Sayfa 690/1002 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1. Ben geçen seçimde KK na ve iyi partiye verdim aday sebepli. Konya'da 2.3. Sira aday gelecek partisindendi. Kim ayarlamış bilmiyorum seçmenin damarına damarına basarak liste yapılmış. Sadullah Ergini görsem CHP li olarak vermem ona. Herkes memleketinden girsin ne diye gözüne sokuyon adamların

O seçim yuzde iki ile kaybedilme Di. Hile ile CHP üst yönetimi tarafından hediye edildi.ekmelettini bulan da altılı masayı kuranda bu AKP işbirlikçisi kk idi.millet bu AKP ye yuzde 52 falan vermedi.onca sokak röportajı seyrettim bir tane eskiden millet ittifakına vermiştim bu seçimde cumhur a vereceğim diyene rastlamadım aksine yüzlerce ellerim kırılsaydı da cumhur a vermeseydim diyen vardı.nasil oldu da cumhur hem de depremden sonra oylarını artırdı.bu seçim saibelidir CHP seçimi bile isteye satmıştır.tuncay ozkan in davası vardı o dava ne oldu.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve eşi Seher Erbaş'ın, bazı DİB yöneticeleri, özel kalem, protokol, koruma ve basın ekibiyle birlikte 8-13 Şubat tarihleri arasında İskandinav gezisine çıktıkları, heyette yer alan isimlere yedi günlük harcırah ile birlikte uçak ve otel paralarının Diyanet bütçesinden karşılandığı, gezi tepki çekeceği gerekçesiyle kamuoyuna açıklanmadığı, heyette yer alan isimlere de “sosyal medyada paylaşım yapmayın” talimatı verildiği anlaşılalı birkaç saat oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben geçen seçimde KK na ve iyi partiye verdim aday sebepli. Konya'da 2.3. Sira aday gelecek partisindendi. Kim ayarlamış bilmiyorum seçmenin damarına damarına basarak liste yapılmış. Sadullah Ergini görsem CHP li olarak vermem ona. Herkes memleketinden girsin ne diye gözüne sokuyon adamların
    Sn.Ayasofya, bizim yazdigimiz, kisinin verdigi oy ve onun secme ozgurlugu konusu degil.

Buralarda sayfalar dolusu aleyhte probaganda yapmak konusu.

Bu arada kana da da Almanya'daki ve diğer yurt dışında yerleşik çifte vatandaşlığı olanlar oy kullanıyor ama burda yasamıyorlar.bence yanlış burada biz yaşıyoruz bizi kim yönetecek biz sec meliyiz.adam Almanya'da AKP çok iyi kıymetini bilin diyor AKP almanyada tulum çıkarıyor e AKP nin uygulamaları seni etkilemiyor ki bu nasıl iş.yurtdisi yerleşik ler oy kullanmamalı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim sen chp ye hiç oy vermemişsin ,kanadalı forumdaş ise habire fikir beyan ediyor ama oy verme hakkı olduğu bile şüpheli.Ben ömrümce chp dışında partiye oy vermedim 84 yaşındaki annemi ve tüm ailemi her seçim günü sandığa bir umut götürdüm.Ekmelettine kızan ve ailece chp li olanlardan biri de benim.Bu kızgınlıklarıma şimdi bu sadullah ergin babacan davutoğlu gibi saçma sapan adamları oylarımızla meclise taşımış olmamız,sandık güvenliğini bilerek isteyerek sağlamayıp iktidarla işbirliği yaparak seçimi satmaları da eklendi.Bu chp akp nin payandası ,seçim kazanmak falan istemiyor,bu seçimde oy kullanmıyacağım,akp li de nasılsa çalıyor chp li de benim hırsızım çalsın diye kendimi yoramam gerek yok.Bunlar tiyatro oynayıp bizi kekliyorlar.Benim siyasetten ümidim kalmadı.
    RTE zaten öyle olmasını istiyor,kızıp oy vermesin biraz ülkenin ağzına sı...yım,ben 76 yılından beri CHP'liyim,78 yılında istifa ettim partide nizipçilik başladı,başıda ali topuz çekmişti,ecevit istifa etti peşi malum 80 darbesi oldu,peşi malum dsp kuruldu ilk üyesiydim,ecevit mefta oldu yuvaya döndüm,chp yönetiminden bende memnun değilim,ama ortalığı ak soyguncu vatan hainlerinede bırakacak değilim,hiç olmazsa içimizdekilerin çoğu aydın,oyunuzu zay etmeyin

Kk adayım dediği günden sonra seçim sonrasına kadar kk aleyhine yazmadım.yazanlarla da tartıştım.ama sonuçta hırsız evin içindeydi.o seçim çalındı çaldıran da kk ve a Va nesi

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O seçim yuzde iki ile kaybedilme Di. Hile ile CHP üst yönetimi tarafından hediye edildi.ekmelettini bulan da altılı masayı kuranda bu AKP işbirlikçisi kk idi.millet bu AKP ye yuzde 52 falan vermedi.onca sokak röportajı seyrettim bir tane eskiden millet ittifakına vermiştim bu seçimde cumhur a vereceğim diyene rastlamadım aksine yüzlerce ellerim kırılsaydı da cumhur a vermeseydim diyen vardı.nasil oldu da cumhur hem de depremden sonra oylarını artırdı.bu seçim saibelidir CHP seçimi bile isteye satmıştır.tuncay ozkan in davası vardı o dava ne oldu.

2 kez CHP ye oy verdim...IBB ve CB ...Geçmiş yazılarımda da açıkça belirttiğim gibi İttifaka hiç eleştiri de yapmadım yapanlarıda eleştirdim...

Canan oyuma sahip çıktı ama CB de CHP Genel Merkezi bilerek bizim oylarımız üzerinden kazanç elde ederek seçimi sattıklarıa inanıyorum...

Belediye Meclisi hariç oy vermeyeceğim...

Sayfa 690/1002 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •