Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Bak ASAP sen beni anlayamadın uzatma istersen. Ben bu reisinden başlayıp danasına kadar 20 yıldır söven bir adamım. Sen beni yandaş mı sanıyorsun.

Bu akp nin olayı 2002 2014 arası tüm cumhuriyet kazanımlarını satıp,geleceğe de borç takıp gelen tüm parayı uygun komisyonlar alınarak yol hastane havaalanı falan yapmak.Bu arada halka da gereken inşaat rantı payı verildi.Herkes iyi kötü nemalandı,herkes memnundu,tüm seçimler kazanıldı.Şimdi emekliye 10 bin dışında para veremedi,akp liler oy isterken reisten çok bahsetmeyin emekliler tepki veriyor diyorlarmış.Şu anda reis kurgulanmamış ayarlanmamış bir şekilde pazarda rahat rahat gezemez,mutlak biri ekonomiden sıkıntısını dile getirir.Akp nin ilk on yılında öyle değildi reis baya baya para dağıtıyordu,alt gelir grubu çok memnundu.Şimdi kobiler bile kızgın.

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Ulan çoğ değişik...
    En muhalifinin bile kafasında mevcut durumun nedeni vatandaş...
    Tabi 20 yılda öyle öptüler ki kafaları...

İlgili parti iktidara geldiğinden bu yana 20 yıl geçti arkadaş.
    Yarın ilaç niyetine satacak devlete ait tek bir kurum yok!

Bir de yaşı eski diye tatava yapanlar var. "KİT" denilen olguyu yeniler bilmiyor.
    Sizin bilmeniz lazım. Lan nasıl bir dünyadasınız... ?

Sayayım mı?
    Yeme bizi...

Hepsini, sizden çok çok iyi biliriz...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu gençlerin sorunu ülkenin sorunundan büyük. Çoğunluk için söylüyorum ne çalışıyor ne okuyor. Kafaları Avrupai tarzda dışarda restoranda, kafede yiyip içecek tatil yapacak. Marka giyinecek. Ama çalışmaya g.t yok.
    Sizin kız a101 de hakkını alabiliyormuydu.Siz yardım etmeseniz evlenebilirmiydi.Ben evlenirken babamdan beş kuruş almadım,abim de ,kardeşim de çok az bir yardımla ev kurdular.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bak ASAP sen beni anlayamadın uzatma istersen. Ben bu reisinden başlayıp danasına kadar 20 yıldır söven bir adamım. Sen beni yandaş mı sanıyorsun.
    Benim 21 yaşında Boğaziçi Üniversitesi 2.sınıfta okuyan oğlum var. Onun eğitimine harcadığım maddi manevi desteği sıralasam senin o özelleştirme listene 2 tur fark atar. Anlamışsındır artık herhalde . Adam olana lafın tamamı söylenmez.

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeme bizi...

Hepsini, sizden çok çok iyi biliriz...
    Bu gönderiyi anlayamadım başkanım.
    Daha açık yazman mümkün mü?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Benim 21 yaşında Boğaziçi Üniversitesi 2.sınıfta okuyan oğlum var. Onun eğitimine harcadığım maddi manevi desteği sıralasam senin o özelleştirme listene 2 tur fark atar. Anlamışsındır artık herhalde . Adam olana lafın tamamı söylenmez.
    Oğluna da, sana da sağlık, başarı mutluluk dilerim.

Neden her şeyi üzerin alınıyorsun? Listede sıkıntı, eksik fazla mı var?
    Anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Yani kazığı ben hem gençliğimde hem yaşlılığımda yemişim. Bunları da gençlere anlatıyorum. ANLAYANA SİVRİ SİNEK SAZ , ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ..

Sayfa 1000/1002 İlkİlk ... 500900950990998999100010011002 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •