Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1061 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. PKART 61.50 değerinde ki fibo altına inerse, siyah kanal orta bandı ve kahve 2. kanal alt bandı 57 -57.5 gibi gözükmekte.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Selamun aleyküm gününüz hayırlı bereketli olsun inşaallah..

borsa nın ALTIN kuralı bir hisse yi alınca hedefe kadar taşımaz isen!!! büyük balık kaçar o yüzden her zaman hedefe kilitlenmelisin.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Selamun aleyküm gününüz hayırlı bereketli olsun inşaallah..

borsa nın ALTIN kuralı bir hisse yi alınca hedefe kadar taşımaz isen!!! büyük balık kaçar o yüzden her zaman hedefe kilitlenmelisin.
    Aleyküm Selam...

Kesinlikle katılıyorum...

Yatırımcı mı, tader mi, oyuncu mu, müşteri misiniz...?

Bu kararı vermeden işlem yapmamak lâzım...

Bir de en kötüsünden bile olsa bir sistematiğinizin olması lâzım ve en kötü şartta bile buna uymalısınız...

En kötü sistematik, sistematiksizlikten iyidir. Aksi halde hep müşteri olursunuz...

- Yatırımcı, oyunun sonunu görür, sistematiği ona yolu gösterir ve sonuna kadar ölü balık gibi bekler...

- Trader 'in bir sistematiği vardır ve buna girer trende grer girer çıkar ve az da olsa %60-70 olasılıkla kazanır...

- Oyuncu, her zaman bir şeyler peşinde koşar. Hep av peşinde koşar ama bir kazanır bir kaybeder...

- Müşteri ise, hep yukarı trendlerin sonunda alan, bekleyen ama yukarı trend başlamadan dayanamayıp aşağı tren sonlarında erken satan ve kazanamayan, zararına satıp kâr edemeyen kişi oluyor...

Endeks bugün ve muhtemelen yarın dinlenmeye geçti...

Pazartesi, en geç salı günü kaldığımız yerden devam etmemiz gerekir...

Çünkü Fibo hedefini göremedik ve az kalmıştı. Buralara kadar gelmişken orayı görmeden gitmesi normal değil...

Gerçi benzer durumu daha önce de yapıp fibo hedefini görmeden yukarı yönelmişti...

Bu durumda göstergelere bakıp karar vereceğiz...

Bugün bekleyip görelim...???

Dünkü kapanış verileri ile birkaç tane daha grafik denemesi yapacağım...

Bu yeni dikey ekran modeli telefondan takip edenler için büyük kolaylık sağlayacaktır...

Haftalık, Gann Activator Analizi..

Günlük, Gann Swing...

Haftalık, Gann Swing...

Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •