Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637
Arama sonucu : 291 madde; 289 - 291 arası.

Konu: Emlak Haberleri

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Tekirdağ'da müteahhitlik yapan İnşaat mühendisi İdris Karataş, Yapı Denetim ve laboratuvarın uygun raporu verdiği betonda çatlamalar farkedince, raporların doğruluğundan şüphelendi, 27 daire 3 blok inşaatının yapımını durdurdu ve Tekirdağ Çevre Şehircilik İl Müd'ne başvurarak betonun ve raporların yeniden incelenmesini istedi.

Yeniden alınan karotlar ile yapılan inceleme, betonun çürük olduğunu ve önceki raporların sahte olduğunu ortaya çıkardı. Fakat bu durumu ortaya çıkaran kendisi olduğu halde İdris Karataş'a 1 milyon 58 bin lira para cezası kesilip, bloklara yıkım kararı verildi.

Binaların yıkımını da kendisi yapan İdris Karataş: "Beton santrali şirketin ismini değiştirdi. Laboratuvar kapatıldı. Deprem bölgesindeyiz, facia ile sonuçlanabilecek bir durumu tespit ettim fakat ceza bana kesildi ve yıllarca sürecek hukuk mücadelesi ile adalet arayışına başladık."

https://twitter.com/bosunatiklama/st...99263536120132
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •