Sayfa 679/858 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 6863 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

EREGL son 5 dk, BofA satışı bırakıp birazda alım yapınca, primlenmeye başladı,

2. KIZILDAG:
    Arcelordan sonra citi nin mallarını alıyoruz. Yani ben değil, iş yatırım alıyordur muhtemelen diye düşündüm. Ereğli’de hedefler karıştı, sıfır karbon yerine sıfır yabancı olarak algıladılar. Endeksin sanırım 2,5-3 bin seviyesinde ve her kademe yükselişte irtifa kaybetmeye devam.

https://twitter.com/Sezgindemirel7/s...85512077676562

3. KD artık burada yazmaz mı oldu?
    Who, baby, Who Will Save The World?

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    IMF söylentileri var. Ama IMF hangi kur seviyesini ister o da ayrı bir soru tabi. Şu an doların olması gereken değer 40+ civarları bence.Ülkede en ucuz şey dolar.
    Desene o zaman Mb bu işi biliyor çatır çatır alıyor.E sende sat fordlarını en ucuz olan şeyi al. Ne işin var pahalı borsada? Bir diğer konu bu yazıyı FROTO topiğinde değilde neden burada yazıyorsun mesela? Ya bak Sayın Fedor'u bunalttın. Hata yaptırttın. Benim için sonrasında yazdıklarınla sen bittin. Alemi cihan olsan boş.

Bu kafayla devam edersen bende seni bayıltırım.Dostça bir uyarıdır sana. Huzur ver insanlara.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Desene o zaman Mb bu işi biliyor çatır çatır alıyor.E sende sat fordlarını en ucuz olan şeyi al. Ne işin var pahalı borsada? Bir diğer konu bu yazıyı FROTO topiğinde değilde neden burada yazıyorsun mesela? Ya bak Sayın Fedor'u bunalttın. Hata yaptırttın. Benim için sonrasında yazdıklarınla sen bittin. Alemi cihan olsan boş.

Bu kafayla devam edersen bende seni bayıltırım.Dostça bir uyarıdır sana. Huzur ver insanlara.
    Üzmeyin kendinizi sn Zdx&Lunar Soul... Sağolun...

Bu arada sizin ve ailenizin, buradaki arkadaşların ve ailelerinin RAMAZAN bayramlarını kutlar, nice sağlıklı, huzurlu bayramlar dilerim.

Alarmı kurdum, adım geçince sistem bana mail atıyor şak burdayım!

6. Adınızı geçirmeden yazarım o zaman. Sizin nezdinizde bende herkesin Ramazan bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Sizin için belki böylesi çok daha hayırlı olmuştur demek lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku

Düşmanlığın ateş olsa cürümü kadar yer yakar dostluğuna ihtiyacım yok geçen 43 lerde iken cuma kapanışda buralarda ol demiştin. Ben burada idim ama sen yoktun hisse 38 leri gördü. Atıp tutmak kolay gaz vermek de kolay 1 senedir burada ne gazcılar çıktı hepsi kayboldu gitti.
    Ben burada 1 senedir yazıyorum adam 2.2 dolarda bizimle dalga geçmiş 1.2 dolarda da GÜYA satmış . Zerre kadar da inanmıyorum sattığına ayrıca. Bu benim bunaltmam mı. Yasaklasın okumasın. Öyle 1 senede bunalacak adam 5 sene boyunca toplarım ederim beylik lafları etmesin o zaman.

Froto da hedef belli yazılacak çizilecek birşey yok herkes işinde gücünde. Burada cahil cühelası gazcısı sazcısı çok . Takılmak eğlenceli.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Adınızı geçirmeden yazarım o zaman. Sizin nezdinizde bende herkesin Ramazan bayramının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Sizin için belki böylesi çok daha hayırlı olmuştur demek lazım.
    Sağolun... Siz de güzel insanlardansınız...
    Sevgiler, saygılar...

Sayfa 679/858 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •