Sayfa 29/30 İlkİlk ... 1927282930 SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 225 - 232 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1. Mega Metal GES Projesi ile İlgili İDK Toplantısı Gerçekleştirilecek

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

BİLECİK ili MERKEZ ilçesi sınırları içerisinde MEGA METAL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından yapılması planlanan MEGA METAL GES (11 MWm/10 MWe- 12,51 ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, ÇED Yönetmeliği'nin 11. maddesi kapsamında Bakanlığımıza sunulmuş olup, inceleme değerlendirme süreci başlamıştır. Proje ile ilgili olarak 14/05/2024 tarihinde İDK toplantısı gerçekleştirilecektir. Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporu https://eced-duyuru.csb.gov.tr/eced-...uyurular.xhtml adresinde yer almaktadır. ÇED Raporu ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.

2. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1274241

Bu yatırımında faaliyete geçmesiyle beraber şirket için herşey farklı olabılir !!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/1274241

Bu yatırımında faaliyete geçmesiyle beraber şirket için herşey farklı olabılir !!!
    % 50 kapasıte artışı var ...!!!!48 k ton kapasıteye sahıp olan şirket 24 k ton daha kapasıte artırımına gıdıyor..!! asıl hıkaye burada ;ama bakalım pıyasa nezaman fark edecek ve bu simsarların elınden oyuncagını alacak...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    usta rica etsem bilanço yorumu gelir mi ?
    daha inceleme fırsatım olamadı...çok yoğunum...yalnız ilk yaptığım yorumlarda gittikçe iyileşecek bilançoların geleceğini söylemiştim...bu düşüncem bu bilanço ile teyit oluyor...emtiyaların en güzel günleri daha gelmedi ama adım adım o günlere gidiyoruz...avrupa ve amerika piyasaları vede türkiye iç piyasası henüz tam anlamı ile canlanmadı...canlandığında asıl güzel bilançolar o vakit gelecek...

yapacağı ges yatırımları onu enerjide özgür kılacak ve ileride kar marjını artıracak aynı zamanda ihracat kapılarını sonuna kadar açacak..artıracağı kapasite artışı karlılığı artıracak..ciro ve net kar marjları artacak..daha önce söylediğim gibi megmt ve kocaer olası emtiya rallisine en hazır şirketlerden olacaklar...

yorumlarım günlük değil arkadaşlar...beni tanıyanlar bilir...en az önümüzdeki 3-12 aya göre yorumlar yapıyorum...zaman ilerledikçe en iyi günlere gidecek bu hisseler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. boşuna simsar demıyorum bunlara ellerınden gelse eksı yapacaklar,,başka hısee olsa dırek tavan açardı..ama su akar yolunu bulur...bu beklentılerle bu hısse burada durmaz...!!!ben olurum olmam ama durmaz...!!!dahdacu beğenmemiş,,dün ınfodan aldıklarını bugun yuzde bır karla verıyor paşalarımız...

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    boşuna simsar demıyorum bunlara ellerınden gelse eksı yapacaklar,,başka hısee olsa dırek tavan açardı..ama su akar yolunu bulur...bu beklentılerle bu hısse burada durmaz...!!!ben olurum olmam ama durmaz...!!!dahdacu beğenmemiş,,dün ınfodan aldıklarını bugun yuzde bır karla verıyor paşalarımız...
    Enterasan kafa yapısı var

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Enterasan kafa yapısı var
    hıssede kımseyı ıstemıyorlar anlaşılan ;ama sen burada tutarsan gelen çok olur be akılsız, bılmıyorkı bu şekılde akıllı yatırımcıyı hısseden dokemeyecegını gunluk üç beş komısyon koyar cebe gıder başka da bırşey yapamaz bunlar...ama bırgun bırılerı gelır ve geregını yapar..!!!

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    hıssede kımseyı ıstemıyorlar anlaşılan ;ama sen burada tutarsan gelen çok olur be akılsız, bılmıyorkı bu şekılde akıllı yatırımcıyı hısseden dokemeyecegını gunluk üç beş komısyon koyar cebe gıder başka da bırşey yapamaz bunlar...ama bırgun bırılerı gelır ve geregını yapar..!!!
    Kesinlikle haklısınız.Bu bilanço ile önemli bir sınavı geçtiler benim gözümde.Alan alsın satan satsın.Şirket ile büyümeye devam.%3-5 için ortak olmadık

Sayfa 29/30 İlkİlk ... 1927282930 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •