Sayfa 12/63 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 501 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Yeni açılan mağaza metre kare büyüklükleri küçük diye düşünüyordum.(jet migros vs.) ama
    ortalama eskiye göre mağaza büyüklükleri daha büyük....yukarıda yazmaya çalıştım.

Saygılar....
    Son düzenleme : CARİ; 29-12-2023 saat: 12:00.

2. yılın son iki özellikle son günü büyük bir izdiham vardı...

Trabzon Forum Avmde 3M Migros var...

3 gibi gittik. 6 ye kadar yanından geçtik içine girdik.

8 tane normal kasası full dolu idi kuyruk hiç eksik olmadı. 5 tane jet kasa vardı onlar da dolu idi. hatta müşteri hizmetlerindeki kasadan bile sürekli işlem yapıldı. orad ayemek yeri de onun kassıda hiç ama hiç durmadan çalışıyordu.

gün sonunda mjet mağazaya gittik. orada 2 kasa var ama 1 tanesi çok acil durumlarda çalışıyor. normalde çok az çalışır. oradaki kasa bile çalışıyordu. normalde günde 20-30 işlem olan kasadaki fiş numarası 170 küsür idi. asıl kasanın çok daha fazladır

elimde veri yok ana Migros tarihi ciro rekorunu kırmıştır diye düşünüyorum
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Dünden bugüne 10 market açılmış.....

dün 3352 idi bugün 3362 oldu....

kasım sonu market sayımız 3290 idi....

yani Aralık ayında 72 mağaza açılmış oldu ( net)

Migros Ticaret A.Ş. 02-01-2024 itibariyle 3.141.772 m² kapalı alana sahip, 3.125 Migros, 156 Macrocenter ve 70 Mion olmak üzere yurtiçinde 81 ilde 3.351 mağazayla hizmet vermektedir

En az 11 mağaza kapanmış arkadaşlar....

4.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    yılın son iki özellikle son günü büyük bir izdiham vardı...

Trabzon Forum Avmde 3M Migros var...

3 gibi gittik. 6 ye kadar yanından geçtik içine girdik.

8 tane normal kasası full dolu idi kuyruk hiç eksik olmadı. 5 tane jet kasa vardı onlar da dolu idi. hatta müşteri hizmetlerindeki kasadan bile sürekli işlem yapıldı. orad ayemek yeri de onun kassıda hiç ama hiç durmadan çalışıyordu.

gün sonunda mjet mağazaya gittik. orada 2 kasa var ama 1 tanesi çok acil durumlarda çalışıyor. normalde çok az çalışır. oradaki kasa bile çalışıyordu. normalde günde 20-30 işlem olan kasadaki fiş numarası 170 küsür idi. asıl kasanın çok daha fazladır

elimde veri yok ana Migros tarihi ciro rekorunu kırmıştır diye düşünüyorum
    eğer 150 milyar üstü bir ciro gelirse zaten peh peh peh...

maşallah.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    eğer 150 milyar üstü bir ciro gelirse zaten peh peh peh...

maşallah.
    son çeyrekte en az 45 milyar tl ciro bekliyorumki buda total olarak 150 milyar tl barajının aşılması demek....

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    son çeyrekte en az 45 milyar tl ciro bekliyorumki buda total olarak 150 milyar tl barajının aşılması demek....
    analizlerine güveniyorum, sanırım başlıktaki herkes aynı fikirdedir. o zaman ben kutlamalara şimdiden başlıyorum.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

7. Migros tarafından yapılması planlanan Arzu GES projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KIRŞEHİR il MERKEZ, ilce Karıncalı Köyü, 111 Ada, 41, 42, 43, 46, 47 ve 49 nolu Parsel mevkiinde MİGROS TİCARET A.Ş. tarafından yapılması planlanan LİSANSSIZ MİGROS ARZU GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (37,36 MWm / 28,7 MWe / 32,16 ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler KIRŞEHİR Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir. "

8.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Migros tarafından yapılması planlanan Arzu GES projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.

Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"KIRŞEHİR il MERKEZ, ilce Karıncalı Köyü, 111 Ada, 41, 42, 43, 46, 47 ve 49 nolu Parsel mevkiinde MİGROS TİCARET A.Ş. tarafından yapılması planlanan LİSANSSIZ MİGROS ARZU GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (37,36 MWm / 28,7 MWe / 32,16 ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan ÇED Başvuru Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 8. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve başvurunun ÇED Genel Formatına uygun hazırlandığı anlaşılmış olup, projeye ilişkin ÇED Süreci başlatılmıştır. Çevresel Etki Değerlendirmesi süreci tamamlanana kadar, süreç ile ilgili her türlü bilgiler ve projeye ilişkin görüş, soru ve öneriler KIRŞEHİR Valiliğine (Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü) veya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına gönderilebilir. "
    Ges işine baya bi enerji harcıyor. Bu yılın sonuna kadar GES'lerden enerji alınmaya başlanırsa bambaşka bir senaryo ortaya çıkar.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 12/63 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •