Sayfa 474/499 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon
Arama sonucu : 3986 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Kusura bakma petkosum seninle diğer bilançolarim gelmeye başladığı için biraz az ilgilendim. Onlarda senin gibi nazliydilar bir zamanlar. Ve hepisi yola geldi. Sen şimdilik yollusun elbett bir gün sende onlar gibi yola geleceksin.
    O kadar acı cektiklerim var ki senin bana yaşattığın onlarinkinin yanında sinek boku kalir.. Hiçbirsey kolay olmuyor olmayacakta. 😘 Öpüyorum seni ama en son yine ben öpeceğim.. 😂 ytd

2. Ne senin okunda boncuk var ne de benim. Bu işlerinde acı çekmeden olmayacağının gayet farkındayım. Ama sen, benim nasıl bir sabrım olduğunun farkında değilsin.. daha yeni başlıyorum seninle, hergunde yeni başlayacağım. Heraey kolay olsaydı herkes kazanırdı. Tek kazanan sonunda sabır oluyor bunu da kafanın bir yerine koy.. ytd

3. Yahu portfoyde11 seneyi geçen var, 8 yıllık olan var, 6 yıllık olan var. Ve onlar hala var olduklarına göre. Senden kopmam için bir sebep göster bana petko.
    Seninle henüz 4 yılım oldu, bunca zamandirda starı bekliyorum. Hadi bana başka bir sebep göster, ben niye starı bekledim bunca zaman.
    Bazen diğer forumlardada arasira yazarım. Şuana kadar fragman yaşadım asıl film şimdi başlıyor diye..
    Şuan seninle fragmanı yaşıyorum, henüz film kısmına gelmedim.. istediği yapabilrsin sana serbest koçum benim.. ytd

4. O kadar şey yaşattın ki buradaki insanlara. Son dönemlerden aklımda kalan rakamları soyliyim.
    11 leri gördü 8 e düştü. Akabinde 21 gördü 11 kusurlere düştü, sonra 26 gördü 18 kusure düştün. Daha onceainde 8 ler den 5 lere falan filan...
    Yahu bu kadar hareketi yapmışsın satmamisim tabi yedek misketler hariç. Ve hala buradaysam niye satem sen söyle.. ytd

5. Bak kardeş benim normal yaşantım acılarla dolu, hiçte kolay bir yaşam sürmedim. Burada yaşanmislik falan hikaye, anlatsam yasanirmi acaba bunlar denilen şeyleri dibine kadar yaşadım. Senin bana bu yasattiklarini acı çektiğimi sandığın şeyleri ben eğlenceye vurarak yaşarım. Bu işler öyle olmuyor.
    Heleki zorluklarla yaşamış kişiler için bu işler makara kakara kalır.
    İlk geldiğim gün ne dediysem o ben geldim mı gitmem diye yazdım buraya... ytd

6. Lütfen benim yazdiklarimi kimse yanlış anlamasın. Başka bir niyet aramasın. Buraya kimler geldi kimler geçti yazdigim boyunca biliyorum. Hicbirsey kolay olmuyor ve olmayacakta. Bir anlam cikartilmasin diye ekleyeyim. İçimdekilerin dışa yansıması diye mazur görünüz.. bu benim icin normal bir yazım şekli, bu tarz yazım var olduğum gibi. Buraya özelde değil, hep böyle yazmisimdir. Kusura bakmasın kimse. Ytd

7. Beni az çok tanıyanlar bilir forumdan, yeni okuyanlarda yanlis bilmesin. Ytd

8. 200 günlük 2060 oldu beklerken o yükseldi. Sen hala atsam mı atmasam mı diyorsun. Çok zor olmasa gerek. Bak haftalık Bulut'un üstünde kalsın ne oldu yemedi mı aşağısı. PD de epeyce bir düşecekti o bulut altında.. eeee nolcek bu işler atmayacan mı 200 lugun üstüne. Kaç deneme? Ytd

Sayfa 474/499 İlkİlk ... 374424464472473474475476484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •