Sayfa 132/153 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1222 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu tablo dogruysa sektörde maaslar sanildigi kadar yuksek degil ama ben ardyz nin sektöre oranla bir miktar daha yüksek maaş odedigini tahmin ediyorum.

https://twitter.com/patika_dev/statu...pENwS6AEA&s=19

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben olsam 250 den aşağı çalışmam,,gerekirse yurt dışına giderim.
    Dubai müthiş maaş veriyormuş.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

tavan hayırlı olsun.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ben olsam 250 den aşağı çalışmam,,gerekirse yurt dışına giderim.
    Dubai müthiş maaş veriyormuş.
    40 bin liraya takla atacak o kadar yazılımcı var ki tahmin edemezsin. senin ne özelliğin var ki 250 diyorsun.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu tablo dogruysa sektörde maaslar sanildigi kadar yuksek degil ama ben ardyz nin sektöre oranla bir miktar daha yüksek maaş odedigini tahmin ediyorum.

https://twitter.com/patika_dev/statu...pENwS6AEA&s=19

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    giderlere bakılırsa ardyz elemanına 40 bin civarı maaş veriyor

5. Yazılımcı maaşları kıdeminede bağlı.. Yeni mezun bir elemana en fazla 40 bin veriliyor piyasada.. Ama kıdemli olursa 100 bin tl ye kadar çıkıyor ama 250 bin tl maaş ben hiç duymadım..

6.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yazılımcı maaşları kıdeminede bağlı.. Yeni mezun bir elemana en fazla 40 bin veriliyor piyasada.. Ama kıdemli olursa 100 bin tl ye kadar çıkıyor ama 250 bin tl maaş ben hiç duymadım..
    Kıdemli bir yazılımcı olarak 250 bin tl ben de duymadım.
    10+ tecrübesi olanlar 150 bin civarı kazanabilir.
    Duyan arkadaslar hangi şirket olduğunu paylaşırsa ben de basvurayim.

7. Şu Osmanlı nın son dakikada yaptığına bak.. Tavan olmuş kağıda son dakika ne verirsin bekle yarın 44 üstü verirsin..Teknikçi arkadaşları tebrik ediyorum.. Son teknik durumuna bakarlarsa bayram öncesi seviniriz..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Cuma günü endeksin geneline yayılan pozitif hava ile birlikte 37 civarından tepkisini aldı.(En düşük 36.6x görülmüş)

Duzletmenin bitmiş olabileceğini düşünmemiz için orta bollinger band çizgisi olan 39.15 üzerinde guzel bir kapanista aldık.Olumlu..
    Hacim de çok güçlü olmamasına rağmen diğer günlerin üzerinde gerceklesti.Şuanda teknik olarak hava pozitife dönmüş durumda bence..

Cuma günkü yukselisin anlam kazanabilmesi için Pazartesi günüde bunu devam ettirebilmesi önemli..

Pazartesi için takip edilebilir önemli destek 38.6/7x seviyesi.Ilk önemli direnc 42.9x bölgesi..

Bereketli kazançlar..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Öncelikle tüm paydaslara tavanimiz hayirli olsun.

Ardyz bundan sonra bilanco kazası yaşamazsa 66 tepesinin düzeltmesini (36.6x) tamamladığımızi ve bugünkü hareketiyle de bunu teyit ettiğimizi düşünüyorum.

**İlk önemli hedef bölgesi 57/59 civarı
    **Kırmış olduğu düsen kama formasyonun hedefi 79/80 civari.Bu formasyonun özelliği sert hareketlerle ilerlemesidir.Tabiki bunu sürekli pozitif yönde ilerleyecegiz seklinde düşünmemek gerekir.Yukselisin saglikli ilerleyebilmesi için duzeltmelerde gereklidir.

Teknik analizle düzeltmenin dip bölgesini yaklaşık olarak tahmin edebildik.Bundan sonra hedeflere gidip gidemeyecegini,hareketin seyrini her zaman olduğu gibi sirketin aciklayacagi finansal bilancolar yani temel analizi belirleyecektir.O yüzden Ardyze 4.ceyrege yakışır güçlü bir bilanço almamız gerekirki bu hareketlerin kalıcı olarak devamı gelebilsin diye düşünüyorum.

**Yasanabilecek olumsuz senaryolarda asagi yönlü hareketlerinde önemli destek bolgelerimiz sırasıyla 42.9x----42----37.x/36.6x

Yukardaki yorumlarda kendi amatör bakış açımı ifade ettim.Herkes kendi analizini yapıp kendi kararını versin.

Bereketli kazançlar..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 132/153 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •