Sayfa 451/492 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon
Arama sonucu : 3929 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok zaten ben bu tahtada çok nadiren kazanırım, çoğunlukla tahtaci beni öper
    O yüzden henüz dürtmedim, pasife yazıldım bekliyorum
    Yahu örnek verdim. Tahtalar böyle değil mi zaar..
    Mali toplayacak tahtacı bezinden bellidir, gözü görmez, ağzından salyalar akar, parayı basar, kan gövdeyi götürse dünya umrunda olmaz.
    Hacı hacim lazım Hagi.. ytd

2. Tabii heran dürtedebilürüm, o zaman delleniyor işte

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. 37 oldu ziyaretçi.. yine oldu bir anda.. ytd

4. Yine sürü halinde dolasiyorlarsa en sevmediğimden, killandiriyor... kuşlu siteye baktım birşey göremedim.. ytd

5. Viop 30 haftalık baktınız mı? Çok pis yanık kokulari var. Doji akşam yildizi var gibi. Eğer calistirirlarsa nakit bulundurmak icap eder .

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Viop 30 haftalık baktınız mı? Çok pis yanık kokulari var. Doji akşam yildizi var gibi. Eğer calistirirlarsa nakit bulundurmak icap eder .
    Ben çok anlamıyorum viop! Ama Doji aşağıda mı yukarıda mı oluşmuş. Bilmediğim şey olduğu için soruyorum. Ytd

7. Pardon akşam yıldızı yazmışsınız. Ama petko endekseten de epeyce bir ayrismis degilmi zaten. Ytd

8. Bu hacimsizlikler ne anlama geliyor? Ya güç uygularsin yukarı alırsın ya güç uygularsin aşağı vurursun? Hacimsiz bu şekilde düşüşler yataya salmalar vs durup düşünme havası katıyor.
    Şimdilik düşmüyorda, daha çok hacıyatmaz şeklinde. Ama hacimsiz düşüşler normal de iyi bir durum, onuda yapmıyor..
    Ne istiyor ? Bu adamlar nereye bakiyor? ytd

Sayfa 451/492 İlkİlk ... 351401441449450451452453461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •