Sayfa 364/480 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 3833 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Topu kaptırdık herif geliyor, çok sert şut çekebiliyor , benim bacaklar titriyor
    Ordan bağırıyorum laaayn defansa gelin deye bakkal rüstem abi pres yaparak topu jackal carlosun ayağında eziyor.
    Maç müthiş sayın seyirciler, tabii olan şimdilik topa oluyo

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Veeee kasap hayri abi ortasahadan çok sert bir şutla topu file ile tanıştırıyor. Tüm türübünler ayakta sayın seyirciler skor 1-1 oluyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Çöp bir hisse. Aylardır boşa beklemişim. Yazık

4. hacı bu hissede bi şey var 55-60 cent arası al 80 cent üstüne sat, ben birgün 80 cent üstüne satacam o zaman uçacak beni bekliyor
    kimseye yatırım tavsiyesi veremem herkes aklına göre alım yapsın ancak şu an dolar bazlı güzel bir yerde teknik ne der bilemem
    tekniği de spenc anlatsın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,296
     Alıntı Originally Posted by domino32 Yazıyı Oku
    Çöp bir hisse. Aylardır boşa beklemişim. Yazık
    Sıradan bir hisse oldu,en ironiside aracı kurumlar 25 bile bunun için ucuz olduğun belirtiyordu endexse göre,şimdi 19-20

6.  Alıntı Originally Posted by kenblock Yazıyı Oku
    hacı bu hissede bi şey var 55-60 cent arası al 80 cent üstüne sat, ben birgün 80 cent üstüne satacam o zaman uçacak beni bekliyor
    kimseye yatırım tavsiyesi veremem herkes aklına göre alım yapsın ancak şu an dolar bazlı güzel bir yerde teknik ne der bilemem
    tekniği de spenc anlatsın
    Hocam selamlar, ben teknikci değilim. Sağolsun dandanakan hc. Benimki kendi çapında biraz buluttan biraz formasyondan mumdan oradan buradan falan filan.

Borsa psikolojinin yüzde 50 sini yasatiyor şu anda!
    Geçen Bozkurt hc ne demişti! Yukarı çıkanlara bakmak lazım diye aşağı düşenlere değil.
    Bu ne demek! Hisseler yukarı yükselirken ky satıyor ve tahtadaki ky baskısı azaldıkça tahtacida rahatça yukarı alıyor.
    Ya da ky demesekte yukari her çıkışlarında o ivmeli hisseler kar al yapanlar tarafından ellerindeki lotlari tahtanın asıl sahibine teslim ediyorlar.
    Diğer taraftan yükselen hisse daha cok yükselmez mantığı ile o hisselerden ayrılanlar, çok düşmüş hisselere yöneliyor.
    Yöneldikleri hissede de zaten bu oluşum onları kucaklıyor, her düşüşünde daha alım yapiyorlar bu da düşen hissenin lotlarini yeni kişilerin taşımasına vesile oluyor.
    Ta ki bu yüzde 50 psikolojinin sınırlarına ve o kişilerin sinirlerinin uç noktasina kadar.. ytd.

7. Gelelim petkoşa! Aynı şeyleri ufurucem yine. Beklenilen yıllardır bir star hikayesi var buna bende dahilim. Bilanço geleceği gecen seneden belli olmasına rağmen starin hikayesi bekleyenlerdenim.
    Hissede gecmisten bu zamana bekliyen bir çok kişi var orası belli. Neden? Ama bu star beklentisinden ama centten ama TL bazlı dan yükselmeyen bir Petkim hissesi birçok kisiyi içeride hapsetmis tabi bu o kişilerin elindeki lot miktari sebepli de olabilir ki büyük bir olasılık.

Ne oldu sonra bilanço kötü kar iyi görüldü endekstede iki gün en baba hacimli ikinci hisse olması sebepli dikkatler üstüne çekildi, bunlarida an be an yazdım. Gözler boyandı velasil bir çok kişiye.
    Akabinde bir önceki yazımda ki yükselen hisselerden çıkanlar bir şekilde Petkim e evrilmeye başladı. Daha önce ağzı yanmislar, yoğurt uflemeden yiyenler, sakalcilar, uzuncular, kisaclar, taksici manavci bakkal komple dikkat çekilmiş olan petkoşa koşa koşa geldiler.

Ha demeyin bunu olduktan sonra nenemde bilir, hayır ben bunu an be an yazdım gerek sayılarin gerekse manav taksici diyerekten..
    Ytd.

8. Öncelikle ilk taban şok amaclidir diye yazdım sonrasında taban olmaz kayanayan kurbağaya evrilir dedim nitekim öyle oldu.
    Neden?
    Birincisi geçmişten bu zamana bekleyenler içeride satamadan hapsedildi o taban ile! Satanlar varsa kol kesip onlar gözlemlendi. O tabana zaten bir çok alıcı olduğu üzere kol kesenlerin lotlari birazda satışa yazılan lotlarin oluşumu ile birçok kişiyi eskilerle birlikte kilitlediler.
    Yukarı çıkan hisseler yeni trent bolgelerine geçiş yaptırdılar velasil bu yine kaderine boyun eğdi..
    Arada çıkanlar, sabredemiyenler oluyor olacaktirda araya seçim üstüne bayram derken psikolijiye oynamakta tahtacı için çokta zor olmasa gerek.
    Ha her zaman diyorum kredili, borca, çocuğunun eğitimine işlem yapmiyorsan sakin ve soğukkanlı olunmalı porfoyde tek hisse olmamalı, kazancta riskte yayilmali. Hirslar olmamalı. Zaman hepimiz için geçiyor elbette ama buraya geldiğimden beri aynı durumu bende yaşıyorum maalesef. Ama ben portföyü yaydigim için, pandemide diğerleri uzerken bu sevindirdi, öbürü geçen sene uzerken başkası sevindirdi.
    Dün de biri yazmıştı keşke tüm porfoyu şuna aktarsaydim şimdiye ihya olmuştum diye, yahu o işler öyle olmuyor tek hisseyle yıllarca yukselmeyebilir diye.. yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 364/480 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •