Sayfa 464/496 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon
Arama sonucu : 3961 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bank of alırken diğer satıyor.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. Milletin hissesinde 200 günlük destek olur bizim aldigimizda direnç oluyor. Sanki diğer şirketler mükemmel datalara sahip bir bu kötü. 30 yıldır bir arpa boyu yol gitmedin.

3. Bozkurt hc nerdesin? Sahip çıkamadın sanırım ortama! Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc nerdesin? Sahip çıkamadın sanırım ortama! Ytd
    Tahtada baskıya devam ediyoruz spenc hc daha napalım, ay sonunda ekleriz, şindi hazırda param yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. bankalara devre kestirdiler. O kadar nefes nefesi gidiyorlar ki gayet normal. 25 i MB var. Çok aşağıya mı salmayalim yoksa millet atlamisinmi diye yaptılar anlamak güç.. ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Çok düşmüş, biraz destek attım. Bilançoda anlamadığım çok şey var. 9 milyar star rafinerisinden gelmiş. Gayet güzel rakam.esas faaliyetlerden zarar etmese, az miktar kar getirseymiş, hisse 10-15 milyar kar etmesi işten bile değilmiş.
    Bu senede rafineriden o kadar geleceğine göre. Hisse istim üzerinde görüyorum.
    Etilen nafta makası düzelse hisse uçar. Bendeki izlenimi böyle.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    https://www.petkim.com.tr/yatirimci-sunumlari
    Teşekkürler paylaşım için..
    Star i detaylı inceleyebilir misiniz? Burada var. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Şuan eğleniyoruz ama son eğlenen genelde tahtacı oluyor unutmamak lazım. Çok gulmeye gelmiyor bu petkos. Ayrıca hacimin bir önceki seans üzerine atması ve eğer atarsada, yarında bugünden fazla olması tercih olmalı. Elbette almalı emmeli gömmeli olmak kaydıyla.. ytd
    Emmeli gömmeli olmadı ama azcik ucundan arttı diyelim mı bilemedim. Ama bu değil.. daha hard olmalıydı. Ytd

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Pala ben 20.56 ya dokunmak istiyorum dedi.. bence sorun yok dedim..
    20.56 ya ben dokundum..

spenc hc, bir süre yazmayacağım.. bu sayfa sorunum yok sadece izlemek için ziyarete gelirim..
    kazancınız bol ve bereketli olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 464/496 İlkİlk ... 364414454462463464465466474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •