Sayfa 510/510 İlkİlk ... 10410460500508509510
Arama sonucu : 4080 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Bende çok şanslı bir adamım spenc hc
    Tam zamanında sepetimi boşaltmışım.
    Tüprs bile 2 gündür düşüyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende çok şanslı bir adamım spenc hc
    Tam zamanında sepetimi boşaltmışım.
    Tüprs bile 2 gündür düşüyor
    Emin misin şanslı olduğuna. Peki ya diğer bosalttiklarinda mı Tüpraş gibi. Bence bir daha gözgezdir. 🤔 Ytd

3. Haklısın sanırım, şindi baktım
    İşctr
    Asels
    Thyao
    Benim sattığım seviyenin üstünde
    Tüprs ve petkm
    Düşmüş

4. Ben not sonrası endekise düzeltme gelir diye düşünmüştüm, o kısımda yanıldık.
    Benden endekis mühendisi olmaz

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Banka faizler dönüşe geçmediği surece yukarı yönlü olasılığı devam.
    Havacılar ilk çeyrek verileri iyi ayrıca savaş sebepli kargo taşımacılığı da artmıştır.
    Asels sektörde tek zaar..
    Tüpçü ile petko sektörel ters kolere olabilir ama petko herşeye ters bu sefer olur mu bilemem.
    Alıntı olmasın silicem. Sanki tavsiye havası olmuş gibi yazmışım.. aman diyim.. ytd
    Endeksin yukarı gitmesini düşünen bir insan hangi hisseler şimdiye kadar götürüyor diye ayırt edebilir kanımca. Ha bilancolar geldikçe birşeyler daha belirginleşir. O zaman yorumlarda degisebilr.. ama şimdilik devamkeee. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Ben not sonrası endekise düzeltme gelir diye düşünmüştüm, o kısımda yanıldık.
    Benden endekis mühendisi olmaz
    Cumlende kurmuşsun zaten düzeltme ise yaşadık o süreçten düne. Sen zaten endeks yukarı demiyor muydun her daim.
    Senin hisse yukselmeyebilir ama endesk yükselir diyerek. Hatta 15 bin bile yazdın diye hatırlıyorum.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Endeksin yukarı gitmesini düşünen bir insan hangi hisseler şimdiye kadar götürüyor diye ayırt edebilir kanımca. Ha bilancolar geldikçe birşeyler daha belirginleşir. O zaman yorumlarda degisebilr.. ama şimdilik devamkeee. Ytd
    Kaldi ki petrol fiyatlarınin düşüşü havacilarin maliyet kaleminin en önemli gideridir yakıt (yüzde 20) maliyeti sebepli oldukça olumlu. Tombul kuş için birşey diyemem ama. Genel çünkü.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Cumlende kurmuşsun zaten düzeltme ise yaşadık o süreçten düne. Sen zaten endeks yukarı demiyor muydun her daim.
    Senin hisse yukselmeyebilir ama endesk yükselir diyerek. Hatta 15 bin bile yazdın diye hatırlıyorum.. ytd
    Uzun vadeli projeksiyon o şekilde, borsa doğası gereği boyuna yükselir.
    Ben kısa vadede endekiste düzeltme beklediğim için oyun teorimi daha doğrusu strateji planımı ona göre yabmıştım.
    Ama çuvalladık, endekis düzeltme bile yapmıyor.

Sayfa 510/510 İlkİlk ... 10410460500508509510

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •