Sayfa 458/864 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon
Arama sonucu : 6912 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. aradım taradım hiç bir haberde bu bu pelet tesisinin ne zaman faaliyete geçeceğine dair bilgi bulamadım. bununla ilgili bir kap gelmeli.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Estafurullah...

5 yıl için hedef lot sayım vardı onu iki yılda %25 geçtim fakat hisse süründükçe hedeflerimi yükselttim.
    Burada kalabilirim yada son planıma uyup devam edebilirim.

Not:sepet önemli

bende pandemi boyunca almıştım kendimce olan hedefim kadar , blokaj da koydum ,
    bu nedenle ekrandaki maliyet rakamımım façasını bozmak istemiyorum , alım yapsam mı yoksa sakin kal ve izle
    arasındayım dım ve bu akşam ile birlikte biraz izlemede kalmaya karar verdim .
    Bedelsizden sonra kararımı gözden geçireceğim .
    tşk ederim ,

3.  Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    aradım taradım hiç bir haberde bu bu pelet tesisinin ne zaman faaliyete geçeceğine dair bilgi bulamadım. bununla ilgili bir kap gelmeli.
    36-42 ay içinde bitirileceği söylenmişti geçen yıl...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    36-42 ay içinde bitirileceği söylenmişti geçen yıl...

evet, ama başlangıcı ne alacağız, inşaatı mı. yani çok u zor bu son kapta bilgi vermek. kusura bakmayın, takıldım, samimi bulmadım, 3 milyar geri alım da devam ederken...

5.  Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    evet, ama başlangıcı ne alacağız, inşaatı mı. yani çok u zor bu son kapta bilgi vermek. kusura bakmayın, takıldım, samimi bulmadım, 3 milyar geri alım da devam ederken...
    Benim anladığım temel atıldıktan sonra, yani başlangıç 14 Mart 2024...2027 yılında faaliyete geçer...

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Buradan bir şey çıkacağını sanmam... Olursa surpriz olur. Mehmet Şimşek'in yapacağı, o kadar cari açığa karşın, ithalata vergi getirmek. Onu da oturduğu yerden yapabilir Bingöl'e gitmeye gerek yok
    Mehmet efendi Ancak dar gelirliye getirir vergiyi...

7.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Benim anladığım temel atıldıktan sonra, yani başlangıç 14 Mart 2024...2027 yılında faaliyete geçer...

2026’da geçer zaten ilk Kap’ta o diyordu, neden 2027 olsun, bir yıl ara verdi diye bir şey yok süreç işlemiş. Şahsen öyle düşünüyorum.

Sayfa 458/864 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •