Sayfa 96/129 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 1029 madde; 761 - 768 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ......

Format bu şekilde olacak ve grafik de sade ve net olacak. Sistem güzel görünüyor...

Sizler de inceleyip, görüş ve tavsiye de bulunursanız memnun olurum...

Sizin yazdığınız yazıyı alıntı yapınca bende yeni farkettim. Hakikaten karakter sorunu yaratacak bir mesele.

Fakat güzel iş. Tebrik ederim. Bu sefer süper olmuş. Yani teknik açıdan bakıldığında bundan iyisi olmaz herhalde diyorum.

(Belirli bir sınırlama nasıl getirilir. Bilemedim şimdi. Xu100 yada Xu30 ya da sistemde al verenlerin sadece listemesi yapılabilir mi. ? .Başlık sakinlerinin yorumlarına bakmak lazım.)

Hakikaten güzel iş
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by Shytan_psycho Yazıyı Oku
    Bence harika ötesi
    "Daha nasıl mükemmelleştirebilirim?" diye uğraşıyorum...

Eğer çözüm yolu bulamazsan, bu şekilde sadece AL/SAT için sinyallerini içeren hisseleri paylaşacağım...?

Tavsiye...???

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sizin yazdığınız yazıyı alıntı yapınca bende yeni farkettim. Hakikaten karakter sorunu yaratacak bir mesele.

Fakat güzel iş. Tebrik ederim. Bu sefer süper olmuş. Yani teknik açıdan bakıldığında bundan iyisi olmaz herhalde diyorum.

(Belirli bir sınırlama nasıl getirilir. Bilemedim şimdi. Xu100 yada Xu30 ya da sistemde al verenlerin sadece listemesi yapılabilir mi. ? .Başlık sakinlerinin yorumlarına bakmak lazım.)

Hakikaten güzel iş
    Her türlü sınırlama için kodlama yapabilirim...

Tek sorun ne yapacağımızı bulmakta...

"Buradan herkes hissesini yazarsa", onları paylaşsam aslında ne güzeli o olur ama katılım sağlamadan izleyen çok fazla kişi var. Bu durumda onlar faydalanamayacaklar...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    "Buradan herkes hissesini yazarsa", onları paylaşsam aslında ne güzeli o olur ama katılım sağlamadan izleyen çok fazla kişi var. Bu durumda onlar faydalanamayacaklar...!!!

Çalı dibindekiler.!!!!
    Kıpraşın bakalım kimde ne hisse var. Görelim kartları. Kirli çıkılar sizi

5. Karşılığı ödenemeyecek emekleriniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.

Naçizane XU100 ve listenin kabarık olmaması için belli dönemlerde sıfırlanmak şartı ile isteklere göre oluşturulabilir.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Sadece bilgi amaçlı yayımlanmıştır. Herhangi bir tavsiye niteliğinden ziyade üzerine konuşulması gerekir diye düşünüyorum

https://youtube.com/shorts/k2dDOqKZj...3IknFQZwRpUDYv

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    Hadi gençler öyle ekrana bakıp kola çekirdek yapmayı bırakın azıcık hareket

https://youtube.com/shorts/yBoMqWXyV...iZ3QToT-zE_xMU

https://youtube.com/shorts/yBoMqWXyV...iZ3QToT-zE_xMU

8. T/a hocam tam benlik adamlar için bir sistem hocam kafaasını yorsun uğraşsın bizde armut piş ağzıma düş olsun hocam Allah'ım ne güzel size bu yeteneği vermiş sizde bu Allah vergisini kullanıp insanlara ışık tutuyorsunuz faydanız oluyor daha bilmiyosunuzki neyapayımda insanlara birazdaha faydalı olayım diye uğraşıyosunuz Allah'ım razı olsun hocam selva listende var almı vermiş ne tşk

Sayfa 96/129 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •