Sayfa 20/27 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 216 madde; 153 - 160 arası.

Konu: MEGMT Mega Metal

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Usta malum atatp den çıktıktan sonra emtia hususundaki öngörün ile bu yatırımı gerçekleştirdik tabiki al sat tut tavsiyesi olarak degılde en azından devam da mısın yoksa tercihlerde mi degısıklık var paylaşırsan sevınırız
    Berkosana destek amaçlı gerçekleştirilen işlem mi var

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Usta malum atatp den çıktıktan sonra emtia hususundaki öngörün ile bu yatırımı gerçekleştirdik tabiki al sat tut tavsiyesi olarak degılde en azından devam da mısın yoksa tercihlerde mi degısıklık var paylaşırsan sevınırız
    nakitim olsaydı bu hissede kademeli olarak kesinlikle pozisyon alırdım...madem pozisyonumu tam ısrarla olarak öğrenmek istiyorsunuz o halde şefaflığım bunu açıklayayım...

arkadaşlar benim elektrik elektronik mühendisi bir yeğenim var...kendisi piyasada henüz hiç inşaat işinde iş bitirmemiz..kendisi ve kardeşleri bekardır...ben de kendilerine destek olmak amacı ile iki ay önce eğer bir inşaat işine girecekseniz ben de size destek olurum sözüm olmuştu...kendileri de bana güvenerek bir site yapımına mütahit olarak giriştiler..bana da pay vermek üzere ortaklık davetiyesi gönderdiler..ben de söz verdiğim için atatp hisselerimi sattım....öncesinde bir miktar megmt ve pltur pozisyonlarım da vardı...sözümü yerine getirmek adına atatp ,megmt ve pltur pozisyonlarımı bozdum...megmt ve pltur dan neredeyse çok fırsat vermelerine rağmen çok minik bir kar ederek çıktım...bu üç hissenin satışından artan kalan çok az bir nakiti de berkosana kaydırdım..

şu anda elimde sadece kocaer ve berkosan hisselerim var...çıkardığım sermayem tüm sermayemin yüzde 40 ı kadardı...inşaat projesinin gerçekleşmemesi için son günlerde çok dua ediyordum çünkü megmt li çok sevmiştim...şu anda da nakitim olsa tekrardan pozisyon almak için fırsat kollardım...

durumum bu şekildedir arkadaşlar...inşaat işinde 14 ay sonra %70-100 kazanma ihtimalim kuvvetli..ama hisselerde olsaydım muhakak daha çok kazanacaktım...gerisi de nasiptir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    nakitim olsaydı bu hissede kademeli olarak kesinlikle pozisyon alırdım...madem pozisyonumu tam ısrarla olarak öğrenmek istiyorsunuz o halde şefaflığım bunu açıklayayım...

arkadaşlar benim elektrik elektronik mühendisi bir yeğenim var...kendisi piyasada henüz hiç inşaat işinde iş bitirmemiz..kendisi ve kardeşleri bekardır...ben de kendilerine destek olmak amacı ile iki ay önce eğer bir inşaat işine girecekseniz ben de size destek olurum sözüm olmuştu...kendileri de bana güvenerek bir site yapımına mütahit olarak giriştiler..bana da pay vermek üzere ortaklık davetiyesi gönderdiler..ben de söz verdiğim için atatp hisselerimi sattım....öncesinde bir miktar megmt ve pltur pozisyonlarım da vardı...sözümü yerine getirmek adına atatp ,megmt ve pltur pozisyonlarımı bozdum...megmt ve pltur dan neredeyse çok fırsat vermelerine rağmen çok minik bir kar ederek çıktım...bu üç hissenin satışından artan kalan çok az bir nakiti de berkosana kaydırdım..

şu anda elimde sadece kocaer ve berkosan hisselerim var...çıkardığım sermayem tüm sermayemin yüzde 40 ı kadardı...inşaat projesinin gerçekleşmemesi için son günlerde çok dua ediyordum çünkü megmt li çok sevmiştim...şu anda da nakitim olsa tekrardan pozisyon almak için fırsat kollardım...

durumum bu şekildedir arkadaşlar...inşaat işinde 14 ay sonra %70-100 kazanma ihtimalim kuvvetli..ama hisselerde olsaydım muhakak daha çok kazanacaktım...gerisi de nasiptir diyorum...
    Seviliyorsun usta

4. Akıllıca bir tercih olabilir mutehatlik borsada tüm sermaye taşımak her zaman risk kazancı çekip arsa gayrimenkul vb.yatirim yapmak mantıklı.. Faizlerin yükselmesi inşaat işinde en zor zamanlar altından kalkmak için ciddi sermaye lazım umarım kazançlı olur. Atatp ve megamtl de olsun tahtalar sabredene hakkını veriyor

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Akıllıca bir tercih olabilir mutehatlik borsada tüm sermaye taşımak her zaman risk kazancı çekip arsa gayrimenkul vb.yatirim yapmak mantıklı.. Faizlerin yükselmesi inşaat işinde en zor zamanlar altından kalkmak için ciddi sermaye lazım umarım kazançlı olur. Atatp ve megamtl de olsun tahtalar sabredene hakkını veriyor
    enflasyondan beni korusun yeterdir....öyle ahım şahım bir kazanç beklemiyorum ordan...zaten kar marjları bellidir öyle borsadaki gibi bir yıl içinde 2-4 kat kazanayım olayı yok...(son bir yılda ben 3-4 kat borsadan kazanmıştım ) amacım biraz da yeğenime destek olmak idi...ben olmasam öyle bir işe girişemezdi...o sayede piyasada tanınacak ve kendi başına da iş yapabilecektir...dediğim gibi evlenmesi gereken bir kaç tane de kardeşleri vardır...amacım ona hayırlı bir kapı açmaktır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. https://madencilikturkiye.com/camad-...esmen-basladi/

Bu linki iyi okumak lazım...megmt in ruhu ve özel beklentileri bu linkte gizli...

7. https://www.google.com/amp/s/www.dun...e-otesi/720986

Bu linkte de güncel bir analiz var...bir önceki linkte paylaştığım bilgileri teyit edecek niteliktedir..

8. https://www.ekonomim.com/ekonomi/bak...-haberi-714607

Bu linkte de bazı analistlerin raporları var...bu analistlere göre bakır fiyatlari 2025 yılında 12000_15000 dolarları görebilir...halihazırda bakır fiyatları 9000 dolar seviyelerinde...

İşte emtialarda ralli olacak dediğim ve beklediğim şey budur...bunun bariz işaretlerini önümüzdeki bir kaç ayda göreceğimizi düşünüyorum ..
    Yukarıdaki linki iyi okumak lazım .bakirda yaşanacak bir ralli megmt gibi hisselerde etkisi katlanacaktir...

Sayfa 20/27 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •