Sayfa 69/115 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Selim hocam eline koluna diline sağlık tam benim anlayacağım dilden anlatmışsın hocam geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı daha çalışmıyorum strese girmiyorum evde borsaya bakıp arada dışarı çıkıp çocuğu okula götür alışveriş derken gün geçiyor valla borsada olmasa yandık zaman geçmez hocam genel kurullara katıl şöyle böyle yap demişsin ama hayatta yapamam biz içine kapanık adamız o aktiflik nerde grafik mirafik zerresini bilmem birtek yıllardır körüne kendi çapımızda ilgilendiğimiz için azbuçuk hisseleri tanıyoruz hangisini düşük gördümü dalıyoruz t/a hocamada çok şeyler sorupta sıkılmasınıda istemiyorum arada size ve diyet hocalarım Ada sormak istiyorum ama şunu söyliyeyim Allah için gözümde bu işi maşallah iyi biliyorsunuz hocam t/ a hocam hep grafik olarak teknik baktığı için bişey anlamıyorum eğer petkime girerse benim anlayacağım dilden haber versin hocam ben aslında yeni üye oldum ama yıllardır sizi takip ederim Allah için size güvenim tamdır çok değerli insanlarımız Allah'ım hepinizi var etsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Hayırlı cumalar gençler. Bereketli olsun. Bayram tatili ile ilgili Borsa istanbul açıklama yaptı mı? ben bulamadım
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    ... hocam geçirdiğim rahatsızlıktan dolayı daha çalışmıyorum strese girmiyorum evde borsaya bakıp arada dışarı çıkıp çocuğu okula götür alışveriş derken gün geçiyor valla borsada olmasa yandık zaman geçmez hocam ....
    Bak abi; bu yazdıklarını Dandan abi görmesin, zaten kendine yetiştirmek için çırak arıyor. 2 dakikada iş sahibi olursun.
    Aslında tam borsaya uygun profil. bol vakti var evde ki işleri yaptıktan sonra müsait .

( Dandan abiiii . al bunu al al al al al . hemen at içeri)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966

Açık konuşmak gerekirse biraz daha beklemekte bir sakınca görünmüyor. Şu anda hisse SAT konumunda henüz ala geçmemiş buralarda biraz daha oyalanacak gibi görünüyor. İdeal AL noktası 4,50 altı olarak görünüyor. Tabi alıma başlayınca mutlaka 4,50 altına sarkmalar yapacaktır. Sizin bütçenizin durumuna göre alış noktası itibariyle sizi dökmeye çalışacaktır. O yüzden zor bir süreç bekliyor sizi bence çünkü hisse piyasa kağıdı değil Yani alım gelmesi kolay değil. Yeni bir hikaye yazması gerekecek. Yani olumlu tarafları olduğu gibi olumsuz tarafları da yok değil. Bilemedim şimdi. Analiz yapmaktan daha çok falcılık yapmaya benzedi bu iş. Niye takıldığınızı bilemedim bu hisseye. 592 adet hisse var. Biraz daha seçici olun ve bu bir tarafta dursun. Bunun için bir miktar bütçe ayırın, ayırdığınız bütçeyi fon ya da altın yada ne bileyim garanti bir yerde tutun.

Hissede bir TOBO çalışması gözleniyor. Uzun bir süreç. Dikkatli olmak lazım.

5. Selim hocam vallaha kafam basmıyor dandanakan hocam bana öğretmeye kalksa emin ol nerden başıma bela aldım der benide böyle idare edin bu arada konya hissem harika bilanço geldi tavan yaptı t/a hocam geçen baktı beğenmedi ama maliyetim hayli düşük evet doğru çok şişmiş kağıt ama hocam yüksek bedelsiz barındırıyor sermayesi bir harç kamyon fiyatına temettü vermeme kararı da almışlar sanırım bedelsiz yaklaştı daha kaçacak yeride kalmadı Nisan Mayıs gibide genelkurul var hocam konya yı takip ediyormusunuz hisse hakkında bilginiz duyumunuz varmı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    Selim hocam vallaha kafam basmıyor dandanakan hocam bana öğretmeye kalksa emin ol nerden başıma bela aldım der benide böyle idare edin bu arada konya hissem harika bilanço geldi tavan yaptı t/a hocam geçen baktı beğenmedi ama maliyetim hayli düşük evet doğru çok şişmiş kağıt ama hocam yüksek bedelsiz barındırıyor sermayesi bir harç kamyon fiyatına temettü vermeme kararı da almışlar sanırım bedelsiz yaklaştı daha kaçacak yeride kalmadı Nisan Mayıs gibide genelkurul var hocam konya yı takip ediyormusunuz hisse hakkında bilginiz duyumunuz varmı

AHHHH ulan o KONYA yok mu !!!!

Vardı bende bir ara . hatta bende olduğunu duyan bir arkadaşım almıştı. ondan sonra bir ara ben sattım. O unutmuş. Geçen bana sordu. KONYA yı ne yapacağız ya dedi. LAN dedim sat. MANYAK. Tepeden hisseyi düşüren o oldu.

(Ben size yorum yapmadım. sakın ha satıp sonra arkamdan sen dedin sattım sonra gitti demeyin)

7. Yok hocam ostım taktığım yok yanlız birkenara koyduğum takip ettiğim üç hisse var en ucuzdan alıp yatmak istiyorum Ostim hlgyo formt ama t/a hocam Petkim dediyse şuan direk petkime odaklandım hiç şaşmaz evelallah

8. Hocam şu rayı takip ettiğim sürece eğer hakkım geçerse sonuna kadar helal olsun dostluk ve sağlık paradan çok daha kıymetlidir

Sayfa 69/115 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •