Sayfa 736/836 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6684 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Mathias anladım ki bu sitede yönetim mönetim yok. O yüzden senin gibiler at koşturuyor. Yönetime bizzat yazdım. Hala fedor diyor. Sen manipülatörün en önde gidenisin.

2.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Bari bugün susun. Endeksinde zortunda eline vermiş eregl.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Niye yav bırak yazsınlar, ben çok gülüyorum, hemde beleş!!!
    Hele alttaki imzasına kopuyorum!!!
    Bay Treniditiyi Oliver Hardy'e diğerini Stan Laurel'e benzetiyorum
    Bu benzetmemden dolayı, havalara girip şımarmayın lemm!!

3.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Niye yav bırak yazsınlar, ben çok gülüyorum, hemde beleş!!!
    Bay Treniditiyi Oliver Hardy'e diğerini Stan Laurel'e benzetiyorum
    Bu benzetmemden dolayı, havalara girip şımarmayın lemm!!
    Ya valla bişe yazacağım bunlara başıma iş alırım diye zor tutuyorum kendimi. Tamamen manipülasyon, insanların psikolojisini bozma gibi taktiklerle yazıp duruyorlar. Dediğim gibi bu sitede yönetim mönetim yok. Varsa bu iki manipülatöre yol vermeleri lazımdı şimdiye kadar. Yönetime direkt kendim yazdım, bana hala fedor diyor beynini sevdiğim.

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Mathias anladım ki bu sitede yönetim mönetim yok. O yüzden senin gibiler at koşturuyor. Yönetime bizzat yazdım. Hala fedor diyor. Sen manipülatörün en önde gidenisin.
    Yaz yaz. Cumhutbaşkanına kadar çık hatta. 2 dolarda iken marş marş 1 dolar dedik hisse 4 dolar şu an nasıl rezil oldum manipülasyon nasıl elimde patladı ki anlatamam. Fedor gider dmrcelik yerini alır dedik. Bütün forum yazılanlara şahittir.

5. 2 dolarda günde 20 mesaj yazarak hisse güzelleyenler düşese alsam bol bol alacam önümüzdeki 2 sene alacağım 50 100.000 lota çıkacağım bizde sat tuşu yok diye yazanlar masum biz manipülatörüz öyle mi.?

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yaz yaz. Cumhutbaşkanına kadar çık hatta. 2 dolarda iken marş marş 1 dolar dedik hisse 4 dolar şu an nasıl rezil oldum manipülasyon nasıl elimde patladı ki anlatamam. Fedor gider dmrcelik yerini alır dedik. Bütün forum yazılanlara şahittir.
    Olm ben hisseden mi bahsediyorum? Bildiğin beni burada başka bir forum kullanıcısı olarak lanse edip duruyorsun. Bu bile karakterin kişiliğin üzerine yorum yapmak için yeterli. Cumhurbaşkanlığına da yazarız gerekirse çok uzak olduğumuz yerler değil.

7. Ben kimsenin yerini almam. 1 ay sonra bakalım elinde hisse olan ben mi daha fazla yazacağım yoksa sen ve diğer yardakçıların mı göreceğiz.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Olm ben hisseden mi bahsediyorum? Bildiğin beni burada başka bir forum kullanıcısı olarak lanse edip duruyorsun. Bu bile karakterin kişiliğin üzerine yorum yapmak için yeterli. Cumhurbaşkanlığına da yazarız gerekirse çok uzak olduğumuz yerler değil.
    Teşkilatın numarasını verin bana yaaa.

https://www.youtube.com/watch?v=lhDSXGeYqZ4

Sayfa 736/836 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •