Sayfa 713/809 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763 ... SonSon
Arama sonucu : 6469 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Teşekkürler sn Zars, zor ama İNŞALLAH!

2.  Alıntı Originally Posted by veridis quo Yazıyı Oku
    Eregl sensiz olmaz be Fedor.

Hisse gerilerse tekrar almayi düsünüyor musun? Ayrica bana da dm'den yazabilir misin hangi hisseyi aldin merak ettim.
    Sağolun sn Veridis. Şu an için kararımın ardındayım düşünmüyorum ama büyük konuşmamak lazım.

3. Hareketlenince 40.58'ten temettüyü bastık oradan da zarar edeceğiz herhalde 😂😂

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Hareketlenince 40.58'ten temettüyü bastık oradan da zarar edeceğiz herhalde 😂😂
    Hayırlı olsun…
    Beterin beteri var o da ben 😂😂😂
    Moral olacaksa diye yazıyorum yanlış anlama beter derken…

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun…
    Beterin beteri var o da ben 😂😂😂
    Moral olacaksa diye yazıyorum yanlış anlama beter derken…
    Yok abi est. rahat ol senin hisseye dönmene yönelik beklenti var ky nezdinde. Bi 50 bin al da hareket gelsin şaka bir yana hepimiz için hayırlısı olsun.

6. Akşam bu adamlar , bir kap sallıyor mu ? sondaj yapıyorduk makinanın ucu sert bir şeye takıldı bir baktık Altun. 2 tavan sonra, çıkardık baktık teneke çıktı hoop 40 a yolculuk emme basma para bu işte var. Burası artık yatırım yeri değil KAPIstanbul ...

7.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    Akşam bu adamlar , bir kap sallıyor mu ? sondaj yapıyorduk makinanın ucu sert bir şeye takıldı bir baktık Altun. 2 tavan sonra, çıkardık baktık teneke çıktı hoop 40 a yolculuk emme basma para bu işte var. Burası artık yatırım yeri değil KAPIstanbul ...
    Öyle bir şey olsa da bunlar altını çıkarıp işleyip tam satacakken "bir kap atalım şimdi sıkıntı olur" diyip atarlar son dakika 😂

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Yok abi est. rahat ol senin hisseye dönmene yönelik beklenti var ky nezdinde. Bi 50 bin al da hareket gelsin şaka bir yana hepimiz için hayırlısı olsun.
    Sağolsunlar. Seviliyorum biliyorum.

Sayfa 713/809 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •