Sayfa 110/126 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1007 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Teşekkürler Eyyüp Kardeşim..

Dün akşamki listede 23. sırada Sat vermişti.. Başka bir siteden gidip AKD sine baktığımda aynı gün BoFA 5 milyon lot satarak düşürmüş..

Bu nedenle biraz hafiflemenin yararıma olacağını düşünmüştüm.. Tavandan da verince ve o da 10 kademe gevşeyince iyi bir durumda devam ediyorum..

CELHA yı da rica etsem alsanız listeye.. Tahta sahibi olacağım kendimce, İzrael müdavimlerine..

Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Eyyüp Kardeşim..

Dün akşamki listede 23. sırada Sat vermişti.. Başka bir siteden gidip AKD sine baktığımda aynı gün BoFA 5 milyon lot satarak düşürmüş..

Bu nedenle biraz hafiflemenin yararıma olacağını düşünmüştüm.. Tavandan da verince ve o da 10 kademe gevşeyince iyi bir durumda devam ediyorum..

CELHA yı da rica etsem alsanız listeye.. Tahta sahibi olacağım kendimce, İzrael müdavimlerine..
    CELHA 'yı da listeye ekledim Çınar hocam...

Yarından itibaren tablodan takip edebilirsiniz...

Bugün grafiğini paylaşayım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. CEMTS 4 saat, 11.42 haftalık pivot rakamı ve 2. kanal üst bandı üzeri kapanışlar gerekir.
    Aşağı doğru 10.92 altında 2. kanal orta bandına süzülebilir.
    Elinde mevcut olan varsa.

4. BUCIM tabloda al vermiş patronun diğer kağıdı, bunu alır diğerini satar onu alır bunu satar bazen ikisini birden satar.

8.12 üzeri kaldıkça 9 tl ve kanal orta bandı izlenebilir.

Özelden bir dostum bildirdi:

- XU100 için kapanış değerinde hata varmış...!!!

- Finnet ile güncellemiştim...!!!

- Bu veri işini parasını verdiğim halde henüz çözememişim mâlesef...!!!

Eğer gözünüze çarpan başka hatalı veriler varsa mutlaka bildirin. İlk fırsatta veriler düzelince doğrularını paylaşamaya çalışırım...

6. Hocam bir arkadaş soruyor ıntem golts akmgy de eklenir mi listeye diye 😅

Alıntı Originally Posted by Shytan_psycho Yazıyı Oku
    Hocam bir arkadaş soruyor ıntem golts akmgy de eklenir mi listeye diye ��
    Bu başka bir şeye benzedi ama ekleriz...

Kodlar doğru değil mi...?

Doğrudan kodları alıp yapıştırıyorum. Büyük harf ve doğru kodlar olması çok iyi olur. İşimi kolaylaştırır...

8. Tabiki üstat AKMGY GOLTS INTEM

Sayfa 110/126 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •