Sayfa 100/153 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by Shytan_psycho Yazıyı Oku
    Hocam geç kaldık malûm hafta sonu büyüklerin ziyareti elinize emeginize sağlık
    Listeye eklendiler...

Kontrol edebilirsiniz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Listeye eklendiler...

Kontrol edebilirsiniz...
    Gördüm üstat teşekkürler sadece bende mi böyle bilmiyorum da hisse ismi ilk 3 harf görünüyor eee tabi tahmin edebiliyoruz da ismi de yorucu oluyor BU KADARI DA FAZLA OLAMAZSA EGER Bİ AYAR VEREBİLİR MİSİNİZ 😅

Grafiklerin kullanımı ve sinyallerin güvenilir olup olmadığı hakkında bilgi vermek isterim ama işin teknik boyutu ve strateji ile ilgilenen pek kimse olmadığı için, uzun uzun yazmanın gereği yok...

Eğer merak eden olursa, buradan istişare ederken bir yandan da bilgi vermiş oluruz. İşin ucundan tutmak isteyenler de bu arada farkında bile olmadan bir şeyler öğrenmiş olurlar...

Aslında bu sistem ham veri içeriyor. Sinyaller güzel yerlerde gelmişler ama başka enstrümanlarla da teyit edilseler bazı hatalı işlemlerden de korunulmuş olabilir...

Şu ana kadar böyle bir çok durum gördüm. Yine de:

- En kötü sistem bile, sistemsizlikten iyidir...!!!

- Sistemi olmayanın kılavuzu, şeytan olur...!!! Olay kumara döner...!!!

Gördüm üstat teşekkürler sadece bende mi böyle bilmiyorum da hisse ismi ilk 3 harf görünüyor eee tabi tahmin edebiliyoruz da ismi de yorucu oluyor BU KADARI DA FAZLA OLAMAZSA EGER Bİ AYAR VEREBİLİR MİSİNİZ ��
    Cepten mi bakıyorsunuz...?

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Cepten mi bakıyorsunuz...?
    Aynen üstat

Aynen üstat
    Kontrol ettiğimde benim Cep sorunsuz gösteriyor...

Ekran fotosu mümkünse bir göreyim, nerede ne yapılabilir bakarım...?

7. Nasıl atacağım mı bilmiyorum ki.baktım da yapamadım sorun sadece bende olabilir ben uğraşırım.bu kadar sadeliğe kadar inmişken fazla da bunamamak lazım 😅

Bugünlük bu kadar olsun...

Yarın sürekli ekran başında olamayacağım. Ara ara gelirim inşaAllah...

Akşam olmadan hisse taleplerini iletirseniz, paylaşımdan önce tabloya eklerim...

Hayırlı geceler...

Sayfa 100/153 İlkİlk ... 50909899100101102110150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •