Sayfa 806/1006 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Viop LVIII

1.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Sn. Ayasofya komisyon oranınız %0.002 midir?
    On binde 2

2.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Sn.Ayasofya çıktı sanırım. Neyse.
    Telefonun şarjı bitti şarja kırdım o yüzden. Şimdi ekonomi yorumcuları izleme zamanı.

3. Onbinde 2 hisse işlem hacminde oda 1.700.000TL GÜNLÜK HİSSE İŞLEM hacminizde 340 TL komisyon yapar!Siz ilk ısrAR İLE 0.002 YAZDINIZ,HATTA kamu bankaları dediniz örnek verdiniz herneyse )) Demekki gün içi yaptığınızı söylediğiniz hisse senedi al satlarınızda maximum marjlarda al sat yapabiliyorsunuz bravo! Ekstrenizi yapıştırıp bizide bilgilendirinizde bizde faydalanabilelim sn.Ayasofya kardeşim saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,619
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    evet bu gerçekçi mesela. muhtemelen hacminiz de oldukça yüksektir (en azından geçmişte bu oranları aldığınızda)

ödenen komisyonun %5'i kadar bmsv ödenir o yüzden yüzbinde 7,35 sizin reel komisyonunuz oluyor. bir de (milyonda 8-10 arası +bmsv) şeklinde viop kontrat masrafı ödüyorum ben. bilmiyorum siz ödüyor musunuz bunu ayrıca, ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.

spotta da komisyonun %5i kadar bmsv ödenir. bir de yüzbinde 3 "borsa hisse ve takas payı" ödüyorum ben spot işlemlerimde.
    Viob da sadece yüzbinde 7.35 veriyorum..veriyordum..Çünkü kurum satıldı ve bende 1/2 aydır Viob işlem yok.

2007 den beri kurumun müşterisiyim.Gun oldu 1400 kontrat işlem yaptım..Onun verdiği cesaretle kademe kademe indirdiler.17 yılda olan bir şey.

Ne günlerdi..
    Yoksa bu oranı kimse vermez.Acikcasi önemli olan doğru işlemler.Zaten Viob artık cok islem yapilacak derinlik yok.Birde rakamlar büyüdü.Dogru,az işlem olsunda komisyon onbinde2 olsun,önemli değil

5. onbinde 2 komisyona bmsv ve viop kontrat masrafını eklersek onbinde 2,2'ye denk gelir. bir viop kontratını al ve sat yaptığınızda (yani iki işlem) 41 liraya yakın masrafı olur pozisyona girişin.

neyse Ayasofya hocamın buraya yalan işlem yazdığını sanmıyorum. 2 tane tespitim var yalan işlemci, hatta işlem geçmeyen rakamlardan pozisyon açma kabiliyetine sahipler bunu direkt kendim tespit ettim ama ifşa etmedim arkadaşları.. hiç teknik/temel yoruma girmezler. sadece şurdan long şurdan şort yazarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    onbinde 2 dir...onbinde 2 veren kurumlar var.Benim sanko bile hissede bu oranı veriyordu.ustelik orada hisse de işlem yapmadigim halde.Simdi kurum satıldı...

Ben hissede al bekle yaptigimdan komisyonu ilk tercihim değil.Ama trade yapanın hissede onbinde2 ile çalışması lazım...

40.000 tl ile 20/25 pozisyon alsan,kapatsan 1.7000.000 tl islem olur.Zordur ama imkansız değil.
    Bir ,iki kademe komisyona gider.Diğeri kar olur.
    Genelde bir kademe alt sat ile yarısı komisyon yarısı kâr olan hisse fiyatı 50 100-250 üstü hisselere bakıyorum. Bir kademesinde bile kar bırakıyor. Örnek vereyim hiç alıp satmadığım bir hisse Vestel 50 den 1000 aldım 50,05 e sattım. Bana 75 TL komisyon harici kâr bırakır. Birde benim hisse alıp satma sürem ortalama 45 saniye gibi. Genelde miktar olarak düşük alıyorum ama bir iki kademeye satabileceğim tanıdığım bildiğim boş kademeleri olan tahtalarda işlem yapıyorum. Bazen ifşa oluyorum robot takılıyor. Onlar için de çeşitli denemelerim oldu. 500 lot aldım diyelim 500 lot satışa koymuyorum 375 lot koyuyorum. 5 kademe üstü al sat veren hisselerim var aynı kağıtlarda üç beş yıldır işlem yapıyorum. 45 saniyede satamayacağım ya da anında bir kademe zararına veremeyeceğim hisseyi almıyorum. İllaki acil çıkış kapısı olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    onbinde 2 komisyona bmsv ve viop kontrat masrafını eklersek onbinde 2,2'ye denk gelir. bir viop kontratını al ve sat yaptığınızda (yani iki işlem) 41 liraya yakın masrafı olur pozisyona girişin.

neyse Ayasofya hocamın buraya yalan işlem yazdığını sanmıyorum. 2 tane tespitim var yalan işlemci, hatta işlem geçmeyen rakamlardan pozisyon açma kabiliyetine sahipler bunu direkt kendim tespit ettim ama ifşa etmedim arkadaşları.. hiç teknik/temel yoruma girmezler. sadece şurdan long şurdan şort yazarlar..
    Bana özelden numaranı at sana ekstre atayım. Benim ekstreler alperde Ayhan başkan da bir çok kişide var.

8. Ben işlem yapacağım hissseyi bir hafta izliyorum nasıl bir hareket ediyor. Hangi robot var. Kağıdı ezberleyip öyle başlıyorum. Ay da bir iki kez zıpladıgım hisse de kesin zarar etmişimdir

Sayfa 806/1006 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •