Sayfa 176/176 İlkİlk ... 76126166174175176
Arama sonucu : 1405 madde; 1,401 - 1,405 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Son olarak

HTTBT;

2023 de toplam 132 mn kar yazmış. son çeyrek ise 45,6 milyon

ARDYZ İŞTİRAK;

2023 de toplam 14,6 mn kar var, son çeyrek ise 22,7 milyon

son çeyrekte HTTBT'nin yazdığı karın yarısı kadar kar iştiraklerden gelmiş.

En son EDS işlerinin aslında düşündüğümüzden çok karlı olduğunu yazmıştım. (birkaç yıl önce basına yansıyan bazı anlaşmalara dayanarak). şu an bu iştiraklerin hikayesini merak ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Ben dün şirketi tekrar aradım ve yatırımcı sunumunu sordum..

Semih Bey sunumla ilgili kendisinin bir hazırlık yaptigini fakat henüz bunu yönetime sunmadigini yonetimden onay alması durumunda yayinlayabilecegini iletti.

Yatırımci sunumu ve 2024 beklentilerinin bu sunumda yer verilmesi ile ilgili sirket aranıp yatirimcilarin bununla ilgili güçlü bir talebi olduğunun hissettirilmesinin sunumun yayinlanabilmesine katkı saglayabilecegini dusunuyorum.

Sn Balikadam siz de gorusebildiniz mi bu konuyu?

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Daha önce bu konuyu konuşmuştuk Semih beyle. Her seferinde söylüyorum ama gecistiriliyor malesef.

5 haziranda genel kurul var. Ben katılmayı düşünüyorum gelme k isteyen varsa hem tanışır hemde aklimizdaki tüm sorulari direk sorabiliriz.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by bigpoint Yazıyı Oku
    Son olarak

HTTBT;

2023 de toplam 132 mn kar yazmış. son çeyrek ise 45,6 milyon

ARDYZ İŞTİRAK;

2023 de toplam 14,6 mn kar var, son çeyrek ise 22,7 milyon

son çeyrekte HTTBT'nin yazdığı karın yarısı kadar kar iştiraklerden gelmiş.

En son EDS işlerinin aslında düşündüğümüzden çok karlı olduğunu yazmıştım. (birkaç yıl önce basına yansıyan bazı anlaşmalara dayanarak). şu an bu iştiraklerin hikayesini merak ediyorum.
    Gecen bir haber vardi kesilen trafik cezaları sayisi geçen yilin 2 katina çıkmış neredeyse hemen bizim eds isi aklima geldi.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    hisse 45 lere yolcudur
    45.20 ye yazdım,,,7 tl marj oldukça güzel olur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Bu naıl bir hissedir yahu eşe dosta gidecek abbas yolcu diye 50 tl lerden mal aldırdık 2 gün önce .. Bugün 45 TL SİNİR FİLAN BIRAKMADI BU HİSSE..

Sayfa 176/176 İlkİlk ... 76126166174175176

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •