Sayfa 54/62 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon
Arama sonucu : 489 madde; 425 - 432 arası.

Konu: MGROS - Migros Ticaret

1. Benim için ekran kapama mevsimi geldi. Tahtayı sabote edenlere rahat yüzü görmesinler. İsterlerse bundan sonra 300 ve hatta daha altını göstersinler. Uzunca bir süre borsa ilintili platformlardan burası da dahil olmak üzere uzak kalacağım. Herkes kendisine iyi baksın. Saygılar, sevgiler.

2.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Bilancoları gelmeden şok bizden çok bim bizden az geri gelmiş... tabiki bilançolarını görmek gerekir. Umarım iyi bilanço gelir ikisinde de...

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Migros'taki ciro artış oranının yüksekliği Bim ve Şok'dan aldığı pazar payından kaynaklanıyor. O taraflarda gelecek bilanço buradan daha iyi olmayacak bence.

3. Marketler talan mı edildi yahu, böyle bir günde bile kızardı kağıt!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

4. 100 günlüğe yaklaştı. RSI dip seviyelerde. İlk tepki buralardan gelebilir. Kısa vadeli tatsız bilanço, paranın günlük maliyeti %0,20 yapacak bir şey yok. Alternatiflere yöneliyor insanlar.

5.  Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Marketler talan mı edildi yahu, böyle bir günde bile kızardı kağıt!!!!
    Son kampanyalar nedeniyle raflarda talan, tahtada 10 gündür soygun var. Sanırım işin özeti bu.

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ben hala düzeltme olarak görüyorum. 32x den 509 a oradan 408 ...

2209116AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 380 gelecek sanırım, oradan da almak için bir miktar nakit bekletiyorum, umarım güzel bir kazanç sağlarız. Herkese bol kazanç diliyorum. Ama bu kadar insafsızca satılmaz. Bu kadar büyük bir düşüşü anlamlandıramiyorim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,014
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 54/62 İlkİlk ... 4445253545556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız