Sayfa 4/1015 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Viop LIX

1. hayırlı olur inşallah lix

haftaya yeni çin yılı başlıyor, tavşan yılı sona eriyor ve ejderha yılı başlıyor.. çin astrolojisi yıl yıl gider, zeytindeki var yılı yok yılı gibi.. efsaneye göre buda hayvanlara çağrı yapıyor gelenlerin sırasına göre yıllara isim veriliyor, ilk önce fare gelmiş, sonra öküz, ejderha 5.sıradan girmiş listeye, 12 hayvanın 11 tanesi insanın tanıdığı bildiği hayvanlar, keçi domuz at tavşan köpek maymun vs lakin ejderha reel bi hayvan değil, mitolojik bi varlık, olağanüstü güçler vehmedilen bi yaratık.. bizim borsa doğum tarihi itibariyle kaplan burcu, ejderha yıllarında kaplanın iş ve finans performansı iyi olurmuş ama aşk ve sağlık konusunda sıkıntılar söz konusu olabilirmiş.. bana öyle geliyor ki bist için ejderha yılı ralli manasına geliyor, çünkü borsanın ihtiyacı olan şey ateş unsurudur, ejderha da ağzında aleviyle dolaşan bi arkadaş

topiği açan arkadaş da asap- as soon as possible.. olması gereken bir an önce olabilir, daha ejderha başlamadan ath boşluk bırakarak yukarı kırdı, ejderha karakterini daha ejderha yılına girmeden göstermeye başladı.. küheylan çok sabırsız şahlanmak için fırsat kolluyo gibi

2. Yeni paylar MKK'ya işlenmiş.

<<<<<<<<<<<

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.'nin, Exsa Export Sanayi Mamulleri Satış ve Araştırma A.Ş.'yi devralması suretiyle gerçekleşen birleşme işlemine ilişkin açıklaması 02.02.2024 tarihinde saat 15:46:01'de KAP'ta yayımlandığından (https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1246428) 05.02.2024 tarihinden itibaren BIST Pay Endekslerinin hesaplanmasında Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.'nin paylarının sayısı 2.100.375.969,18; fiili dolaşımdaki pay oranı ise %49 olarak dikkate alınacaktır.

21.08.2020 tarih ve 05.PRO.01 kodlu Özsermaye Hallerinde Payların Teorik / Referans Fiyatlarının Belirlenmesi konulu düzenlemenin 9.2. maddesi gereğince, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. paylarının 02.02.2024 tarihli kapanış fiyatı, 05.02.2024 tarihinde teorik fiyat olarak alınacaktır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Hal ve tavrın aşina geldi..

Evveliyatın var senin..
    Hemide gabbak gibi ortada...

4.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    hayırlı olur inşallah lix

haftaya yeni çin yılı başlıyor, tavşan yılı sona eriyor ve ejderha yılı başlıyor.. çin astrolojisi yıl yıl gider, zeytindeki var yılı yok yılı gibi.. efsaneye göre buda hayvanlara çağrı yapıyor gelenlerin sırasına göre yıllara isim veriliyor, ilk önce fare gelmiş, sonra öküz, ejderha 5.sıradan girmiş listeye, 12 hayvanın 11 tanesi insanın tanıdığı bildiği hayvanlar, keçi domuz at tavşan köpek maymun vs lakin ejderha reel bi hayvan değil, mitolojik bi varlık, olağanüstü güçler vehmedilen bi yaratık.. bizim borsa doğum tarihi itibariyle kaplan burcu, ejderha yıllarında kaplanın iş ve finans performansı iyi olurmuş ama aşk ve sağlık konusunda sıkıntılar söz konusu olabilirmiş.. bana öyle geliyor ki bist için ejderha yılı ralli manasına geliyor, çünkü borsanın ihtiyacı olan şey ateş unsurudur, ejderha da ağzında aleviyle dolaşan bi arkadaş

topiği açan arkadaş da asap- as soon as possible.. olması gereken bir an önce olabilir, daha ejderha başlamadan ath boşluk bırakarak yukarı kırdı, ejderha karakterini daha ejderha yılına girmeden göstermeye başladı.. küheylan çok sabırsız şahlanmak için fırsat kolluyo gibi
    Bu da ne kadar sallarsan salla son şeyin gideceği yer bellidir gibi olmuş...

5.  Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Hemide gabbak gibi ortada...
    Bana artizlik yaptı. Ben kim olduğunu çıkaramadım.

6. Dedikodular var.

7. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Dedikodular var.
    Dedikodu değil.
    https://twitter.com/hafizegayeerkan/...Uo0vdpHDQ&s=19

Sayfa 4/1015 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz