Sayfa 468/881 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 7044 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ayrıca bu vatandaş biz spotta işlem yapanları mal olarak görüyorsa, ki görüyor, niye buraya gelip fikrimizi danışıyor? Biz ondan iyi bilmiyoruz ki.

Mittal bu pddd de iken eregl niye böyleymiş. Sen bizden iyi bilirsin paşam. Ben de ciddiye alıp anlattım bir de buna.

2. Bunun ufağı mini trendyol da aynı. Kafasında belirlemiş 80 90 cent bir fiyat, olabilir, ver alım emrini bekle gelirse alırsın

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bunun ufağı mini trendyol da aynı. Kafasında belirlemiş 80 90 cent bir fiyat, olabilir, ver alım emrini bekle gelirse alırsın
    Dedi , son 1 senedir okşayın patlıcanlarınızı dan başka birşey yazmamış kişi.
    Son düzenleme : Mathias; 16-03-2024 saat: 15:30.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ayrıca bu vatandaş biz spotta işlem yapanları mal olarak görüyorsa, ki görüyor, niye buraya gelip fikrimizi danışıyor? Biz ondan iyi bilmiyoruz ki.

Mittal bu pddd de iken eregl niye böyleymiş. Sen bizden iyi bilirsin paşam. Ben de ciddiye alıp anlattım bir de buna.
    Şimdi fark ettim.

Eleman büyük ihtimalle indikatörle, grafikle vs o kadar haşır neşir olmuş ki; temel analizin ne olduğundan tamamen bihaber. Yani şirketin temettü politikası, yatırımları vs bu arkadaş için hiçbir şey ifade etmiyor. zero.

onun tek bildiği şey içimoku, ağırlıklı ortalama, rsi vs vs. O yüzden anlamlandıramıyor bir türlü olan biteni.

Klasik zarcı yani. yazı tura bul karıyı al parayı

5. 2 haftadır forumda hendek savaşı var.

Hissesi olmayanlar neden burda ben dediydim diyor?

Neyi kanıtlama çabasında?
    Madem o kadar piyasadan haberdarlar neden fakir forumlarında melakelik derdindeler?

Hissesi olanlar !!
    Siz neyin derdindesiniz?
    Aldınız bekleyin

Bölündükten sonra $2.5 gibi uyandırın beni

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

6. Mathias'ın hisse için 37 beklentisi, temel analizin babası Grahamın formülü ile tamamen örtüşüyor. Şöyle ki:

Hissenin ederi = Kare kök (1.5 x 15 x hisse başına net kar x hisse başına DD) = Kare kök (22.5 x 1.15 x 53.5) = 37 TL
    BJKAS 14 Mayıs 2024 19.96 alış, 16 Mayıs 2024 27.30 satış. Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

7. Yalnız burada ciddi bir sorun var. Grahamın ideal F/K olarak baz aldığı 15 sadece düşük enflasyonlu gelişmiş ülkelere uygun olup piyasadaki diğer alternatif yatırım getirileri ile orantılıdır. Öte yandan TR yüksek enflasyonla boğuşuyor ve devlet tahvili, mevduat hesabı gibi risksiz enstrümanların F/K sı şu anda yuvarlak 2 olup 15 in çok altındadır. Demek ki formüldeki F/K BİST kağıtları için mevcut ekonomik ortam baz alınırsa 15 ten çok daha düşük olmalı.
    BJKAS 14 Mayıs 2024 19.96 alış, 16 Mayıs 2024 27.30 satış. Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

8. Ömrü beklemekle geçenler ömür boyu beklerler.

Forumda bir iki kisi var hala bekliyorlarigne iplik sektörü sirketi arastiriyorlar genel müdür bu kadar arge yapiyormudur merak ettim.

Borsa size gore degil.Risk alma iştahınız az mevduat altin vb yatirimlarda degerlendirmeniz akıl saglinizın korunmasi acisindan çok önemli.

Çevremde de var bu tiplerden borsada para kaybedince dünyası basina yikilan yemeden icmeden kesilen tipler.

0.50 cent bekleyen yancı açacaksın vadelisinde o zaman kısayı burayada atacaksin açtığın pozisyonun resmini eger o kadar kendine güvenin varsa yoksa havanda su döversin ancak.

Ric abi seni toroto sayfasindan kovmuş sanırım yatiriminin oldugu sayfaya birseyler yazmayip sabah aksam burada boş muhabbet yaptığından belli .

Sunuda unutmadim 35 usd toroto 50 usd çığlıkları atiyordun toroto sayfasinda hisse 27 usd düşünce ortaliktan kayboldun kesin islerin vardir

İsin ozu ben yillardir bekliyorum bu hissede bu benim yatirimim para kazandinmi kazanamadim kazansan satarmiydim satmazdim fakat bende hareketli yatirimciyim toasa girdim ciktim vestele frotoya petkime siseye tcelle yani buralardan gelen kazanimlarida ısdmr e ekledim hic beklemedigim bir lot sayisina ulastim.

Yani sabit beklesem neyim vardi hicbirseyim ama suan elimde sermayem var.

Hisse fiyati asiri yukselse idi bu gecisleri yapamazdim..

Mathi 30 usd toroto almis bir yili geckin suredir bekliyor hisse su an 33 usd parami kazandin sen?

Sayfa 468/881 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •