım ama şimdilik süt dökmüş kedi 🐱 gibi durmam gerektiğini düşünüyorum.. Petrol, Toprak ve Su herşey bunlar için aslında.. altın tamytd

7. Biraz reklam yapalım bağri, belki gelen olur tahtaci da basar benim pasiflerde gelir

8. Bi daşla üc guş nasıl reklam ama

Sayfa 452/492 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •