Sayfa 503/845 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6755 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Üstat değilim. Sen nasıl bir yorum istiyorsun, ona göre yazayım. Mutlu mu olmak istiyorsun, gerçekleri mi. Yazılsa ne olacak sanki, sen fikrini mi değiştireceksin? Hayır. o sebeple ekstra yoruma gerek var mı? Yoksa negatif bir şeyler duyunca yine aynı akreditasyonlu kardeşler gelip saydıracak mı? Bu başlığın gayesi ne?

Dün bir haber vardı, 2024 ve 2025 yılının nasıl geçeceğini kısmen belli eden. Ama ben burada okuyamadım o haberi. Başka yerlerde de okuyamadım ya neyse. Eminim herkes biliyordur zaten, o sebeple yazılmamıştır.
    Akreditasyonlu kardeşler derken hocam? Bu tarz yorumlar hoş değil. Başlığın gayesi, Eregl hissedarlarının sektöre ve şirkete ilişkin olumlu veya olumsuz görüşlerini, bilgilerini paylaşmaları. Daha önce ifade ettim şimdi de söylüyorum. Elimde Thyao yoksa neden gidip ikide bir Thyao başlığına yazayım? Neden Frotom yoksa, Froto başlığına gidip şöyle böyle diye yazayım? Burada o akreditasyonlu diyerek etiketlediğin ve kendince küçümsediğin insanlar da bu gibilerden bıkıp usandığı için zaman zaman ters ve bazen sert tepkiler veriyor. Ellerinde hisse yok, almayı da düşünmüyorlar ama büyük bir işsizlik örneği gösterip Eregl forumuna yorum yapmaya koşuyor bu arkadaşlar. Sizde var mı yok mu bilmem... Maalesef bu kişilerde bir de şu bilgiç tavır var: "sektör kötüye gidiyor ama siz bilmiyorsunuz", "AI, yazılım vs varken siz Eregl aldınız", "Faiz bilmem ne olunca Eregl alınmaz"...
    Ben de burada en çok yazan arkadaşlara soruyorum: Sevgili Fedor, Bateman, Ersen, Dragon, Mzfr (idi galiba) ve diğer arkadaşlar... Siz bu söylenenleri biliyor musunuz? Haberiniz var mı? Evet var. O zaman bilinen şeyleri tekrar tekrar burada yazmanın, buradaki arkadaşları sinirlendirmenin, insanları küçük görmenin manası ne? Para bizim paramız. Kazanç bizim kazancımız. Kayıp bizim kaybımız. Bunu kaç defa ifade ettik...
    Tekrar ifade etmek gerekirse, bu başlığım gayesi Eregl hissedarlarının hisseye yönelik paylaşımlarına olanak sağlamak. Açıkçası, hisse.net yönetimi yerinde olsam, bu başlıklarda elinde hissesi olmadığı aşikar olan ve yapıcı yorumlardan uzak herkesin bu başlığa yazmasını engellerdim. Çünkü amaçlarının ne olduğu belli değil ve spekülatif hatta manipülatif yorumlar olma olasılığı söz konusu...

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Aynen bu yolda devam et o zaman.Senden başka herkesi cahil cühela bilgisiz aptal aşağı görmeye onlarla dalga geçmeye devam et. Soğan fiyatları yükselirse sende kazanırsın belki 3-5 işte. Tarla belli soğan belli. Ne uzar ne kısalır.
    Satamadığın soğanları da en olmadı okşarsın.
    Soğan ihtiyacım olursa kimden alacağım belli.
    Keşke daha fakir olsaydım da sadece okşadığım lotları alışverişe, balığa veya tarlaya götürseydim. Ancak sana kötü bir haberim var, durum öyle değil işte

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hem mutlu olup hem para kazandıracak bir yorum işimi görür 😎
    Buna hazırlıklı değildim, bilemiyorum altan..

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Akreditasyonlu kardeşler derken hocam? Bu tarz yorumlar hoş değil. Başlığın gayesi, Eregl hissedarlarının sektöre ve şirkete ilişkin olumlu veya olumsuz görüşlerini, bilgilerini paylaşmaları. Daha önce ifade ettim şimdi de söylüyorum. Elimde Thyao yoksa neden gidip ikide bir Thyao başlığına yazayım? Neden Frotom yoksa, Froto başlığına gidip şöyle böyle diye yazayım? Burada o akreditasyonlu diyerek etiketlediğin ve kendince küçümsediğin insanlar da bu gibilerden bıkıp usandığı için zaman zaman ters ve bazen sert tepkiler veriyor. Ellerinde hisse yok, almayı da düşünmüyorlar ama büyük bir işsizlik örneği gösterip Eregl forumuna yorum yapmaya koşuyor bu arkadaşlar. Sizde var mı yok mu bilmem... Maalesef bu kişilerde bir de şu bilgiç tavır var: "sektör kötüye gidiyor ama siz bilmiyorsunuz", "AI, yazılım vs varken siz Eregl aldınız", "Faiz bilmem ne olunca Eregl alınmaz"...
    Ben de burada en çok yazan arkadaşlara soruyorum: Sevgili Fedor, Bateman, Ersen, Dragon, Mzfr (idi galiba) ve diğer arkadaşlar... Siz bu söylenenleri biliyor musunuz? Haberiniz var mı? Evet var. O zaman bilinen şeyleri tekrar tekrar burada yazmanın, buradaki arkadaşları sinirlendirmenin, insanları küçük görmenin manası ne? Para bizim paramız. Kazanç bizim kazancımız. Kayıp bizim kaybımız. Bunu kaç defa ifade ettik...
    Tekrar ifade etmek gerekirse, bu başlığım gayesi Eregl hissedarlarının hisseye yönelik paylaşımlarına olanak sağlamak. Açıkçası, hisse.net yönetimi yerinde olsam, bu başlıklarda elinde hissesi olmadığı aşikar olan ve yapıcı yorumlardan uzak herkesin bu başlığa yazmasını engellerdim. Çünkü amaçlarının ne olduğu belli değil ve spekülatif hatta manipülatif yorumlar olma olasılığı söz konusu...
    Şu sorulara lütfen cevap verebilirmisin?
    1. Forumun girişinde elinde eregl olmayan yazamaz mı diyor?
    2. Bu başlığı sadece elinde eregl olan mı okuyor.?
    3. Elinde eregl olanlar / yada almayı düşünenler her türden olumlu/olumsuz yazıyı okumayı haketmiyor mu?
    4. Forum kuralları gereği isteyen istediği başlıkda analiz yorum bilgi paylaşımı yapar mı yapamaz mı ?
    5. Bu başlığın adı konulmamış bazı sahipleri varda ve bu kişiler mi karar veriyorlar bu başlıkda ne yazılacağına.
    6. Bu başlıkda olumsuz görüş bildiren analiz yapan haber paylaşan fikir beyan edenleri dışlama aşağılama linç atma laf sokma hakkı nereden bulunuyor. ?

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu başlıkta yazmanın kuralları arasında elinde ereğli olma zorunluluğu yok. Bunu net bir şekilde kavramak lazım. Bunu hallettikten sonra diğer hususlara geçebiliriz. Bunda hemfikirsek cevap vermek isterim üzerime attığın yanlış algılarına. Değilsek zaten cevap vermeye de gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Amaç falan yok onlarda, iftara kadar zaman geçsin onların ki.

Adamda 10 lot yok burda sana bana ders veriyor.

Hep Fedor'un yüzünden

7. Hisse geçen sene 2.2 2.3 dolarda iken nedenleri niçinleri ile birlikte 1 dolar hedef belirtiğimizde çıkıp buradakilerden yemediğimiz linç hakaret aşağılama kalmadı. Yazmasa mıydık ? Yanlış mı yaptık yanıldık mı insanları yanlış mı yönlendirdik ? Şurada Işık ökte gibi güyaaa sektörün duayeni!! çıkıp eregl güzellemesi yaparken 50 tl lerde iken gelip dikkat dikkat !!! dedik. Linç yedik. Yanlış mı yaptık ? Yazmasa idik değil mi? Işık üfürürken 1.6 dolardı al şimdi 1.3 dolar. Yazmasa mıydık..Yanıldık mı. ?
    Ne dedik ne oldu. Adam geldi hala soğan tarla patates erkek misin sıkı ise telefon aç bende bi para var sorma gitsin yeğenim muhabbetleri ile sabahtan akşama başlığı işgal etmiş ali kıran baş kesen sen yaz sen yazma hayır şöyle yaz böyle yazma.

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Hisse geçen sene 2.2 2.3 dolarda iken nedenleri niçinleri ile birlikte 1 dolar hedef belirtiğimizde çıkıp buradakilerden yemediğimiz linç hakaret aşağılama kalmadı. Yazmasa mıydık ? Yanlış mı yaptık yanıldık mı insanları yanlış mı yönlendirdik ? Şurada Işık ökte gibi güyaaa sektörün duayeni!! çıkıp eregl güzellemesi yaparken 50 tl lerde iken gelip dikkat dikkat !!! dedik. Linç yedik. Yanlış mı yaptık ? Yazmasa idik değil mi? Işık üfürürken 1.6 dolardı al şimdi 1.3 dolar. Yazmasa mıydık..Yanıldık mı. ?
    Ne dedik ne oldu. Adam geldi hala soğan tarla patates erkek misin sıkı ise telefon aç bende bi para var sorma gitsin yeğenim muhabbetleri ile sabahtan akşama başlığı işgal etmiş ali kıran baş kesen sen yaz sen yazma hayır şöyle yaz böyle yazma.
    Ya Allah senden razı olsun, her zaman demişimdir bu adam çok melake diye. Esas hata bizde ki seni dinleyip başka tahtalara yönelmedik. Hangi hisseleri öneriyordun o ara, benim hafızam biraz bulanıktır. 20 tela ile 200 telayı hep karıştırıyom.

Sayfa 503/845 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •