Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116124125126
Arama sonucu : 1004 madde; 1,001 - 1,004 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

2. Hayırlı cumalar, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. Fırsat buldukça güzel alıntıları ara ara paylaşmayı düşünüyorum. Bugün için işin özünü özetleyen 2 özellikten bahsedelim...

Trade 'de başarının sırrı;

- İyi bir stratejinin, doğru bir şekilde uygulanmasıdır...

- Gerçekleri görmek ve buna uygun şekilde hareket etmek zorunda olduğumuzu kabullenmektir...

Bu ikisi olmadan diğerleri bir işe yaramaz...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,973
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    XTAST hakkında dün akşam biraz konuştuk üstad ile, bahar geldi inşaat işleri açılır, olumsuzluk faiz tarafı.
    İhracatı güçlü olan şirketler bu grupta değerlendirilebilir.
     Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam bir de konuşulanı sizlerle paylaşayım Türkiye yüzyılının gayrimenkul, inşaat, yapı krizi geliyor denilmekte.

...
    sizler ne düşünürsünüz ?
    Günaydın, hayırlı cumalar .

Dün gece biraz yorgunluk biraz da keyifsizlikten size iştirak edemedim. O ara uzun zamandır görmediğim gayrimenkul değerleme sektöründe çalışan eski bir tanıdık denk geldi. Aynen aktarıyorum:

"
    -- (Tanıdık) Selamın aleyküm abi naber nasılsın işler nasıl ?
    -- (selo) Eyvallaaaaah!!! iyi be sürünmeye devam.
    -- (tanıdık) Abi sen gene iyisin sürünüyorsun. Biz bittik ..
    -- (selo) La nooldu ?
    -- (tanıdık) Sorma abi. .... koym ya . Koca Avrupa bölgesine 3 kişi bakıyoruz. Gene işten eleman çıkardılar. Bana da 1 bölge kitlediler. Bağcılar nedir abi ya ! Lüks semt yazsana manyak karı. Sittiri bottan işler abi. ya.. Zaten iş pok, hep ticari değerleme geliyor. Onlarda hacizli mallar. Bankaya borç ödememiş vatandaş banka değerleme yaptırıp satıcak. Konut desen ayda 1 tane anca geliyor. Gelenlerde hep lüks konut bölgeleri. Millet dökülüyor abi. Allah kimseyi bankaların eline düşürmesin. Adamın ciğerini söküyorlar ********ler. Sen napiyorsun abi işler nasıl?
    -- (selo) Olm noolsun.Göz görmüyor, kulak duymuyor, neyse gerisini boşver ..çay içer misin?"

Yorumsuz.Konunun gerisini fantezi dünyanıza bırakıyorum
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 126/126 İlkİlk ... 2676116124125126

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •