Sayfa 807/1006 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Sn Ayasofya Sn.Miniyatırımcıya bana özelden numaranı at ekstremi paylaşayım yazmışsınızya,asıl bne yazdım size siz yok iken ekstrenizi yapıştırın diye!Siz bana ekstrenizi yapıştırın yaptığınız o işlemleriniz ile ilgili bana özelden atayım numaramı ok!? Bnede öğreneyim 1.700.000TL hacme onbinde 2 =340TL lik al sat başarılarınızı lütfen!

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bana özelden numaranı at sana ekstre atayım. Benim ekstreler alperde Ayhan başkan da bir çok kişide var.
     Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    neyse Ayasofya hocamın buraya yalan işlem yazdığını sanmıyorum. 2 tane tespitim var yalan işlemci, hatta işlem geçmeyen rakamlardan pozisyon açma kabiliyetine sahipler bunu direkt kendim tespit ettim ama ifşa etmedim arkadaşları.. hiç teknik/temel yoruma girmezler. sadece şurdan long şurdan şort yazarlar..
    bana niye ekstre atıyorsun hocam, yazdım ya Ayasofya hocamın hayali işlem yazdığını sanmıyorum diye.

yaptığın tarz kademe tradeinin benzerini ben de robotla yapıyorum. eğer tahtada ağır satıcılı bir güne rastlamadıysa kar bırakıyor gerçekten de. heleki sabah açılıştaki volatilitede güne 1-0 önde başlatıyor.

3. Karşılığında!Eğer siz bana bu derece başarılı al sat ekstresi gönderebilirseniz bende size karşılığında en az her günlük alım satımınızda mesela 500 tl komisyon saonrası 500 TL eft göndereceğim!

4.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Karşılığında!Eğer siz bana bu derece başarılı al sat ekstresi gönderebilirseniz bende size karşılığında en az her günlük alım satımınızda mesela 500 tl komisyon saonrası 500 TL eft göndereceğim!
    Abi size numaramı attım. Watsaptan yazın size atayım hatta bugüne kadar ekstreyi toplam atarım.

5. Size özelden numaramı yazıyorum sn.Ayasofya kardeşim!

6. Nasıl whatsaptan numaramı bilmeden numaaranı ttın sn Ayasofya kardeşim??

7.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Nasıl whatsaptan numaramı bilmeden numaaranı ttın sn Ayasofya kardeşim??
    Ziyaretçilerinize yazdım numarami

8.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Nasıl whatsaptan numaramı bilmeden numaaranı ttın sn Ayasofya kardeşim??
    Mesaj kutunuz dolu sanırım

Sayfa 807/1006 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817857907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •