Sayfa 877/1002 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Emekliye bu para çok bile, 10 bin gayme 300 dolar yapar.

2022 Yılında 200 dolar gayme bile alamıyormuş, acından geberen emekli gördünüz mü?
    Reha abi sizin sarraf işi ne oldu? baya uyguna yumoş almıştınız?

2. Yabancı için MB başkanı görev süresi bitmeden değiştirilemez şeklinde bir yasa da yabancı gelsin.

Çıkartırlar mı?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bitcoin 65 sınırında,eski rekoru 69 cıvarıydı...altın ons 2084

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yabancı için MB başkanı görev süresi bitmeden değiştirilemez şeklinde bir yasa da yabancı gelsin.

Çıkartırlar mı?
    O hikaye,adamlar ülkenizde adalet yok diyor ona bakıyorlar,yani yasal güvence istiyorlar,ama bizimkiler kendilerinden başka kuş tanımıyorlar yani kendi bildiklerini okuyorlar,nasıl okumasınlar,bu işin ucunda yargılanma var ondan korkuyorlar.

5. Altin gumus orani 90 civarinda onumuzdeki 3-4 ay icinde 110-120 civarini bir olay yada haberlerle gormesini bekliyorum eger gordugu takdirde Altin sat gumus al degisimi yapma ihtimalim var.
    Bakalim ne haberleri gonderecekler yada hangi olaylar olacak?
    Izlemeye devam.
    XAUXAG
    https://tr.investing.com/currencies/xau-xag
    Heikenashi.

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Millet zorunlu trafik sigortasını ödemiyorda

Yılda 4 defa mtv mi ödeyecek
    Evet ben geçen yıl 2. Yi ödemedim düşük faizli kredi kyllandım kabul ediyorum. Ödeyeceğim güne kadar. Ödemem demiyorum ama muayene den önce öderim.

Bu tarz forumlarda temel sorun şudur, çoğu kere insanlar kendi yapmayacakları tercihleri bir propaganda aracı gibi zikreder ve gerçekte baksan o yatırımı yapmamış veya tersini bile yapmış görebilirsin. Bu bazen belki çoğu kere kötü niyetli olmaz ama sonuçta her duyulan laf bir etkilenme getirebilir. Ben mesela bazen hiç bir forum da bulunmamanın daha iyi olduğunu düşünüyorum ancak bazen de güncel gelişmeyi kaçırmamak için izlemek gerektiğini düşünüyorum. Zira zaten haber izlemiyorum.

Seçici olabilmek için ise çok fazla doğru bilgiyi ayırt edip depolamak gerekiyor.mesela Burada bit koyunlar 22 000 dolara düdüştüğünde"ben demiştim batacaklar tamamen yok olacaklar muhabbeti döndü, şimdi geldi 65 e keza etheryum için, o dönem you tübe da biri etheryum için ben bunun yatırımcısı değilim ama 1200 dolar bence iyi rakam grafiğe göre" demişti sonrada adamı unuttum şimdi 1 yılda dolar bazlı yüzde 200 oldu. Hadi bakalım.

Mesela şu an borsaya gir diyen de var altın al diyen de oto veya ev al diyen de , bunlardan sepet olmaz bir tane seçmek gerekir. Herkes konuşuyor ve fikri var doğal olarak. Yapacak birşey yok.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

7. Perşembe günü 43 lirayı geçen viop yılsonu dolar kontratı bugün 44 lirayı da geçti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    2 EKONOMİST ÇOK İYİ TESBİT YAPMIŞ EKONOMİMİZE

MAAŞLARDA ZAM KARARI? KONUT-ARSA ZAMANI? REKORLAR YOLA ÇIKTI! | MURAT MURATOĞLU - SELÇUK GEÇER

https://www.youtube.com/watch?v=BL6gXy4DI54&t=1373s

Sayfa 877/1002 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •