Sayfa 788/1015 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    KARTAL İMAM HATİP LGS de 0.50 den alır..Yani en kötü öğrenci 5.000 olmuştur...Mezunların etkisi %50 dir(geriye kalanların ilk derecede olması zordur)..Yani KARTAL İMAM HATİPten mezun öğrencinin en kötüsü YKS de ilk 10.000 e rahatlıkla girer..yani Ülkemdeki 20 TIP fak. ve ODTÜ nün 2-3 müh. dışında tüm mühendisliklere girer..Bu dediğim en başarısız öğrenci içindir.

Hele ODTÜ fizik ilk 24.000 den alır ki...Lafını bile etmem..

Odtüde bir şey yok..2 müh. dışında puanlar çok gerilere gidiyor.O eskidendi..ODTÜ inşaat müh. bile 40.000 den alıyor..Bizim zamanımızda ilk 5.000 dendi..Ama ANKARA TIP-GAZİ TIP hala Geçmişte olduğu sıralamadan alıyor( tıplarda sıralama değişmiyor...YKS ye giren sayısı 20 yılda 3 kat artmasına ragmen)..hiç değişmediler..ilk 3-5.000 den..

LGS de % 0.5 ile öğrenci alan okul ne demek?

Oradaki her öğrenci YKS de derece yapabilecek kapasitededir.
    Evet biz de Kartal İmam Hatip mezunları ile gurur duyuyoruz zaten....Önemli her kuruma atanacak kadar liyakatli gençler..

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu işler genellikle taşeron şirketlerle olur mesala inşaat şirketi olan birinin bu dönem 2 tane daha taşeron şirketi vardır banka kredilerini döndürmek için burada anlatamadığım bir sürü hikaye var öyle sistemler kurulmuşki
    Olabilir. Belki bu şirketlerin ucu da bir yerlere gidecektir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,660
    Yine birisi TENHADA SIKIŞTIRDI...ve DOLAR 30.075 oldu...Yoksa JAPON KADINLARI mı?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4. Glcvy bir ihale almış. Garanti bankasindan birinin portföyü borçlarından dolayı devredilmiş. 540 milyon TL... kredili islemdendir herhalde. Yazık.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ABD ADR

Çok mesaj yok gibi, pazartesi olsun bakarız demişler gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Glcvy bir ihale almış. Garanti bankasindan birinin portföyü borçlarından dolayı devredilmiş. 540 milyon TL... kredili islemdendir herhalde. Yazık.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orada kullanılan dil portföy şeklinde. Borçluları rencide etmemek için öyle diyorlar, banka içinde de ona benzer kod kullanılıyor NPL, TGA gibi.

Portföy denince çeşitli banka şubelerindeki çeşitli kriterdeki borçluları anlamak lazım. Varlık yönetim şirketi de enayi değil belirli özellikler ister.

Tahsili zor batak borçlar vs deseler sıradan vatandaş da tedirgin olur.

Güzel bir yerli film var arka planda Varlık Yönetim Şirketi'nde olaylar geçiyor.

<<<<<<<<<<<<
    Şirketimiz, Türkiye Garanti Bankası A.Ş.'nin 23.02.2024 tarihinde gerçekleştirdiği tahsili gecikmiş alacak satışında, satışa çıkarılan 2 portföyden 531,84 milyon TL anapara büyüklüğündeki 1 bireysel portföyün ihalesini en yüksek teklifi vererek kazanmıştır. Bu ihaleye toplam 17 varlık yönetim şirketi katılmıştır.

İhale sonuçlarının kesinleşmesi ihaleyi açan banka Yönetim Kurulu'nun onayına bağlı olup, onay sonrası sözleşmenin imza süreci ve satışa konu alacakların devir işlemleri başlatılacaktır.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Çok satanlarda 1 numara demişler sipariş verdim.

3 tane 4K TV veya monitor bağlanabliyormuş. Çok değişik şekillerde kullanılabiliyor çok ufak cebe sığabiliyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CM8JQ...p_imgToDp&th=1
    Ariston kardeş
    memnun kalırsan söyle ben de alayım.

Ne zaman gelecek. Deneyimlerini paylaşırsan sevinirim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    patekten 20 geldi..

20 birada buradan gelse..

oba dan da.. 15 desek.
    https://tr.tradingview.com/symbols/BIST-TATEN/ideas/
    gezerken denk geldi
    hafta sonu incele, biraı-balık-ayvalık eşliliğinde
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Sayfa 788/1015 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •