Sayfa 160/160 İlkİlk ... 60110150158159160
Arama sonucu : 1276 madde; 1,273 - 1,276 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1. Bencede ama görünen o

2. Bilançoların genel olarak kötü geldiği bu ortamda ciro ve favök artışının iyi durumda olduğu bir Ardyz bilançosu beklediğimizin üzerinde fiyatlanabilir. Hâliyle başka hisselerden çıkan para gidecek yer arayacaktır. Her bilanço döneminde cirosunu ve karını önemli ölçüde artıran ardyz bir yıldız gibi parlayabilir. Şirket geçmişte sürdürdüğü büyümeyi bu bilançoda da sürdürür diye umuyorum ben de.

3. https://twitter.com/Piyasaturkiye1/s...Yf1RyqDjQ&s=19

Önümüzdeki 3 yılda 2 tane temel taşı var, biri *dijitalleşme* diğeri yeşil dönüşüm. Bu iki dönüşümü de başarmak durumdayız.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4. Hele 2024 Ardyz yılı olacak inşaallah. 1,5 milyar net kar bekliyorum 2024 de.

Alıntı Originally Posted by Demiraslan Yazıyı Oku
    Bilançoların genel olarak kötü geldiği bu ortamda ciro ve favök artışının iyi durumda olduğu bir Ardyz bilançosu beklediğimizin üzerinde fiyatlanabilir. Hâliyle başka hisselerden çıkan para gidecek yer arayacaktır. Her bilanço döneminde cirosunu ve karını önemli ölçüde artıran ardyz bir yıldız gibi parlayabilir. Şirket geçmişte sürdürdüğü büyümeyi bu bilançoda da sürdürür diye umuyorum ben de.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 160/160 İlkİlk ... 60110150158159160

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •