Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    inşallah chp hatay ı kaybeder
    Eger kaybederse Ozel'i sallar.

Herhalde gerekeni konusmuslardir.

2. İngiliz vatandaşı Türkiye de otele yerleşti, İngiltere deki evimden daha ucuz, dedi...

İngiltere vatandaşı 24 yaşındaki Josh Kerr, Antalya daki 5 yıldızlı bir otele yerleşti. Kerr, sosyal medyada yaptığı paylaşımda İngiltere de yaşamaktan daha ucuz. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/...ource=Anasayfa

Londra Istanbul ucusunda 40 li yaslarda bir Ingiliz Hanim yanima oturdu, konuskan biri, Londra'da ogretmenim, Cuma aksami Istanbul'a, Pazar aksami Londra'ya ucuyorum, hafta sonlari cok daha ucuza geliyor diye anlatmisti.

Ucak EasyJett fiyat 32 Pound'du.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    inşallah chp hatay ı kaybeder
    Gökhan Zan biraz oy alırsa kaybeder.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Gökhan Zan biraz oy alırsa kaybeder.
    Belki de vatandaş Gökhan Zan isminde konsolide olacak...Bence bu adam kazanır

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yumoş
    33,3131
    33.3169 yakıp duruyor
    bilginze
    dünki prova imiş
    bugün çatır çatır kırdı geçti
    33.41 kere maşallah
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    dünki prova imiş
    bugün çatır çatır kırdı geçti
    33.41 kere maşallah
    Başkanın bir ara kayboldun sütyen almaya mi gittin.

7. Az önce diğer bankalardan kredi kartı limitini düşürttüm. 28 bine düşürürsek 200 TL bonus dediler. Bir yandan kredi kartı limiti taksit kısıtlaması ile ilgili haberler çıkıyorum bankalar da böyle yapıyor kafam karıştı. Faizler düşecek kredi kartı ile kısıtlama mı olacak

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi suyun rengi kokusu berrak ise ve ppm değeri 150-170 bunlar içilir. Çok klorlu suyu hiç ölçmedim.
    iyi de su kalitesinde berraklik PPM falan tum gosterge degilki. Icindeki agir metaller radyasyon florur dioxin ne olacak?

Su anda yagmur suyunda bile dioxin var. Dioxin komur termik santrallerinden havaya buluta karisan sonra yagmur suyunun icinde topraga dusen insan beynini etkileyen bir madde. Hicbir filtre dioxini ayiramiyor.

PPM olayin en alt boyutu daha derin mevzular var.

Konuyu karistirmak gibi olmasin mesela Turkiyede satilan maden sulari arasinda icinde gaz basilmamis olani yok. Dogal maden suyu yok. Hadi gaz basilmamis maden suyu buldun bu seferde yerin altindan cikarilmis bu maden suyunun icindeki agir metal ve dioxin filtre edilmismi ona bakilmasi lazim.

Daha damacana su konusuna gelmedim bile. Hicbirisinin laboratuar analizi yok varsada ben gormedim

Konusacak tartisacak cok konu varda ulkede ama bundan anlayan bir merci yok. Adi var kendi yok.

Sayfa 686/1002 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •